8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

cnm şükret ki ailen başında birşeylerin iyi olması için mutlaka uğraşıyorlardır sıkma tatlı canını

aile konusu da ayrı bi konu yaa neyse bide o durumu düşünüp canımı sıkmayımm neyse ki şükür saglar ve başımdalar o kadarıyla yetinmeyi öğrendim ben

amante ile görüştük .. asmunikal ile başka topiklerden tanışıoz yüzyüze görüşmedik ama bi kere telde konuştuk bi de arada mesajlaşıyoz

ollleeyyy ekliyorum hemen

bnide ekleyebilirsin

canın sağolsun.. seni tek bir şartla affederiz kurbanın kim onu de

annemler gidecek az sonra onlar gitsinler de kahvemi içip toparlayacam kendimi tamam

senin katilini de bulacam sen gelene kadar

haaa şöyle aferin ben sabah içtim kuaförde içmeseydim sana eşlik ederdim tamma sana güveniyorum kuzum

haaa şöyle aferin ben sabah içtim kuaförde içmeseydim sana eşlik ederdim tamma sana güveniyorum kuzum

tamam annemleri yolladım kahve suyumu da koydum az sonra toparlıyorum kendimi sözz

nurdanım sen bana söyle ben isem zaten üzülmem sen merak etme özelden bekliyorum

aramızda kalsın ama benm kurbanım hamile deilll

tubiii benim bilgilere çok kolay ulaşabilirsin kuzum sorman hata zaten yüzyüze de görüştüydük büroya yollayıver

Her an bi sürpriz yapabilirim sana
benimlede yüzyüze görüşün ist gidincemi tubiyi gördün

Berfişimm inşallah görüşürüz bir gün bende çok isterimm

Canıımm, üzme kendini lütfen. Bak ben senden şüpheleniyorum hemde çok ama inan ki hiç önemli değil hediyenin azlığı yada çokluğu. Önemli olan burda güzel arkadaşlıklar kurup sohbet etmek değil mi zaten

çok üzgünüümmmmm

çok teşekkür ederimm

yalnız bende amma mavi boncuk dağıtmışım herkes benden şüphelenşyomuş

katiliiiiimmmmmmm nerelerdesin ses ver beya ses ses çok gizemli olmaya başladı benim katilim

yalnız laf aramızda kalsınn, bizim topiğin hatunlarının hepsi de pek güzel yahuuu

kızlar bi soru sorabilirmiyim :26::26::26:
yüz bakımı için neler yapıyorsunuz:26:

nurdan ben seni bir yerlerden tanıyorum ya:44: ya da birine çok benzettim izmirde bulundun mu hiç ya da kkda foto falan paylaştın mı ki ama çok tanıdık bir yüzün var

kızlar bi soru sorabilirmiyim :26::26::26:
yüz bakımı için neler yapıyorsunuz:26:

canım benm haftada 2 kere yaptıgım kil maskem var, onun dışında her gun yüz temizleme jeliyle yıkıyorm yüzümü. bide maskelerden önce tonikle temizliyorum. sivilce çıkan yere de garnier in sivilceler için serinletici bir roll on u var onu sürüyorum. dün resmen çenem sivilceyle kaplanmıştı, dün gece ve bu sabh o roll on u sürdüm 1 tanesi kaldı o da küçücük

hee yine de barbie bebek gibi bi suratım yok o ayrı mesele sogukta falan ince ince damarlarım çıkıyo çok sinir oluyorum

beni görmeden karar verme

daha dün annemizin. kollarında koşarken

seni de görelim yavrumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…