8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben bu akşam çarşıya gidicem :KK52::KK52: orkideme saksı alıcam bana eşlik edebilirsin:KK33::KK33:

koçtaş tan alabilirsin en güzeli, serdivan avm :KK55::KK55:

yaa bu akşam için tipim hiç müsait deil, göz zevkini bozmak istemem valla :KK53::KK53: başka bi zamana ayarlayabiliriz ama ben evden bagırsam sen işten duyarsın baya yakınız brbirimize :KK53:

Estrella Morente konseri canım..:KK16:

hiç bilmiyomuşum sanırım :26: hemen bi koşu youtube a bakaımm :KK55::KK55:

yaa bu akşam için tipim hiç müsait deil, göz zevkini bozmak istemem valla :KK53::KK53: başka bi zamana ayarlayabiliriz ama ben evden bagırsam sen işten duyarsın baya yakınız brbirimize :KK53:

Sadece bakmakla kalma,dinle..:KK34:
Harika bir ses..

Son düzenleme:
ayyyy selam kızlar ben geldim kendime azcık bakım yaptırdım doğum öncesi :KK1::KK1::KK1: bir güzel kşa bıyık sonra ohh mis gibi saç kesimi doğuma yakında röflemi yaptım mı tamamdır :KK1::KK1: amin canım inşallah rabbim kimseye evlat yokluğu yaşatmasın

tamamdır teyzesi gıdıklarım :KK9::KK9::KK9: duyuru yazdım ki katilim belki görürde acır bana ipucu verir diye yazdım :KK14::KK14: teşekkür ederim kuzum sen notumu al bana pazar yada pazartesi bildir ben izmirden hamile ve genç bir anne adayıyım :KK52::KK52::KK52: bilgilerimi oku ona göre bilgileri kap :KK52::KK52: asmunikalde duygularıml aoynayıp dursun :KK52::KK52:

ümraaan belki çok alakasız olcak ama hamişken saç boyanabiliyor mu?
bu benim en büyük derdim :KK52: kızıl saçlarımdan vazgeçicem ilerde diye üzülüyodum çünkü gebelik planladığımızda önce gidip kendi rengine döndürmeye çalışçaktım saçı bi daha da boyamıcaktım
sen doktora falan da sormuşsundur saç boyanabilio mu hamişkeeeen :KK52:

olur ben bir bakayım. ama kalkıp serdivana kadarda gidemem :KK43:
nerden bulabilirm. orkide için özel saksılar varmış :KK43:
hafta sonlarımı izinlisin sende

ümraaan belki çok alakasız olcak ama hamişken saç boyanabiliyor mu?
bu benim en büyük derdim :KK52: kızıl saçlarımdan vazgeçicem ilerde diye üzülüyodum çünkü gebelik planladığımızda önce gidip kendi rengine döndürmeye çalışçaktım saçı bi daha da boyamıcaktım
sen doktora falan da sormuşsundur saç boyanabilio mu hamişkeeeen :KK52:

yok canım daha bende sormadım ama yarın kontrolüm var o zaman sorucam doğuma yakın olsun ki güzel görüneyim :KK52::KK52::KK52::KK52: bilgi aldığımda sana haber veririrm canım:KK34:

Ben henüz hic biseycik alamadım , cocuk oldugundan kolay olmuyor . Kafamda var bişeyler , hafta sonu bakıcam .

Bir ipucu daha gelsin benden , hamile degil benim kurbancigim yani en azından belirtmemiş :KK9:

sen benim şüphelimdin zaten 1 yıldız daha koyuyorum sana :KK9:

olur ben bir bakayım. ama kalkıp serdivana kadarda gidemem :KK43:
nerden bulabilirm. orkide için özel saksılar varmış :KK43:
hafta sonlarımı izinlisin sende

ben şuan çalışmıyorum hergun izinliyim :KK53::KK53:

ya o saksı türü şeyler için aklıma bitek serdivan avm geliyo iştee, bide teyzemlerin orda var bi çiçekçi ama o da erenlerde yine de sana ters yani :KK53::KK53:

X