8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

yaaa annemler zaten evde yokk, kardeşim uyuyalı saatler oluyorr, ben de salak gibi paranormal aktivity e baktım bikaç dakikaaa :18::18::18: nasıl uyuyacagım ben yaaaa :18::18::18:

canım benm haftada 2 kere yaptıgım kil maskem var, onun dışında her gun yüz temizleme jeliyle yıkıyorm yüzümü. bide maskelerden önce tonikle temizliyorum. sivilce çıkan yere de garnier in sivilceler için serinletici bir roll on u var onu sürüyorum. dün resmen çenem sivilceyle kaplanmıştı, dün gece ve bu sabh o roll on u sürdüm 1 tanesi kaldı o da küçücük :KK34:

hee yine de barbie bebek gibi bi suratım yok o ayrı mesele :KK47: sogukta falan ince ince damarlarım çıkıyo çok sinir oluyorum :KK47:

seni de görelim yavrumm :KK53::KK53:

benide görürsün. hatta beni görünce görmelerin çok olsun dicem :KK52::KK52::KK52:
kim maskeyi hazır alıyorsun dımı.. yüz temizleme jeli nasıl bişi tavsiye ettiğiniz bir ürün varmı.. tonikte ben gülsuyu kullanıyorum :KK69:

kız sen de güzelsindir öyle deme ama:KK20:

ben yüzümü temizledikten sonra gözenek sıkılaştırıcı serumumu sürüp yatıyorum ergenlik çağımda makyaj yapmaya başladığımda makyajımı çıkarmayı hep unuturdum o nedenle yüzümde siyah nokta ve gözenek var malesef:KK31:cilt yağlı olunca daha fazla bakım istiyor sanki hep kirliymiş hissi beni mafediyor:KK47:

benim cildim kuru. çabuk yaşlancam :KK50::KK50: burnumda minik siyah noktalar var :KK50::KK50:

Annemizin kollarında nasıl koşalım yahuuuu. Yaşarken olmasın o:KK9:

:44::44: aynen kollarda nasıl koşacaklar:44::44: yürümedikleri için olabilir mi :KK52::KK52::KK52:

ALLAH razı olsun dostlar :)))) görüşmek üzere bende herkese bol bol selam soyleyın ....

s.a canım hoşgeldin. nasılsın. görümcen nasıl oldu:KK50:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ne alakaysa benm de aklıma bi anım geldi şimdii :KK53::KK53:

ilkokula gidiyorum heralde babamın bi arkadaşı yemege geldi bize adam et yemiyomuş, benm de artık kelime haznem yeni mi gelişiyodur nedir, adama vejeteryan mısın diyecegimee, " amca siz lezbiyen misiniz " dedimmm :KK53::KK53::KK53::KK53: adam şok tabi, babamlar da öylee :KK53::KK53: bide diyorum pişkin pişkinn " ne bakıyosuuz yaa et yemiyomuş işte lezbiyenmişş " :KK52::KK52::KK52:

allahtan çocuktum da çok üstünde durmadılar ama sonradan o adam ne zaman gelse odamdan çıkamadım yaa ne rezilik ne rezilişkkk :KK52::KK52:

oha yaa. ben lezbiyeni lisede öğrendim :KK53::KK53:
oh maşallah sohbetler ilerlemiş ben 2 gün hasta ateşler içinde yattım siz faceden ekleşmişsiniz bile benide ekleyebilirsiniz yani :))

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın:21:

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar:KK16::KK16: nasılsınız:KK31:
dün keçelerden bişeyler yaptım. gün içinde yüklicem. beklemede kalın:KK1::KK1:

akşam ne kaynatmışınız öyle :KK9::KK9::KK9:
facebook adresleri bilem verilmiş
benim de yok facebook'tur twitter'dır efendime syliyeyim ınstagram hesaplarım yokk:KK30::KK30::KK30:
beni aramaya kalkarsanız yokum yani
gizemliyim hıhoyttt:KK52::KK52::KK52:

Günaydın kızlar, hayırlı cumalar. Dualarımızın kabul olacağı bir gün olur inşaAllah :KK16:

neeee şok şok şok :KK53:
ama sen baş şüphelimdin seni elemek zorunda mıyım şimdi :KK14:

Kandırıyo olabilirim sizi belkiii :KK53::KK53:

oh maşallah sohbetler ilerlemiş ben 2 gün hasta ateşler içinde yattım siz faceden ekleşmişsiniz bile benide ekleyebilirsiniz yani :))

Canımm, çok geçmiş olsun dikkat et kendini :KK16:

Bak iyice şüpheleniyorum :KK53: Ama sen bi mesajında sevdiği şeylerden bahsetmemiş benim kurbanım demişsin ben olmayadabilirim :KK43:

Günaydın şekerlerrrr:KK16:

ben dün kurbanıma birkaç parça birşeyler aldım.
Biraz karmakarışık olacak hediyelerim, ama az ilgi plunca seçmekte zorlanıyorum.

Bende liste yaptım alacaklarımı, tabi aldıklarımda var içlerinde :KK1:

Umarım beğenir sevgili katilim hediyelerini :KK16:

melindaaaaa sen hiç ipucu vermedin herhalde şüpheli listemde en baştasın..:KK23:

aha ben!!! buldum katilimi..:KK14:

vermez olur muyummmm en çok ben verdimmmm
evli mutlu çocuklu dediiiim hatta doğurmuş dediiiim
hiç gelmiyor dediiiiimmm daha nolsun :KK1:

,
günaydınlar :KK16:

$2014-02-06 21.43.07.jpg $2014-02-06 22.27.18.jpg $2014-02-06 22.34.57.jpg

:KK3::KK3::KK3: heyy kurbanımm begencekmisinnn senin içinnnn:KK24::KK24::KK24:

bitane daha varda yüklenmiyor :KK43:

Son düzenleme:
X