8 haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti acaba nedir?

bende hala tatli yiyemiyorum hala kusuyorum ama o 8. Haftamdaki gibi degilim 24 saat durmayan bi bulanti vardi gozumacilmiyodu. Bence rahatlicaz insallah

Daha çooook erken
Belirtilerden cinsiyet anlaşılmaz. Tatlı aşerip kızı olan, ekşi aşerip oğlu olan çok tanıdığım var.
Bulantı da tamamen yükselen hormonları vücudunuzun ne kadar tolere edebildiği ile alakalı bir durum.
Kese yuvarlaksa kız uzunsa erkek dediler. Kız kardeşimin eski ultrason fotolarına baktım. Kesesi muz gibi uzun ama kızı oldu.
Teorilere de inanmıyorum artık
ByNkoaLa 6 ay cinsiyet öğrenemedi mesela. Daha yeni öğrendi.
Bende 12.haftamdayım hala öğrenemedim. Bekleyeceğiz

Mesela ben iki oğlumda ekşi yiye yiye bir hal.oldum
Bunda da tatlıya abandım resmen tatlı ve tuzlu yiyordum
Ama göbek deliği teorisine inancım tam oldu göbek deliği aşağıya bakıyorsa kız yukarı doğruysa erkek diyorlardı inanmıyordum ama cidden eskiler öyle biliyormuş hamile olanın cinsiyetini
Babannem hemen göbek deliğime baktı

6 ay beklemek ben

Kız heralde göstermediğine göre

Canim cin takvimi yap bence cikiyo simdiye kadar kime yaptysam cikti tabi Allah ne derse o olur bide keseye bak kese uzunsa erkek yuvarlaksa kiz

Hic boyle seylere kulak asma, inanma derim.
Ye eksiyi dogur ayseyi,ye tatliyi dogur hakkiyi derler cikolata asigi olan ben 5. Ayima kadar cikolatadan tiksindim deli gibi eksi yedim.
Kiz karni yayvan olur anne kalcadan kilo alir derler o sekilde kilo aldim.
Kiz bebek mide bulandirir erkek bebek uyku yapar derler hamileligimin basindan beri hala midem bulanir
Sonuc erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…