8 haftalık gebelikte kese küçüklüğü

haadra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
7
0
31
Merhaba arkadaşlar, sat hesabina göre 8 hafta 3 günlük hamileyim. 7 Ekim'de muayene oldum (7 hafta 3 günlük iken ) kese var ama embriyo yok dediler. Boş gebelikten şüphelendiler. Bugün (14 Ekim) tekrar muayeneye gittim embriyo mevcut fakat beslenme kesesi çok küçük, bu istediğimiz bir durum değil genetik bozukluk kaynaklı ise düşük yolu ile vücut onu atar, fakat bir problem yoksa toparlar dedi doktorum, ölçümlerine göre gebeligin 8 hafta değil 7 hafta 3 günlük olduğunu söyledi. Kan sulandirici , multivitamin ve progestan verdi. Benzer durumu yaşayan var mı acaba?

Çok iyi inşallah hiç bir sorun olmaz sıkmayın canınızı muhtemelen büyür ve haftasını yakalar
31 yaşındayım yaklasik iki yıldır bekliyoruz, bir sağlık çalışanı olmama rağmen kendime o kadar aciz kaldım ki anlatamam. Eşimde ve bende hiçbir problem yoktu ama bir türlü hamile kalamıyordum. Gebeligimden önceki ay soğan suyu içtim 15 gün . Sanırım onun vesilesi ile hamile kaldım. Allah'ım kimsenin kalbini yormasin. İnşallah herkes evladını sağlıkla kucağına alır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…