8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

Bilmiyorum doktoruma sordum adet de olabilir yerlesme de dedi, ama kesin olcam gibi hissediyorum yarin kan vercem kesin ögreniim
Sıkma canını olmasa bile vardır bunda da bi hayr ne kadar bişey söylesekte yetmez ama elimizden bişey gelmiyo malesef rabbim geciktiriyosa güzelleştiriyordur

SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALIN HİÇ EVDE TEST YAPTINIZMI

Teşekkür ederim Evet 11. Gün yaptım ama 1 saat sonra ikinci çizgi çok silik çıktı. Kuruma çizgisi heralde dedim. Hatta burda okudum suya tutunca çizgi kayboluyorsa kuruma çizgisidir diye. Suya tuttum baktım o silik çizgi de gitti. 13. Günü kan verdim. Negatif diye düşünürken tahlilde değeri görünce çok şaşırdım

2 aşılama 7 tüp bebekten sonra kilo verip bi kez daha asılama denemek istedim. Tüp bebekle iki kez tuttu düşük oldu. İnşallah bu kez sağlıkla kavuşmak nasip olur. Rabbim aratmadan uğraştırmadan nasip etsin isteyen herkese

esrahayal 37 çıktı cumartesi tekrarla dedi doktorum ama sağlık ocağında yaptırdım yine orda pazartesi günü yaptıracağım

Vermedim gerek duymadim kanamam basladi
Üzülme kuzum yaa rabbimde böyle imtihan ediyo işte sonunu düşün. Allahım sana da banada isteyen herkese de hayırlı evlatlar verecek. Biraz daha dayan o mutlu günlerinde yakında gelecek. Diceksin ki rabbim ben sabrettim sende beni mükafatlandırdın diceksin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…