8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

canım çok merak ettim acaba benim kurbanım olduğuna nasıl bu kadar emin olabiliyorsun sayfana baktığım için mi yoksa eğer öyleyse yanılıyosun ben herkesin sayfasına baktım ve eklediklerim oldu ama gerçekten çok merak ettim nasıl bu kadar emin olabiliyosun

Vayyyyy zevklerimiz uyuyor kuzum..

bende her türlü müzik var yaa değişik şeyler dinlemeyi de seviyorum da işte onları biri tavsiye edince dinleyebiliyorum ancak şuan senin söyledigin gibi yani

isterim tabi kiiii pozitif hatunlara bayılırım sen de cıvıl cıvılsın böyle arkadaşlarım olsun isterim

ayy teşekkür edrimmm

yolladım ben msj ı sana

geçmişi okumaktan göremedim daha hemen bakıyorum

sen benim şüphelimdin zaten 1 yıldız daha koyuyorum sana
Kac yıldızım oldu
Kiyamam ağlama bendesinin manevi katilin olurum , olmamı
Hayır sayfamla ilgisi yok, tamamen verdigin ipuçları ile alakalı . Elmadilimi ve senin ipuçlarıniz bana uyuyor . Emin degilim tabi ama ilk siralardaydiniz . Konuya gelmeyen yada az ipucu verenler hariç tabi . Kızdığına gore sen degilsin katılım , peki .

facebook profilini didikleyim birazcık yalnız gamzelerin çok güzell kıskandım

hangi şehirdeydin canım, gelelim sana hemen

karadenizdeyim canım ben şehir vermiyim..eski nickimden mimlendim zaten sonra yeni üyelik aldım gelin tabi beklerim mis gibi karadeniz havası var buralarda...

yok canım neden kızayım kıskandım sadece ne güzel sen tahmin edebiliyorsun ama ben edemiyorum çünkü katilim yok sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…