70.000 ya Fettah

Çok karıştı inanın bunaldım listedeki arkadaşlara çekip sırasıyla bildirim yapıp cikicam
Valla arkadasim bende cok bunaldim ki ben 70.000 tane cektim bitirdim sirasi gelen arkadasin duasini verip hediye ediyorum suan oturdum tekrar cekiyorum eksik kalan arkadaslarin dualari tamamlansin diye bundan sonra hakka girenler dusunsun

Valla arkadasim bende cok bunaldim ki ben 70.000 tane cektim bitirdim sirasi gelen arkadasin duasini verip hediye ediyorum suan oturdum tekrar cekiyorum eksik kalan arkadaslarin dualari tamamlansin diye bundan sonra hakka girenler dusunsun
Görüyorum ben canim herkese çekip cikicam hak gecmesin diye bana çekilmiş olmasa inan hak hukuk dusunmiyecegim cikicam

Görüyorum ben canim herkese çekip cikicam hak gecmesin diye bana çekilmiş olmasa inan hak hukuk dusunmiyecegim cikicam
Ozaman bende okuduklarimi kumbaraya birakip cikiyorum bu sekilde devam etmek istemiyorum MoonfacedMom MoonfacedMom canim enson karagozlume okuyup duasini verdim . Kumbaraya biraktigim sayi 60.850 benden yana hakkim helal olsun .

Konu kapanmadan arkadaşlar bana çeken herkese bakıp cekicem kimsenin hakkına bilerek girmem ben MoonfacedMom MoonfacedMom senlik bir durum yok canım bu halinle daha uğraşmaya çalışıyorsun hakkını helal et Allah razı olsun
Hakkım helaldir kızlar hepinize

Ben son sayfayı yeni gördüm herkes için sırayla okumaya başlamıştım..
MoonfacedMom MoonfacedMom canım çok yoruldun gerçekten hakkını helal et sende dikkat et kendine: (
ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım bende maalesef
başka dualar olursa katılırım inşAllah

X