8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

asmunıkalcım durumu suan ıyı evde yıne arada agrıları cok oluyor bızde ne yapacagımızı bılemedıgımız ıcın hemen hastaneye kaldırıyoruz ıkı gun yatırıyorlar denge yerıne gelınce eve yolluyorlar...

Gozunu burda açardi o nolduki acaba
isi vardr belki bende merak ettim bak simdi

falkon seni çıkarsammı katil listemden:44::44: benimle ilgilenmiyorsunda:44::44:

asmunıkalcım durumu suan ıyı evde yıne arada agrıları cok oluyor bızde ne yapacagımızı bılemedıgımız ıcın hemen hastaneye kaldırıyoruz ıkı gun yatırıyorlar denge yerıne gelınce eve yolluyorlar...

rabbim şifa versin sizlerede sabır :KK50::KK50:

amın canım sağol nerde şifa bekleyen varsa ....

buarada sen benımle cok ılgılenıyorsun oncellıkle tişikkür ideriim :KK52::KK52: yoksam benım katılım sen mısın ???? :21:

amın canım sağol nerde şifa bekleyen varsa ....

buarada sen benımle cok ılgılenıyorsun oncellıkle tişikkür ideriim :KK52::KK52: yoksam benım katılım sen mısın ???? :21:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: yok tatlım ne münasebet:KK51::KK51::KK51: hastalık olduğu için ilgilenmek istedim. benim ailemdede yaşayan var.. :KK50::KK50:

aman yarabbim ilgisizmi bırakmışım seni:KK52::KK52:
hemen yakından ilgileniyorumm canımmm

yeterki çızme üstümü:KK53::KK53::KK53::KK53:

ozaman hal ve hareketlerine dikkat et:KK20::KK20::KK20:

benide görürsün. hatta beni görünce görmelerin çok olsun dicem :KK52::KK52::KK52:
kim maskeyi hazır alıyorsun dımı.. yüz temizleme jeli nasıl bişi tavsiye ettiğiniz bir ürün varmı.. tonikte ben gülsuyu kullanıyorum :KK69:

oha yaa. ben lezbiyeni lisede öğrendim :KK53::KK53:
:

gördüm seni gçrdüümmm :KK52::KK52:

anaa bizim topiğin hatunlarının hepsi çok güzel yaa :nazar::nazar:

akşam ne kaynatmışınız öyle :KK9::KK9::KK9:
facebook adresleri bilem verilmiş
benim de yok facebook'tur twitter'dır efendime syliyeyim ınstagram hesaplarım yokk:KK30::KK30::KK30:
beni aramaya kalkarsanız yokum yani
gizemliyim hıhoyttt:KK52::KK52::KK52:

hee tamam bunu söyledigim iyi olduuu :KK33::KK33::KK33:

Eki Görüntüle 966687 Eki Görüntüle 966688 Eki Görüntüle 966689

:KK3::KK3::KK3: heyy kurbanımm begencekmisinnn senin içinnnn:KK24::KK24::KK24:

bitane daha varda yüklenmiyor :KK43:

ben senin kurbanın deilim onu biliyorum daa bunlardan istiyorum ben de napıcaz şimdii :KK14::KK14:

Kızlar bugün naz hiç görünmedi?:26:

Gozunu burda açardi o nolduki acaba
isi vardr belki bende merak ettim bak simdi

Hoşgeldin canım..:KK42:
Evet hep topikte olurdu,umarım bişey yoktur.:26:

aaa beni merak etmişleerrrrrrr :KK8::KK8:

annemler evde olmayınca biraz geç uyandım, sonra kahvaltıydı duştu derken ancak geçebildim laptopun başına :KK1::KK1:

ama 1 2 saate çıkacam tekrar taaa gece girebilirim sanırım :KK30: ananemi umre ye yolcu edecegiz dee o yuzden onların evine gidecez, gece dönecem evee :26::26:

herkesee mutlu günleerrr ve hayırlı cumalaarrrr :KK16::KK16:

ben bugun biraz kaçak olacam sanırım, yukarda da yazdıgım gibi ananemi umre ye yolcu etmeye gidecez. gece geliriz sanırım eve o zaman gece girerim artkk.. katilim buralara gelip de ip ucu bırakmak isterse çekinmeisn yani ben sonradan degerlendiririm o ipuçlarınıı :KK1::KK1:

kurbanım da gelmiş bugun, ona da özel bir selamlar yoluyorum burdann :KK3::KK3:

çarşıya gidip de ip alamayacam bugun ama yarın bi aksilik çıkmazsa mutlaka halledecem o işi, ellerimle bi boyunluk örecem ona :KK6: acaba boyunluk mu ister atkı mı ister :44: yarına kadar bi düşüneyim barii :44::44:

X