8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

gördüm seni gçrdüümmm :KK52::KK52:

ben senin kurbanın deilim onu biliyorum daa bunlardan istiyorum ben de napıcaz şimdii :KK14::KK14:

görüştüğümüzde getirim ben sana inşALLAH..
gördünmü bneni. mutlumusun. duygu ve düşüncelerin:KK23::KK23:

herkesee mutlu günleerrr ve hayırlı cumalaarrrr :KK16::KK16:

ben bugun biraz kaçak olacam sanırım, yukarda da yazdıgım gibi ananemi umre ye yolcu etmeye gidecez. gece geliriz sanırım eve o zaman gece girerim artkk.. katilim buralara gelip de ip ucu bırakmak isterse çekinmeisn yani ben sonradan degerlendiririm o ipuçlarınıı :KK1::KK1:

kurbanım da gelmiş bugun, ona da özel bir selamlar yoluyorum burdann :KK3::KK3:

çarşıya gidip de ip alamayacam bugun ama yarın bi aksilik çıkmazsa mutlaka halledecem o işi, ellerimle bi boyunluk örecem ona :KK6: acaba boyunluk mu ister atkı mı ister :44: yarına kadar bi düşüneyim barii :44::44:

ALLAH yolunu açık etsin. bizede dua etse ya:26::26::26:

herkesee mutlu günleerrr ve hayırlı cumalaarrrr :KK16::KK16:

ben bugun biraz kaçak olacam sanırım, yukarda da yazdıgım gibi ananemi umre ye yolcu etmeye gidecez. gece geliriz sanırım eve o zaman gece girerim artkk.. katilim buralara gelip de ip ucu bırakmak isterse çekinmeisn yani ben sonradan degerlendiririm o ipuçlarınıı :KK1::KK1:

kurbanım da gelmiş bugun, ona da özel bir selamlar yoluyorum burdann :KK3::KK3:

çarşıya gidip de ip alamayacam bugun ama yarın bi aksilik çıkmazsa mutlaka halledecem o işi, ellerimle bi boyunluk örecem ona :KK6: acaba boyunluk mu ister atkı mı ister :44: yarına kadar bi düşüneyim barii :44::44:

allah kavuştursun cnm annene söylersen bizlerden selam götürsün oralara:KK16:rabbim bizlerede nasip etsin :KK69:

görüştüğümüzde getirim ben sana inşALLAH..
gördünmü bneni. mutlumusun. duygu ve düşüncelerin:KK23::KK23:

ALLAH yolunu açık etsin. bizede dua etse ya:26::26::26:

hatun gözler yakıyor zaten boy pos da yerindee :nazar::nazar: bizim topik taş çatlatıyor valla güzellikte :nazar::KK16::KK16:

söylerim canım ananeme hepimiz için dua eder mutlaka :KK16::KK16:

allah kavuştursun cnm annene söylersen bizlerden selam götürsün oralara:KK16:rabbim bizlerede nasip etsin :KK69:

Amin canım isteyen herkese nasip etsin inşallah Rabbim :KK16: selamını söyleyecegim ananeme iletir mutlaka :KK16:

nazz özel msj gönderdim :KK69: çok özel :KK52: aramızda:KK52:

dudaklarım mezara kadar mühürlü kalacak :KK34::KK52::KK52:

hatun gözler yakıyor zaten boy pos da yerindee :nazar::nazar: bizim topik taş çatlatıyor valla güzellikte :nazar::KK16::KK16:

söylerim canım ananeme hepimiz için dua eder mutlaka :KK16::KK16:

Amin canım isteyen herkese nasip etsin inşallah Rabbim :KK16: selamını söyleyecegim ananeme iletir mutlaka :KK16:

dudaklarım mezara kadar mühürlü kalacak :KK34::KK52::KK52:

allah razı olsun cnm:KK16:

kızlar bugun benimde son gunum. bir daha pazartesi gelicem:KK50::KK50: telefondan okumaya çalışcam:KK50::KK50:

dost, kurban ve katilime duyurulur :KK52::KK52::KK52:

X