70.000 ya Bedî

İsmim merve.. Benim duam en kısa zamanda rabbımden ben ve benim gibi bebek isteyen herkese hayırlısı ile minik bir bebiş nasıp etsın.. Hayırlısı ile bu virüsün ortadan kalkmasını... Hayırlısı ıle borclarımızın tez zamanda bitmesini ev sahıbı olmayı nasıp etsın rabbım.. Okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun...

Sayılar böyle eksik mi kalacak

Okudum bende geç yazdm hakkınızı helal edin

İsmim Emine
Allahım ülkemizde dünyada bulanan virüs olayı bitsin herkes eski yaşantısına dönsün
İşten çıkarılan ekonomik sıkıntı çeken kardeşlerimize sen yardım et Allahım
Duama amin diyen kardeşlerimin dualarını sen kabul et Allahım
Hayırlısıyla banada isteyen herkesede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et Allahım

Adige-
İsmim merve.. Benim duam en kısa zamanda rabbımden ben ve benim gibi bebek isteyen herkese hayırlısı ile minik bir bebiş nasıp etsın.. Hayırlısı ile bu virüsün ortadan kalkmasını... Hayırlısı ıle borclarımızın tez zamanda bitmesini ev sahıbı olmayı nasıp etsın rabbım.. Okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun...

2019 mutluluk
İsmim Emine
Allahım ülkemizde dünyada bulanan virüs olayı bitsin herkes eski yaşantısına dönsün
İşten çıkarılan ekonomik sıkıntı çeken kardeşlerimize sen yardım et Allahım
Duama amin diyen kardeşlerimin dualarını sen kabul et Allahım
Hayırlısıyla banada isteyen herkesede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et Allahım

Herkes 3.181 , dua sahipleri 3.199 okuyacak
@newplanet
@_Gulnihal_
E Eslem91
MelodiminEsi
HayatSevinceGuzel
@Mmmmmerveeeee
begonvil1985
Kara_gozlum
Luluuu94
5 528mucizemmm
L Loriklorik
MoonfacedMom
15yusra11
@Deryaa123
Umut_2019
@MRs seyhan
Luniss
moonandstar
2019 mutluluk
Adige-
Pembe Lotus
R Rabia islam
T Tugce3333
Nzlnaz
rubil
panikprenses
@Ellibes55
@Tokerrr
Karagullu
B Bademmm388
K Kubkubra
_Citlembik_
kevsersoylu
@MaviKuplik
Maisiyah345
@dilhun80
Aventuss
@minik kalp0753
@mimiraculum
[USER=528994]@nursevdi

@Gulcan2904
N Nana
Birpdrci
@memurhanim[/QUOTE][/QUOTE]

[/QUOTE]
[/QUOTE]
okudum ben. ALLAH kabul etsin arkadaşların niyetini dualarını inşallah

Ben dün okudum yazdığımı sanıyodumkusura bakmayın lütfen

Evet eksik kalmaması lazım bu akşam herkes bildirimini yapar inş bi arkadaşımız banlanmis onun yerine akşam okuruz
@newplanet oda unutmuştur büyük bir ihtimalle yoksa okumuştur bildirim yapmayı unutuyorlar
Ben okuyorum mutlaka hergün canım listeyi de tutuyorum diye bildirim yapmıyordum

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Okudum arkadaslar icin allah kabul eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…