8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Mutfak koltuklarım rahat değil açıkcası ama çok seviyorum mutfakta oturmayı.:KK52:
ben tahta sandalyenin üzerinde oturuyorum ama ilerde evimiz olursa köşe koltuklu mutfak masalarından istiyorum:KK9:eşimde artık hiç çıkmazsın orda yatarsın artık diyor:KK53:evin en sevdiğim odası mutfak en özen gösterdiğim yer mutfak ama en dağınık duran çabuk kirlenen yeri orası o nedenle baya bir vaktim geçiyor orda

ben tahta sandalyenin üzerinde oturuyorum ama ilerde evimiz olursa köşe koltuklu mutfak masalarından istiyorum:KK9:eşimde artık hiç çıkmazsın orda yatarsın artık diyor:KK53:evin en sevdiğim odası mutfak en özen gösterdiğim yer mutfak ama en dağınık duran çabuk kirlenen yeri orası o nedenle baya bir vaktim geçiyor orda

Aynen öyle..
Benimki de hep "yahu rahat rahat salonda otursana,niye kendine işkence ediyorsun"der ama çok alıştım,birde senin dediğin gibi çabuk kirlenen bir yer ister istemez vaktimin çoğu orda geçiyor.

hmm :44: o zaman hemen ekleyeyim kuzum resim bende :KK1:

ekle ekle bende çok heves ettim eklerim :KK52::KK52:
faceye giremiyorum. girseydim gulinin nişanına bakardım..

bu arada özge ve tuğba gülin nasıl:44::44::44: çok selam söleyin. alışmışmı iş yerine :KK50:

ekle ekle bende çok heves ettim eklerim :KK52::KK52:
faceye giremiyorum. girseydim gulinin nişanına bakardım..

bu arada özge ve tuğba gülin nasıl:44::44::44: çok selam söleyin. alışmışmı iş yerine :KK50:

aleykümselam canım :KK16:
alıştı alıştı çok memnun şimdilerde maşallah :nazar:

X