70.000 ya Bedî

Okudum rabbim kabul etsin

Okudum kızlar

Okudum Allah kabul etsin

Okudum Rabbimiz kabul etsin inşaallah

Okudum kızlar Allah dualarımızı kabul etsin

Okudum Rabbim kabul etsin inşAllah

okuyanları topladım kızlar @newplanet okumuştur illa ki :)
Maisiyah345 , Kara_gozlum ve Birpdrci kızlar sizler okudunuz mu?

sırada 2019 mutluluk ve @ankay48 görünüyor dualarınızı paylaşır mısınız kızlar? :)

Luniss İsmim Elçin duam Allahım bize hayırlısıyla anne baba olabilmeyi nasip et başlayacağımız tüp bebek tedavisinde hayırlısıyla güzel sonuçlar alabilmeyi nasip et sabrımızı arttır yüzümüzü güldür evlat hasreti çeken herkese hayırlısıyla müjdesini nasip et ülkemizin geçtiği bu zor süreçte yardımcısı ol bir an önce atlatabilmeyi nasip et insallah burda dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın da dualarını kabul et rabbim
moonandstar İsmim Hilâl..
Allah'ım öncelikle ülkemizi ve milletimizi her türlü kazadan, beladan, musibetten ve hastalıktan koru.
Allah'ım bana ve isteyen herkese hayırlı, sağlıklı, salih ve saliha evlatlar nasip eyle.
Allah'ım borçlarımızı ödemeyi, hayırlı bir ev almamızı nasip eyle.
Allah'ım işimizi layıkıyla yapmayı, kazancımızı helâl şekilde almamızı nasip eyle.
Allah'ım benim ve bu duayı okuyan herkesin günahlarını bağışla, cennete girmemizi nasip et.
Allah'ım benim ve bu duayı okuyan herkesin evine huzur, sağlık, bereket ve mutluluk nasip et. (Amin)
Herkes 3.181 , dua sahipleri 3.199 okuyacak
@newplanet
Jawlensky +
@Eslem91+
@MelodiminEsi+
@HayatSevinceGuzel+
merve +
begonvil1985 +
Kara_gozlum
Luluuu94 +
@Tospaagtd+
@Loriklorik+
MoonfacedMom +
15yusra11 +
Mandalinvitamin +
Umut_2019 +
Tugcesii +
Luniss +
@moonandstar+
2019 mutluluk +
@ankay48 +
@Beyazkugu87+
R Rabia islam+
T Tugce3333 +
@Nzlnaz+
rubil +
panikprenses +
Azze +
H HoneyBear +
@Karagullu+
B Bademmm388 +
K Kubkubra +
_Citlembik_ +
kevsersoylu +
@MaviKuplik +
Maisiyah345
@dilhun80+
Aventuss +
M minik kalp0753+
@mimiraculum+
nursevdi +
Gulcan2904 +
N Nana +
Birpdrci
@memurhanim+

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…