8 haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti acaba nedir?

Daha çooook erken :KK30:
Belirtilerden cinsiyet anlaşılmaz. Tatlı aşerip kızı olan, ekşi aşerip oğlu olan çok tanıdığım var.
Bulantı da tamamen yükselen hormonları vücudunuzun ne kadar tolere edebildiği ile alakalı bir durum.
Kese yuvarlaksa kız uzunsa erkek dediler. Kız kardeşimin eski ultrason fotolarına baktım. Kesesi muz gibi uzun ama kızı oldu.
Teorilere de inanmıyorum artık 😁
ByNkoaLa ByNkoaLa 6 ay cinsiyet öğrenemedi mesela. Daha yeni öğrendi.
Bende 12.haftamdayım hala öğrenemedim. Bekleyeceğiz :KK51:
12 haftada gittik belli değil dedi bir diğer ay gel dedi 16. Hafta olucak o zaman artık kesinleşir inşallah ama şükür bulantı falan kalmadı ama şu sıralar sağ kalçam da ağrı başladı yürütmediği bile olmuyor anlamadım
Bu arada 12. Haftada ki halimiz anlayan var mı ki 😊 bu arada konuyu açan benim kullanıcı adımı değiştim sadece 😂
20200102_193140.jpg

Hic boyle seylere kulak asma, inanma derim.
Ye eksiyi dogur ayseyi,ye tatliyi dogur hakkiyi derler cikolata asigi olan ben 5. Ayima kadar cikolatadan tiksindim deli gibi eksi yedim.
Kiz karni yayvan olur anne kalcadan kilo alir derler o sekilde kilo aldim.
Kiz bebek mide bulandirir erkek bebek uyku yapar derler hamileligimin basindan beri hala midem bulanir
Sonuc erkek 😂
Bulantıyı dibine kadar yaşadım ama şükür kalmadı bende tatlı çikolataya bayılırdım şimdi asla tatlı birşey yiyemiyorum aksine kalça bacak falan yok karnımdan aldım sadece bilmiyorum 16. Hafta çağırdı 12 de göstermedi 😊

Karındansa kız vajinal ise erkek kaç haftalık burda 11 yada 12 haftada nub tahmini yaparım paylaşırsanız 😊
Herkes sizin tahmin edebileceğinizi söylüyor lütfennnnn banada bir tahminde bulunurmusunuzz lütfennn 1. Gönderdiğim fotograf vajinal ultrason 6. Haftalarındaydı 2. Fotografta karından bakıldı 7. Haftalarındaydı hayırlısı neyse o olsun inşallahhhh ama çoooook merak ediyorum dört gözle cevabınızı bekliyorum☺️LÜTFENNNNN

Eklentiler

• EA3E56C9-73A6-4BAF-959C-5DA4766E0612.jpeg
    EA3E56C9-73A6-4BAF-959C-5DA4766E0612.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 237
  • 5E70A543-9DCD-4877-8852-9C57D8720BC5.jpeg
    5E70A543-9DCD-4877-8852-9C57D8720BC5.jpeg
    112,2 KB · Görüntüleme: 241
Herkes sizin tahmin edebileceğinizi söylüyor lütfennnnn banada bir tahminde bulunurmusunuzz lütfennn 1. Gönderdiğim fotograf vajinal ultrason 6. Haftalarındaydı 2. Fotografta karından bakıldı 7. Haftalarındaydı hayırlısı neyse o olsun inşallahhhh ama çoooook merak ediyorum dört gözle cevabınızı bekliyorum☺️LÜTFENNNNN
Merhabalar uzun bir zaman geçmiş ama bebeğiniz kız mı oldu acaba teoriye göre kız gibi

X