8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kurbanima burdan selamlar.... onun hediyesivel emegi goz nuru olacaaakkk....acaba begenir mi ki ????? Hem bu kis aylarinda onu isitir

keşke senin üstünü çizmemiş olsaydım, ben çok severim atkı türü şeyleri

Hoşbuldum canım,konser beklentilerimizin üstündeydi..kadın da deli bir ses ve enerji vardı.Salon yılkıldı resmen.

Bosuna teknoloji cocuğu demedim demek ki
Canim maşallah sana , cok hoşsun , iyi niyetin yüzüne yansımış gibi .
Nisanlinla bir ömür mutlu olun :123: :119::119::119::119:119

ayy çok teşeküür ederimm gerçi henuz nişanlı değiliz ama Allah söyletti demek ki çok sevindim

Kurbanima burdan selamlar.... onun hediyesivel emegi goz nuru olacaaakkk....acaba begenir mi ki ????? Hem bu kis aylarinda onu isitir

Burdami su anda kurbanın :26:
Bende face dir twitter instagram dır kullanmıyorum canım..
Ben gibi birini buldum neyse ki
Hoşbuldum canım,konser beklentilerimizin üstündeydi..kadın da deli bir ses ve enerji vardı.Salon yılkıldı resmen.
Sevindim senin adına , super bir aksam geçirmişsin ne guzel

Merhabaaa Benim face Twitter ve inst. Hesaplarım var na hiçbirinde resmim yok.
Merhaba
kizlar bakmışlar hep birbirlerine

cesmi_naz .!.:
ayy çok teşeküür ederimm gerçi henuz nişanlı değiliz ama Allah söyletti demek ki çok sevindim

Aaaa ben neden öyle düşündüm acaba ?
Allah söyletti diyelim evet , hayırlısı olsun canım

özel msj geliyyooorrrrr
Ekledim ekledim :)
Gecmis olsun canim ya dikkat et kendine
Merhaba kızlar..

Hatun kimin konserine gittin?

Selam Geranio ,herkese gönderdin mı bilgileri ?
Bana gelen bişey olmadı da , sorayım seni yakalamisken.

Aaaa ben neden öyle düşündüm acaba ?
Allah söyletti diyelim evet , hayırlısı olsun canım

7 8 ay sonra evlenecem diyorum ya sürekli ondandır ama inşallah bikaç aya nişanlı da olacaz yanii, şimdiden söylediniz çok hoşuma gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…