8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

O zmn yapma 10.günü bekle nolur nolmaz bak ben 8.gün yaptım ikinci çizgi rahat görünüyodu 9.gün tekrar yaptm ilaçtanmı diye biraz daha kayboldu rengi bugün dayanamadım emin olamadım sonucuda pozitif bekliyorum yaa 😂 😂 bugün bidaha yaptm o dahada silikti bakalm yarın naparm 😂😂😂

O zmn yapma 10.günü bekle nolur nolmaz bak ben 8.gün yaptım ikinci çizgi rahat görünüyodu 9.gün tekrar yaptm ilaçtanmı diye biraz daha kayboldu rengi bugün dayanamadım emin olamadım sonucuda pozitif bekliyorum yaa 😂 😂 bugün bidaha yaptm o dahada silikti bakalm yarın naparm 😂😂😂
Insan cok zor dayaniyof dimi? 😂

Valla heralde zor uyurum bugün 😂 😂 😂 😂 sen gögüs ağrını bi takip et bakalm peki hastalandığında böyle oluyormuydu. Benimde ilk başta acıyodu 8.güne kadar ama senn ki gibi dokunamayacak kadar değildi
Normalde adetime 3-4 gün kala hassaslaşıyordu, ama şuan neredeyse 10 gün öncesinden ve çok fazla hassas yanlışılka kolum deyince bile canım acıyor, böyle bir şey hiç yaşamadım :KK43: ama çok umutlanmıyorum ilaçlardandır diye 🤷🏻‍♀️ Kasıklarım da ağrıyor hem de aşılama gününden beri

Normalde adetime 3-4 gün kala hassaslaşıyordu, ama şuan neredeyse 10 gün öncesinden ve çok fazla hassas yanlışılka kolum deyince bile canım acıyor, böyle bir şey hiç yaşamadım :KK43: ama çok umutlanmıyorum ilaçlardandır diye 🤷🏻‍♀️ Kasıklarım da ağrıyor hem de aşılama gününden beri
Ya aslında aşılama gününden sonra 3 gün benmde ağrıdı hep sonra geçti 2-3 gündür yine başladı o gögüs olayını hamileliğimin biribde yaşamıştım ne sağa ne de sola dönüp uyuyabiliyodm çok acıyodu tabi umutlandırmkniçin demedim sen yine dikkatli ol bakalm inşallah olumlu sonuç alırsın 🤲🏻🥰

Nasıl oldun bugün nasılsın peki

Anladm cnm inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın senn ne sorunun vardı acaba özel değilse eğer
Benim geçen yıl tüpler kapalı çıktı rahimde perde vardı onlar için işlem gördüm sağ tüp hafif içe dönük geçiş biraz geç oluyor. Adet sorunum vardı kilodan kaynaklı geç olurdum. Zayıfladım adet düzenlendi sağ tüp için brokoli kürü yaptım 🙂 sanırım şuan açık. Öyle olmadı demek vakti vardı

Benim geçen yıl tüpler kapalı çıktı rahimde perde vardı onlar için işlem gördüm sağ tüp hafif içe dönük geçiş biraz geç oluyor. Adet sorunum vardı kilodan kaynaklı geç olurdum. Zayıfladım adet düzenlendi sağ tüp için brokoli kürü yaptım 🙂 sanırım şuan açık. Öyle olmadı demek vakti vardı
Aynn o şekilde cnm herşeyin vakti var ama biz biraz sabırsız olduğumuz için acele ediyorz 😂benimde sol tüp kapalıydı bende de perde vardı devlet hastanesinde oldum düzgün almamışlar ama ameliyat sonrası mahvolmuştum.tabi bu perdenn üstünden 2 sene geçti bu süre içinde gebe kaldım oda düştü ama perdeyi görmemişler Emre beyi duydum ona başvurdm çocuk için o dedi perden hala duruyo diye bidaha ameliyat oldum yapışıklıkta olmuş rahimde oda düzeldi berde de sıfıra sıfır alındı tüpüm açıldı femara kullandım kendi başına yanında başka bişey yoktu ama olmadı olmaması içinde bi sebep yok vücut olarak anladm bu arada hemogram istemiş benden o çıktı sonuç hala çıkmadı idrarla

X