8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

nurdan ben seni bir yerlerden tanıyorum ya:44: ya da birine çok benzettim izmirde bulundun mu hiç ya da kkda foto falan paylaştın mı ki ama çok tanıdık bir yüzün var

izmir de hiç bulunmadım canım yaa :KK50: kk da da geçen sene falan bizim zayıflama topiği vardı orda resim koymuştum sanırım, belki orda grmüşsündür başka bi yerde koymadım çünkü :KK50::KK50:

beni görmeden karar verme :KK52::KK52::KK52:

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: daha dün annemizin. kollarında koşarken:KK24::KK24::KK24::KK24:

kız sen de güzelsindir öyle deme ama:KK20:

ben yüzümü temizledikten sonra gözenek sıkılaştırıcı serumumu sürüp yatıyorum ergenlik çağımda makyaj yapmaya başladığımda makyajımı çıkarmayı hep unuturdum o nedenle yüzümde siyah nokta ve gözenek var malesef:KK31:cilt yağlı olunca daha fazla bakım istiyor sanki hep kirliymiş hissi beni mafediyor:KK47:

izmir de hiç bulunmadım canım yaa :KK50: kk da da geçen sene falan bizim zayıflama topiği vardı orda resim koymuştum sanırım, belki orda grmüşsündür başka bi yerde koymadım çünkü :KK50::KK50:

alla alla ya da birine benzettim:44:seni bir ünlüye falan benzettikleri oldu mu hiç

bu arada yüzün gülüşün çok güzel keşke bende gülebilsem:KK31:

alla alla ya da birine benzettim:44:seni bir ünlüye falan benzettikleri oldu mu hiç

bu arada yüzün gülüşün çok güzel keşke bende gülebilsem:KK31:

ayyy çok teşekkür ederim yaa çok utandımmmm :KK17::KK17: sen neden gülmüyosun ki, güll yaa gülemnin yakışmayacagı insan olur muuu :KK16::KK16:

beni tanıyan insanlar hareketlerimi konuşma tarzımı falan demet evgar a benzetirler :KK53::KK53: ama yeni tanıştıgım insanlar bile diyor bunu, onun dışında kimseyi pek duymadım :44:

eve gidince bende bi kil maskesi yapayım:KK24:
başka bişey yaptığım yok zaten uğraşamıyorum ki hiç
zaten uğraşsam da daha çok mahfediyorum ben yüzümü:KK53::KK53::KK53:

ayyy çok teşekkür ederim yaa çok utandımmmm :KK17::KK17: sen neden gülmüyosun ki, güll yaa gülemnin yakışmayacagı insan olur muuu :KK16::KK16:

beni tanıyan insanlar hareketlerimi konuşma tarzımı falan demet evgar a benzetirler :KK53::KK53: ama yeni tanıştıgım insanlar bile diyor bunu, onun dışında kimseyi pek duymadım :44:

dudak yapımdan kaynaklı gülemiyorum hiç:KK31:sırıtınca üst dudağım üst dişlerimi kapatıyor:KK53::KK53:bende hep tebessüm ederim sadece düğün albümümde gülmüşüm o da zorunluluktan yoksa çekmiyordu adam:KK31::KK9:

dudak yapımdan kaynaklı gülemiyorum hiç:KK31:sırıtınca üst dudağım üst dişlerimi kapatıyor:KK53::KK53:bende hep tebessüm ederim sadece düğün albümümde gülmüşüm o da zorunluluktan yoksa çekmiyordu adam:KK31::KK9:

olur mu hiç öle şeyy yaa gülmenin yakışmayacagı insan yoktur bi keree :KK16::KK16:

benim diş yapım düzgün ama arka dişlerim full dolgu :KK50: bebekken yanlış bi ilaç vermiş bana doktor, o da fazla kalsiyum yuklemiş vucuduma :KK50: annem dio 4 aylıkken diş çıkardın sen die :KK53: o yuzden de çabuk çürüyo işte, 2 yılda bir dolgu değiştiriyorum :KK50:

olur mu hiç öle şeyy yaa gülmenin yakışmayacagı insan yoktur bi keree :KK16::KK16:

benim diş yapım düzgün ama arka dişlerim full dolgu :KK50: bebekken yanlış bi ilaç vermiş bana doktor, o da fazla kalsiyum yuklemiş vucuduma :KK50: annem dio 4 aylıkken diş çıkardın sen die :KK53: o yuzden de çabuk çürüyo işte, 2 yılda bir dolgu değiştiriyorum :KK50:

sende kalsiyum fazlalığından benimde kalsiyum eksikliğinden aynı sorun var:KK31:eşimin dişinde ne çürük ne dolgu keşke benimde böyle olsa diye çok geçirdim ama baksamda oluyor malesef çok güçsüzler:KK31:

herkes diyor gül diye ama ne bileyim takıntı oldu galiba bende:KK9:

sende kalsiyum fazlalığından benimde kalsiyum eksikliğinden aynı sorun var:KK31:eşimin dişinde ne çürük ne dolgu keşke benimde böyle olsa diye çok geçirdim ama baksamda oluyor malesef çok güçsüzler:KK31:

herkes diyor gül diye ama ne bileyim takıntı oldu galiba bende:KK9:

bence haksızlık ediyorsun kendine :KK34: çok güzelsin ve gülmek de çok yakışıyor sana :KK34:

ayrıca nikah elbisene bayıldım yaa çok tatlıııı :KK16::KK16:

ay çok teşekkür ederim olay yarattı o elbisem:KK9:çok kısaymış falan filan allem ettim kullem ettim giydim yine:KK76::KK76:

amaannn sen giymek istemişsin eşin de giydirmişse kime ne allah aşkınaaa :KK47::KK47: hoş eşinin bile laf etmemesi lazım ya bizde erkeklerde pek öle yürüymüyo sanırım bu işler :KK1::KK1:

X