8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ayy o topiği bi kurcalayım da benn, neler lazım olacak bi öğreneyim :KK1::KK1:

kuzumm sizin düğün ne zaman olacakk :KK16:

bir gün olacak elbet :KK31::KK31: hayırlısı olur inşALLAH..

biş idicem ben bugun çarka gidicem hediyelik minik güzel farklı şeyler nerden bulabilirim:26::26:

senin beğeneceğin tarzda :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bir gün olacak elbet :KK31::KK31: hayırlısı olur inşALLAH..

biş idicem ben bugun çarka gidicem hediyelik minik güzel farklı şeyler nerden bulabilirim:26::26:

senin beğeneceğin tarzda :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

benim begenecegim tarzda mıı :KK53::KK53:

t shop dakileri begenirim ben geneldeee :KK33::KK33: aksesuar tarzı düşünüyorsan koton da da güzel aksesuarlar oluyor :KK34: iç çamaşırı diyorsan daa kompedan :KK33::KK33:

benim begenecegim tarzda mıı :KK53::KK53:

t shop dakileri begenirim ben geneldeee :KK33::KK33: aksesuar tarzı düşünüyorsan koton da da güzel aksesuarlar oluyor :KK34: iç çamaşırı diyorsan daa kompedan :KK33::KK33:

güzel kutular. değişik şeyler satan yerler istiyorum . bugun gidicemde:KK6::KK6:

bak yine mavi bonccukk :KK47::KK47:

baksanaaa kandırabiliyomuşuz da belki ben de kandırmışımdırr :KK33::KK33::KK33:

tencerem var die demedim onuu, yoksa hepsine bayıldımmmmm :KK16::KK16::KK16: amaa kalpli tavayla çay bardaklarından bende yok istiyooorrruummmmmm :84: :84:

katiline soyle alsın sana hahahaha:KK1: offf katilimmm offfff

Son düzenleme:
falkon sen sadece bekar demişsin:KK53: başka ip ucu yokmu :26:

benim kurbaımda bekar. koklanmamış gül gonca :KK52::KK52::KK52:

güzel kutular. değişik şeyler satan yerler istiyorum . bugun gidicemde:KK6::KK6:

o zaman sen bi cancan a bak kuzum kutu tarzı şeyler orda vardı sanırım, çark caddesinin başından katlı pazara giden yol üzerinde :KK34: yada kırtasiye türü yerlerde oluyor sanırım :44: deniz kabuğu var çark caddesi üzerinde bide :44:

ooff bu adapazarında hiçbişey yok yaa :KK47::KK47: ankarada olsaa şimdiye kadar herşeyi nereden alacagımı bildiydim burda aramak zorunda kalacam şimdi :KK47::KK47:

X