8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ayyyy ne guzel ıpucları verılıyor alınıyor benım kurbanım sadece bana ozel bır ıp ucu verebılırmı :KK52::KK76::KK76::KK52::KK52::KK52: sureklı gıremıyorum o yuzden hıc bırseyden anlamıyorum tek bıldıgım kendımı ele verdım suan katılı oldugum benı bılıyor herhalde galıba sanırsam :KK1::KK1:

ben miyim acaba?:26:

ben küçük notlar yazacagım, mektup yazmayı beceremiyorumm :18::18: sevgili kurbanım senin için bir sakıncası var mıı :KK33::KK33:

eğer bensem sıkıntı yok =)

17 şubat hediyeleri vermek için erken diilmiii? :KK24:
geranio'yda msj attım 30 şubat son tarih yapalım şunu diye........
17 si olsa 20 gün kalmış oluyo kadınlar gnüne bu sürede çok geldi bana ne diyorsunuz kızçelerr?

bencede yaaa bide 15i maaş günü ondan sonraya ertelediğim hediyelerim var benim :18:

kızlaaaaarrr benim mektubum şimdiden yarım sayfa oldu bile bu gidişle destan yazıciiimm hihahahaha :126:

bencede yaaa bide 15i maaş günü ondan sonraya ertelediğim hediyelerim var benim :18:

kızlaaaaarrr benim mektubum şimdiden yarım sayfa oldu bile bu gidişle destan yazıciiimm hihahahaha :126:

hmm tamam o zman küçük notlar yazabilirmişimm :KK33::KK33::KK33:

benim katilim deilsin sen üstünü çizmişim gitti destansı mektupp :KK43::KK43:

Ne buldun bu kadar yazacak??:KK53:
Benim iki satırı geçmez valla..:KK52:

Bekar kardeşlerim keşke tanıtımlarınıza çeyizinizde ki ufak tefek eksikleri de yazsanız.
Ben aldım ama şuan düşünüyorum ya çeyizde varsa?:26:
Mutfak,yatak odası,banyo gibi...

Bekar kardeşlerim keşke tanıtımlarınıza çeyizinizde ki ufak tefek eksikleri de yazsanız.
Ben aldım ama şuan düşünüyorum ya çeyizde varsa?:26:
Mutfak,yatak odası,banyo gibi...

ben yazayım hemen sevgili katilimmm :KK16::KK16:

büyük parçalar var bende amaa ufak şeyler eksik genelde benim çeyizimde, ne alırsan makbule geçer yaniii :KK52::KK52::KK52:

hayatta herşey olabilirr :KK14::KK14:

hmm başkasını seviyorsan yapacak bişey yok, inşallah tez zamanda o da seni sever, sonra sonsuza kadar mutluu :KK16::KK16:

ayrıcaa senin üstünü çizmiştim şimdi bir daha çizdimmmm :KK50::KK50: hediyeleri elden veremeyecez malesef :KK43::KK43::KK43:

oyyyy kıyamam canımm sanaa :KK50::KK50::KK50: asker yolu beklemek ne zordur bilirim, Allahtan benm sevgilim hasta olmamıştı askerdeyken ufak tefek gripler hariç :KK50: tez zamnda sevdicegine şifalar gelir inşallahh :KK50::KK50:

aaa benim katilim olabilirsin o zamann :KK52::KK52: bende sakaryadan nurdan :KK14::KK14: yaşım daa 28.5 :KK51::KK51:

biz senle hep aynı kişilerden şüpheleniyoruz yaaa :KK52::KK52: özelllikler benziyor ya ondan sanırım :KK34: tonrtiş misin değil misin ona göre söyle de katil şüphelilerimizi paylaşalımm :KK52::KK52:

ayy çok geçmiş olsun canımmm :KK43::KK43: öncelik sende ve bebeginde, güzelce dinlen, bomba gibi uyan uykundan inşallahh :KK16::KK16:
biz geldikkkkkkkkkk şuan daha iyiym canım teş.ederim :KK16::KK16::KK16::KK16:

17 şubat hediyeleri vermek için erken diilmiii? :KK24:
geranio'yda msj attım 30 şubat son tarih yapalım şunu diye........
17 si olsa 20 gün kalmış oluyo kadınlar gnüne bu sürede çok geldi bana ne diyorsunuz kızçelerr?
canım benden dolayı 17 sine alınmıştım tabi 17sinde şart değil göndermek 17 sinde gönderimler başlayacak mart ayının ilk haftasına kadar devam edecek gönderim tarihi kişiye bağlı

canım benden dolayı 17 sine alınmıştım tabi 17sinde şart değil göndermek 17 sinde gönderimler başlayacak mart ayının ilk haftasına kadar devam edecek gönderim tarihi kişiye bağlı

Geçmiş olsun canım..
Yaa ben unutmuşum doğru,doğum yaklaştığı için değil mi?

oohhh iyiymişsiniz çok sevindimmm :KK16::KK16::KK16:

bu arada bebişin ismi Elif Nisa ymış yaa, ilerde nasip olurda kızım olursa ben de ya Nisa ya da Nisan koymayı düşünüyorum :KK16: pek ısındım bebişeee bu sebepleee :KK16::KK16:

ayy o da seni seviyormuşş ne güzelll :nazar::KK16::KK16: ben de neremle dinliyorsam bi anda seni umutsuz aşık ilan ettimm :KK52::KK52:

elden mi vereceksinn :KK53::KK53: ayy olurr valaa, adresimi vereyim mi el hemen evdeyimmm :KK1::KK1: yeşil çayım var, meyveli eti formum da var :KK33::KK33:

sen baya zayıfmışsın yaaa, tontiş deil dedikleri sen olsan gerek :KK37: gerçi true bana da tontiş deilsin dedi, onu sana kaptırmamm :KK47::KK47::KK33::KK33:

yok şimdi şu şekilde. bana çiçek hediye geldi dün.. çiçeği gönderene karşı birşey hissetmiyorum. ben başkasını seviyorum demiştim:KK16: beni görünce karar ver zayıflıgıma:KK19::KK19:

ben leoparlı don istiyommmm :KK30::KK30::KK30::KK30: duy katilim duyyy:KK30::KK30:
:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

bende leopar hiç sevmem:KK19::KK19: zebrada :KK9::KK9:

Yazmam mı yawwww yeter ki iste.:KK52:

true 4.ipucu:18::18::18:

Geçmiş olsun canım..
Yaa ben unutmuşum doğru,doğum yaklaştığı için değil mi?
çok sağol canım :KK34: evet canım doğum yaklaştığı için :KK16::KK16::KK16:

oohhh iyiymişsiniz çok sevindimmm :KK16::KK16::KK16:

bu arada bebişin ismi Elif Nisa ymış yaa, ilerde nasip olurda kızım olursa ben de ya Nisa ya da Nisan koymayı düşünüyorum :KK16: pek ısındım bebişeee bu sebepleee :KK16::KK16:
inşallah kuzum hayırlısı olur hakkında teşekkür ederiz :KK9::KK9:

X