70.000 ya Fettah

humanbeings icin okudum allah kabul etsin insallah

Canim daha birinci arkadasin ve ikinci arkadasin sayisi tamamlanmadi once onlari tamamlasak
Arkadaş 3 kişiye okuyacvak canm çıkaracağımız arkadaşlardan biri görmemiş dua paylaşıldığını 3 arkadaşa okuyunca 1 kişiyi tamamlıcaz inşallah

Arkadaş 3 kişiye okuyacvak canm çıkaracağımız arkadaşlardan biri görmemiş dua paylaşıldığını 3 arkadaşa okuyunca 1 kişiyi tamamlıcaz inşallah
Tamam canim kalandan dusmeye devam edelim mi arkadas kendi hakkini mi okuyacak mi?

1000 tane okurum okuduktan sobra buraya yaziyormuyum okudum die?
Hayır 1. Arkadaş için 2333 2. Arkadaş için 2333 3. Arkadaş için 2592 adet okuyacaksın 1. Arkadaş için okudum 2 arkadaşa da okudum diye yazarsn duaları önceki sayfalarda var

1000 tane okurum okuduktan sobra buraya yaziyormuyum okudum die?
Canim normalde iki arkadasa 2333 okuduk eksikler olunca okumayanlarin yerine hepbirlikte tamamlama yapiyoruz dua eksik kalmasin diye MoonfacedMom etiketlerini takip edersen kactane okunması gerektigini yaziyor 3. Arkadasada 2592 okuduk okuduktan sonra okudum diye etiket yapiyoruz

humanbeings yeter arkadaşımız için okudum.Allah kabul etsin inşAllah.

humanbeings içün okudum Allah kabul etsin

Okudum canım allah kabul etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…