8 haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti acaba nedir?

Ne güzel iki ogluştan sonra inşallah bana da nasip olur iki oğlum var o isterim bi kızım olsun Allah’ın izniyle
İns olur
Benm pek umudum yoktu açıkçası ama Rabbim çok şükür verdi sağlıkla sıhhatli hayırlı evlat versin ins

12 haftada gittik belli değil dedi bir diğer ay gel dedi 16. Hafta olucak o zaman artık kesinleşir inşallah ama şükür bulantı falan kalmadı ama şu sıralar sağ kalçam da ağrı başladı yürütmediği bile olmuyor anlamadım
Bu arada 12. Haftada ki halimiz anlayan var mı ki bu arada konuyu açan benim kullanıcı adımı değiştim sadece

Bulantıyı dibine kadar yaşadım ama şükür kalmadı bende tatlı çikolataya bayılırdım şimdi asla tatlı birşey yiyemiyorum aksine kalça bacak falan yok karnımdan aldım sadece bilmiyorum 16. Hafta çağırdı 12 de göstermedi

Karındansa kız vajinal ise erkek kaç haftalık burda 11 yada 12 haftada nub tahmini yaparım paylaşırsanız
Herkes sizin tahmin edebileceğinizi söylüyor lütfennnnn banada bir tahminde bulunurmusunuzz lütfennn 1. Gönderdiğim fotograf vajinal ultrason 6. Haftalarındaydı 2. Fotografta karından bakıldı 7. Haftalarındaydı hayırlısı neyse o olsun inşallahhhh ama çoooook merak ediyorum dört gözle cevabınızı bekliyorumLÜTFENNNNN

Eklentiler

• EA3E56C9-73A6-4BAF-959C-5DA4766E0612.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 238
  • 5E70A543-9DCD-4877-8852-9C57D8720BC5.jpeg
    112,2 KB · Görüntüleme: 242
Merhabalar uzun bir zaman geçmiş ama bebeğiniz kız mı oldu acaba teoriye göre kız gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…