70.000 ya Muhyi

Allah'ım bu mübarek günlerde Senin tamam olan isimlerini vesile yaptık kapına geldikOkuduğumuz hatmin sevabını en sevgili kulun hz. Muhammed sav efendimize armağan ediyoruz, kabul buyur bizleri şereflendir, hastalarımıza çare ol.bizler minicik ellerimizle, minicik kalplerimizle huzuruna geldik. Elbette Sen devasız hastalık yaratmadın, elbette bizlere taşıyabileceğimizden fazlasını yüklemedinşer zannettiklerimize de hayır zannettiklerimize de şükürler olsun hepsi Senden gelen lütuflardırBizler eksik yaptık ya da aldandık, merhametine sığındık. Yaralarımızı sarman için yine Sana geldik, Senden başkasına muhtaç etme bizi'ol' dersin oluverir; bizim dermansız dert dediklerimizin dermanı Sendedir.Bize yardım et, kanser hastası kardeşlerimize, panik atak rahatsızlığı olan kardeşlerimize, evlat isteyen ama henüz nasip olmamış hasretiyle yanan kardeşlerimize ve daha sayamadığım deva bekleyen bütün hastalara çare ol ŞİFA ol yağ üzerimize Rabbim yalnızca Seni bilir Senden isteriz sınavımızı kolay kıl, yolunda sebat ettirÂlemlerin Rabbi senden dertlerimize şifa istiyoruz, boynu bükük bırakma biziamin.

Aminnn rabbim kabul etsinn

hanımlar ramazanın son 10 günü ya büyük bir dua başlatacağım yine herkese sıralı okunacak 31-32 kişi oluruz muhtemelen kişi başı 10.000 civarı okuma düşer ama mucize ötesi olur abdestli okunacak. Fetih suresi ilk ayeti 313.489 defa❤

Amin amin aminnnnn Allah kabul etsin inşallah
Hatime katılan, dualarımıza amin diyen herkesden Allah gani gani razı olsun inşallah, Rabbim sizlerinde hastalarına, hastalıklarınıza acil şifalar versin Allah tüm hastalara, kanser hastalarına Ya Muhyi(C. C) Adı hürmetine acil şifalar ihsan eylesin inşallah İnşallah bu konuda abimin şifa buldugu haberini sizlerle paylaşmak nasip olur. İyi ki varsınız gönül dostları.Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun❤

@newplanet canım arkadaşım vesile oldugun için ayrıca cok tesekkur ederim Allah seninde gönlüne gore versin inşallah
Kafiyesizsiir Amarylliss
telasememuresi N Narinkimse
Pembe Lotus N nerimanim
Magnifiaque umutluyum-
Oriana asminreina
sadehayatt06 gulistan1985
Kara_gozlum @farahzaynab
Chandler Bing Sur-es
eczhnm Luluuu94
debriyajgazfren humanbeings
alsem
ayseMsb A anewhope
buttrfly Reengarenk
Birde adını bilmediğim newplanet in arkadasları

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤

Amiiiinnnnn, inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin. Ben de geçen gece Yasin okudum, burada tanıdığım tanımadığım herkesi gönlümden geçirerek başta kendim olmak üzere evlat isteyen ve hasta olan herkes için okudum. Allah kabul etsin inşallah tüm dualarımızı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…