8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

Benim geçen yıl tüpler kapalı çıktı rahimde perde vardı onlar için işlem gördüm sağ tüp hafif içe dönük geçiş biraz geç oluyor. Adet sorunum vardı kilodan kaynaklı geç olurdum. Zayıfladım adet düzenlendi sağ tüp için brokoli kürü yaptım 🙂 sanırım şuan açık. Öyle olmadı demek vakti vardı
Nasıl zayıfladn peki çok değil ama benmde biraz kilom var vermek istiyorm ama veremiyorm

Aynn o şekilde cnm herşeyin vakti var ama biz biraz sabırsız olduğumuz için acele ediyorz 😂benimde sol tüp kapalıydı bende de perde vardı devlet hastanesinde oldum düzgün almamışlar ama ameliyat sonrası mahvolmuştum.tabi bu perdenn üstünden 2 sene geçti bu süre içinde gebe kaldım oda düştü ama perdeyi görmemişler Emre beyi duydum ona başvurdm çocuk için o dedi perden hala duruyo diye bidaha ameliyat oldum yapışıklıkta olmuş rahimde oda düzeldi berde de sıfıra sıfır alındı tüpüm açıldı femara kullandım kendi başına yanında başka bişey yoktu ama olmadı olmaması içinde bi sebep yok vücut olarak anladm bu arada hemogram istemiş benden o çıktı sonuç hala çıkmadı idrarla
Nasip canım ya vallaha ben bunj çok iyi anlıyorum artık. Bende bir yıl denedim sorun yok dendi hsg olunca çıktı ortaya sorun zaten ameliyat sonrası eşim görevi sebebi ile yoktu Nisan ayında geldi 🙂 yeni yeni başladık zaten denemelere

Ayniyim canim kasik agrisi, özellikle sol taraf bir de hassas gögüsler😩 gögüs uclarim baya canimi yakiyor 🤦🏻‍♀️ Sen nasilsin? 😍
Hadi inşallah diyelim cnm yaa 🤲🏻🥰 benm o ağrılarım filan geçti arada geliyo hafif hafif o kadar daha sonuçlarm çıkmadı şimdi sağlık ocağını arıcam bakalm nolcak

Nasip canım ya vallaha ben bunj çok iyi anlıyorum artık. Bende bir yıl denedim sorun yok dendi hsg olunca çıktı ortaya sorun zaten ameliyat sonrası eşim görevi sebebi ile yoktu Nisan ayında geldi 🙂 yeni yeni başladık zaten denemelere
Rabbim inşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip eder🤲🏻 sonucuda güzel olsın sizin için 🥰🥰

Bilmiyorm yaa tam kanda istemiş benden o çıktı sabah erkenden, şu saat oldu ne idrar nede beta sonucu çıktı yarın sabah bakcm çıkmazsa sağlık ocağına gitcem yaa, fatih hastanesini aradım kanlar oraya geliyomuş diye çıktıysa gelin burdan alın diyo bana 😂😂

X