70700 ya Varis Dilhun80 için

Cnm nasılsın konuşamadık bayağıdır Dr. Gittin mi tekrar
İyiyim yavrum. Çok şükür. Sen nasılsın? Sağlık ocağına gittim tüp bebekle ilgili bazı testler var dedim yaptı sağ olsun. Bazılarını yapamıyormuş. Sonra devlet hastanesine gidip şansımı deneyeyim dedim. Doktor ameliyattaydı, sekreterinden rica ettim sadece kan testi için kayıt açtı. Bir tek AMH değerim kaldı, onu da devlet hastanesi yapmıyormuş. Özelde herhangi bir gün yaptırabilirmişim. Tahlil sonuçlarım taaa haftaya pazartesi çıkacak. Onları bekliyorum. Eşim de bu hafta içi gidip kan verecek ama sperm vermiyor bir türlü. Onun kavgasını yapıyoruz sadece geçen sene 1 kez sperm testi yapıldı. Onda da morfoloji, kruger, DNA hasar testi filan yok. Diyorum onlara da baktıralım hem keçiboynuzu kürü uyguluyoruz, acaba ne b.k yedik. Belki de değerlerin düştü işe yaramadı. Ama Nuh diyor peygamber demiyor. Canım sıkkın bu aralar bu olaylara. Bu arada tabii ki tüp bebek yapmayacağız. Kocam ona da şiddetle karşı. Doktorlara tüp bebek testi dedim ki kimse laga luga yapmadan testleri yapsınlar diye.
ne çok yazdım

Cnm cok mantıklı olmuş oyle demen yoksa şimdi git seneye gel derlerdi eminim pek umurlarında olmaz gçhele de devlet hastanelerinde haklısın. Eşine de üstüne gitme bence hatta soyleme bile dua et ya vedud ya halim ya Selim esmaları çek istersen kendi teklif eder inşallah maalesef bazı erkekler boyle hiç doktora gitmeyenler yine var eski kafalı. Benim eşim de ilk bebekte gitmişti e gitmese nerden bilicez ameliyat oldu çok şükür. Umarım bu arada mucize gibi kendiliğinden olur da hiç birşeye gerek kalmaz. Benim eşim de keçi boynuzu kaynatıp içmeye başladı. İlk bebeğimiz de o ay hamile kalmıştım inşallah yine işe yarar. Özü pek işe yaramadı galiba. Hiiç canını sıkma ne Allah ol derse olur

Öyle canım maalesef. Benimki de baktık 7 ay olmadı, o zaman zorla gitmişti. Bir daha da gitmem dedi ve gitmiyor. 2 sene olacak nerdeyse istiyoruz ama olmuyor bir türlü. Ben ona hem suyunu kaynatıp içiriyorum hem de özünü kaşıkla yediriyorum ama bazı bünyelerde ters etki yapabiliyormuş. O yüzden hormon değerlerine baktıracağız bir bakalım.

Demekki zamanı varmış cnm oyle diyelim artık olur inşallah test sonuçlarına göre bakarsın duayı da bırakmayalım herseyi ilacı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…