8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

yok şimdi şu şekilde. bana çiçek hediye geldi dün.. çiçeği gönderene karşı birşey hissetmiyorum. ben başkasını seviyorum demiştim:KK16: beni görünce karar ver zayıflıgıma:KK19::KK19:

:

yokk çiçeği gönderene hissetmedigini anladım daaa, nedense sevdigin insanın seni sevdigini düşünemedimm :KK43::KK43: saf mıyım neyimmm :KK47::KK47: seni sevmeyen ölsün beeee :KK33::KK33::KK33:

sen beni gördün amaaa haksızlık deil mii ben seni neden göremiyoruummmmm :84: :84:

günaydın hatunlar
bugün kötü bir haberle güne başladım nişanlım askerde hastaneye kaldırmışlar :KK14::KK14: böbrek ağrısı varmış sanırım taş döküyo 4 serum yemiş ağrısı yeni dinmiş :KK43:kıbrısta bide ultrason olan hastane bulamıyorlar nasıl bir yer anlamadım ki
çaresiz olmak ne zormuş:KK14::KK14::KK14:

Canım çok geçmiş olsunn :KK31:

Bekar kardeşlerim keşke tanıtımlarınıza çeyizinizde ki ufak tefek eksikleri de yazsanız.
Ben aldım ama şuan düşünüyorum ya çeyizde varsa?:26:
Mutfak,yatak odası,banyo gibi...

Benim de çeyiz topiğim varr, ama eksik olanlar var orda :44:

Ev için ufak aksesuarlar oluuurr, herşey olabilir aslında
:KK1:

Mutfakta tercihim kırmızı,oturma odası için turkuaz,yatak odası için de lila tercihimdir sevgili katilim :KK16:

Mutfakta tercihim kırmızı,oturma odası için turkuaz,yatak odası için de lila tercihimdir sevgili katilim :KK16:

Çeyiz topiklerini gezeyim akşama bari..:KK14:

biz geldikkkkkkkkkk şuan daha iyiym canım teş.ederim :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım benden dolayı 17 sine alınmıştım tabi 17sinde şart değil göndermek 17 sinde gönderimler başlayacak mart ayının ilk haftasına kadar devam edecek gönderim tarihi kişiye bağlı
tmam o zaman canım sorun yok o vakit:21:

X