8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

beni kandırıyosuunnnnnnn :KK47::KK47::KK47: ben kiloluyum bi kereee :KK43::KK43: 1.70 boyunda 76 kiloyum hem dee :KK43::KK43: ama kilomu göstermiyorum pek o sayılır mıı :KK53::KK53: eğer istersen arkadaş olarak ekle beni orda resimlerim varrr :KK33::KK33::KK33: hediye seçerken yardımcın olur :KK33::KK33:

1.70 e 76 kg kilolu sayılmaz bence.:KK34:
Dur ekliyim hemen.:KK16:

ayyyy ne guzel ıpucları verılıyor alınıyor benım kurbanım sadece bana ozel bır ıp ucu verebılırmı :KK52::KK76::KK76::KK52::KK52::KK52: sureklı gıremıyorum o yuzden hıc bırseyden anlamıyorum tek bıldıgım kendımı ele verdım suan katılı oldugum benı bılıyor herhalde galıba sanırsam :KK1::KK1:

1.70 e 76 kg kilolu sayılmaz bence.:KK34:
Dur ekliyim hemen.:KK16:

kilolu sayılmaz mııı :18::18: şüpheli listemdeki ilk 3 tesin o halde :KK52::KK52:

ayyyy ne guzel ıpucları verılıyor alınıyor benım kurbanım sadece bana ozel bır ıp ucu verebılırmı :KK52::KK76::KK76::KK52::KK52::KK52: sureklı gıremıyorum o yuzden hıc bırseyden anlamıyorum tek bıldıgım kendımı ele verdım suan katılı oldugum benı bılıyor herhalde galıba sanırsam :KK1::KK1:

senin üstünü çizmiştim zatenn :KK33::KK33:

ben de kurbanım tahmin etmesin die küçük ipuçları veriyorum :KK1::KK1: sanırım arada üzerine de alınıyor cvp veriyor bana farkında olmadan :KK1::KK1:

kilolu sayılmaz mııı :18::18: şüpheli listemdeki ilk 3 tesin o halde :KK52::KK52:

ben de kurbanım tahmin etmesin die küçük ipuçları veriyorum :KK1::KK1: sanırım arada üzerine de alınıyor cvp veriyor bana farkında olmadan :KK1::KK1:

Fıstık gibisin maşallah kuzummmmmm.:nazar:
Allah mutluluğunuzu bozmasın inşallah.:nazar:
Kilolu değilsin canım,boyuna göre gayet iyi kilon.

ne kadar zormus yaaa ..... buarada zorunlu hedıyeler arasında mektup var dıme kızlar ??? ne yazıcaz kı tanımadıgımız bırıne hemde bayan olunca :KK53:

14 kişiyi eledim bende:KK52::KK52: true'den fene şüpheleniyorum

bende ip ucu vereyim biraz kurbanım bekarrrr:KK76::KK76::KK76:

Sen olabilirsiiiinnn :KK16:

Sen sor ben soyliyim , yüksek ihtimalli katılım :KK1:

Hiimm mesela yası benden ufak :KK34: bu ipucunu vermişim ya :)
O zaman çocuklu diyim :)

Seni de eledim :KK19::KK19:

benim kurbanım...
evli...
benden büyük...

Seni deee :KK19:
Bekar olduğu için kurbanıma çeyiz için gerekli bi iki bişey aldım..:KK52::KK52:
Umarım beğenir..:KK17:

Yıldızın 3 oldu True :KK1:

dün amante beni ekleyince kesin katilim amante dedim ama ters köşe yapmış meger...
kim benim katilim yaaaa...
kızlar ben Katilime 4lük yazdım...:KK28::KK28::KK28: (kalbinden vururum belki:KK16::KK16:)

heran seni düşünen biri var burada
çık artık ortaya...
yahut ipucu ver biraz daha bana...
nasılsa öğreneceğim seni sonunda....

Belki sensindir kurbanım :KK53:
ankaradayım :KK66: beni de şüpheliler listesine ekleyebilirsin :KK52: :KK37:

Seni de ekledim şüpheli listemee :KK1:

ne zormus yavvv bırde mektup yazıcakmısız dıme :) bayan olunca daha bır zor :KK53:

ne kadar zormus yaaa ..... buarada zorunlu hedıyeler arasında mektup var dıme kızlar ??? ne yazıcaz kı tanımadıgımız bırıne hemde bayan olunca :KK53:

ben küçük notlar yazacagım, mektup yazmayı beceremiyorumm :18::18: sevgili kurbanım senin için bir sakıncası var mıı :KK33::KK33:

sanırım benim katilim girmiyo pek ipucu bulamıyorum kmsedende şüphelenemiyorum şüphe algılarımmı kapandı acabaa :KK53: :KK1:

Hiç sorma canım yaa..
Dün kurbanıma hediye elırken eşim de yanımdaydı..
Zarf ve kağıt da aldım,eşim diyor ki "ne yazcaksın?" Bende bilmiyorum dedim.:KK52:

Hiç sorma canım yaa..
Dün kurbanıma hediye elırken eşim de yanımdaydı..
Zarf ve kağıt da aldım,eşim diyor ki "ne yazcaksın?" Bende bilmiyorum dedim.:KK52:

ben hala karar veremedım ne alacagımı ....hıc sevmem ben hedıye secmeyı cok kararsız oluyorum . ufak bırsey mı yoksa extıl urunumu bılemedım yavvv ....

X