70.000 ya Bedî

Arkadaşlarımızın niyetine 3181 ya Bedi okudum Rabbimiz kabul etsin

@Tospaagtd :Rabbim TUĞÇENİN evleneceği seveceği sevileceği eşim diyeceği bir ömür aynı yastığa baş koyacağı gönlüne göre sadık anlayışlı yakışıklı hayırlı sorumluluk sahibi eğitimli ekmeğinin peşinde kariyerli inançlı vicdanlı merhametli doğru insan tez zamanda hayatına girsin
Huzurlu mutlu sevgi ve aşk dolu ailelerin birbirini sevdiği anlaştığı bereketli yuvalarını tez zamanda kursunlar
Bu mutlu yuvayı hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlsrla taçlandırsın duasını ulu kabede yapılan dualardan eyle tez zamanda kabul et sen ol dersen olur artık TUĞÇE içinde ol de oluversin ya rabbim amin
Luluuu94 :
İsmim Oya ( aslında Ogulhally Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin
@newplanet +
Jawlensky +
E Eslem91 +
MelodiminEsi +
HayatSevinceGuzel +
@Mmmmmerveeeee +
begonvil1985
Kara_gozlum +
Luluuu94 +
@Tospaagtd +
L Loriklorik +
MoonfacedMom
15yusra11
Mandalinvitamin +
Umut_2019 +
Tugcesii +
Luniss +
moonandstar +
2019 mutluluk +
Adige-
@Beyazkugu87 +
@Rabia islam
T Tugce3333
Nzlnaz +
@rukiyets
panikprenses +
@Ellibes55 +
@Tokerrr +
Karagullu +
B Bademmm388 +
K Kubkubra
_Citlembik_ +
kevsersoylu
debriyajgazfren
Maisiyah345
@dilhun80 +
Aventuss +
minik kalp0753
mimiraculum +
nursevdi
Gulcan2904 +
N Nana +
Birpdrci +
memurhanim +
Hatam varsa düzelten kızlar telden yapıyorum

Canim ben okudum yazmayi unutmustum ama +koymussun saol hergun beni okudu sayarsaniz iyi olur cunku hep okuyorum

Kuzum benim bugünki okumama N Nana da yardım ediyo bende başlıyorum sen okundu say ben yazıcam buraya bittiğinde okudum diye

Cnm bitirdim bende

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…