8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

Kesinlikle öyle, bazen diyorum ki bunu neden tek başıma yaşiim ki? Bu dert ikimizin derdi, ama işte onun kırılmasından kprkuyorum diye içime atıyorum belli etmiyorum
Tabikide kırılsn istemezsin ama bu durumda bu sorunlarla tek başına devam edemezsin hep yıpranan taraf sen olursun ya konuşacaksn eşinle dertleşceksin yada sende kafana takmayıp kenara bırakıcaksın yani oluruna bırakıcaksn senn içinde çok zor eşim tır şoförü bu olaylarla hep ben ilgileniyorm yalnız nasıl zorlandığını biliyorm bende sennle aynıyım

Tabikide kırılsn istemezsin ama bu durumda bu sorunlarla tek başına devam edemezsin hep yıpranan taraf sen olursun ya konuşacaksn eşinle dertleşceksin yada sende kafana takmayıp kenara bırakıcaksın yani oluruna bırakıcaksn senn içinde çok zor eşim tır şoförü bu olaylarla hep ben ilgileniyorm yalnız nasıl zorlandığını biliyorm bende sennle aynıyım
Çok haklısın :KK43:

Üzme kendini rabbim birgün bizide mutlu etck inanıyorm ben sende inan 8 senedir çabalıyorm bişeyler için bazen birilerini görünce yada duyunca içim parçalanıyo ama rabbim istemedikçe elimden bişey gelmiyo
Öyle kesinlikle, elimizden gelen her şeyi deneyip dua ediyoruz, rabbim geri çevirmesin

X