7 yıllık ilişkim bitti 6 gün oldu içim yanıyor erkekler neden mesaj atmaz sevmiyor mu

Yedi buçuk senelik ilişkinize üç yaşınızda mı başladınız? Aşkım ile başlayıp twitter ifadesinden sonra lan ve oğluma dönüyor muhabbet çok komik gerçekten...

Benim erkek ortamim onun da kiz ortami yok cumlesini okuduktan sonra devam etmedim. 7 sene nasil yurutmus adam bu kafayla, yilin erkegi secilecek adammis vesselam..:KK14:

Bunu isteyen tek ben değilim karşılıklı bişey bu
neden o nasıl yürütmüş oluyor aynı şekilde oda beni kısıtladi

Baktım onedio mart yorumuna benimkinin burcuna baktım 28 martta sorunlu ilişkilere yapıcı bi eğilim olcakmış tamam ben kendimi 28 marta şartladım ozamana kadar yazmasada olur bak sende bi tarih belirle en azndan o tarihe kadar kafamız rahat olur hahaha
Ay benimkinin Mart yorumunu okuyayım dedim az önce afaganlar bastı 11inden sonra yeni aşklar flörtler görünüyormus:kızgın: Özguven patlaması yaşayacağı bir ay olacakmis benimki için yani benimki sittin sene aramaz artık :KK61:

Herkes istediğini yazabilir ama şuan deli gibi acı çeken benim burda

Boşver canm bakma sen bu kk daki bazı bayanlar seviyor öyle yangına körükle gitmeyi herkese atıp tutmadı kolay o an sinirle olan konuşmalar onlar oda zaten çok büyütme demiş durmuş sana biraz sakinleşmemizi olayın soğumasını bekliyorlar ha bu sürede bizde düşünelim hırsa kapılmadan gerçekten bu ilişkide mutlu oluyor muyuz die

Boşver canm bakma sen bu kk daki bazı bayanlar seviyor öyle yangına körükle gitmeyi herkese atıp tutmadı kolay o an sinirle olan konuşmalar onlar oda zaten çok büyütme demiş durmuş sana biraz sakinleşmemizi olayın soğumasını bekliyorlar ha bu sürede bizde düşünelim hırsa kapılmadan gerçekten bu ilişkide mutlu oluyor muyuz die

Oyle valla kaç gündur ne çektiğimi bir ben bir Allah biliyor iki gözüm iki çeşme ağlamaktan delirecem.Anlamadım canım çok büyütme diyip duran sevgilim mi

Çekin. İnsan aşk acısından ölmüyor. Çekin ve asla mesaj atan taraf olmayın. Arkadaşlarınızı da tembihleyin araya girmesinler. İte kaka bir ilişki yürümez. Gelecekse sizi özlediği için gelsin. Siz mesaj attığınız ya da arkadaşlarınız yazdığı için değil.

Her kavgada gurultude eski defterler,sen de sunu yapmistinlar aciliyorsa isiniz zor.

Evlilik öncesi 7.5 yıllık bir ilişki çok yorucu çok bunaltıcı olur bir yerden sonra.Açıkçası heyacan aşk biter.Özellikle böyle genç yaslarda.Hiçbirşey görmeden yaşamadan yıllarca aynı insanla.Onunla büyüyorsun resmen.Hani diyorsun ya onun kız benim erkek ortamim yok.Sen bu durumdan şikayetçi olmaya bilirsin ama belki o bıkmıştır.Belki gençliğini yaşayamadan bu kadar ciddi bir ilişkinin içinde olmaktan bunalmıştır.

Kızlar benim 7 buçuk senelik bir ilişkim var daha öncede başka konular açmıştım belki okumuşsunuzdur.Sevgilimle şiddetli bir şekilde kavga edip ayrıldık.Ayrılalı bugün 6 gün oldu.Genelde ayrılınca ben mesaj atardım hep yada arkadaşım araya girer bu şekilde iletişime geçip düzelirdik.Bu sefer yazdıkları çok ağır mesaj atmak istemiyorum kesinlikle o yüzden ama bitmesini de istemiyorum.Sizce o kadar seneden sonra seviyorsa oda mesaj atar mı tam 6 gün oldu.Ben artık dayanamıyorum o kadar seneyi çöpe atmak istemiyorum ama mesaj da atmam.Bu sefer sessiz kalmak istiyorum.Aşağıyada en son konuşmamızı yazdım.Sizce ne yapmalıyım??(Bu arada onunda kız ortamı yok benimde erkek ortamım yok ilişkimize başladıgımızdan beri bu böyle ne o kızlarla konuşabilir ne ben erkeklerle)

O: Askimm twitter açtım seni ekledim haberin olsun.d (Daha önce tweeter açıp bi kaç kızı takip ettiği için bu konu yüzünden kavga etmiştik çıkartıp tweeterini kapatmış barışmıştık)
Ben: Anlamadım askimm beni mi ekledin. D Ya biz en son bu twitter yüzünden kavga etmedik mi askimm istemiyorum niye açtın şimdi yine
O: Ben istedigim icin actim askimm
Ben: Öyle mi ben istediğim zaman sen bana actirmiyordun ayrılmıştın hatta bu yüzden ben den askjmm demek ki şuan senin istemen önemli değil ki biz en son bu konu yüzünden kavga ettik sen kızları takip ettiği İçin
O: Ne zaman sordun lan yalan bari konuşma herseyden var işte sende bana mi sordun açarken sanki
Ben: Üniversitede sana haber verip açtığım halde ayrıldın ya benden niye yalan konuşuyum ben durduk yere : Sen twitter da kızlar i takip etmedin mi oğlum o yüzden kavga ettik de sen telefonundan sildin ya şimdi ne oldu da açtın tekrar bide beni yalancılıkla suçluyorsun benim sinirimi tepeme çıkarma
İkide bir çıkıp durmada mesajlara bi cevap yaz
O: Senin sinirine baslarim ben en azindan telefondan takip ettim sen gibi erkeklerle gezip dolasip okeye gitmedim konusturma beni (Ünversitedeyken yakın arkadaşım sevgilisi yanın da bide arkadaşı vardı bende gitmiştim yanlarında okey oynamıştık onu diyor)
O: Sen bana mi soruyon simdi acarken de ben sana soracam
Ben: Haklısın otele ders çalışmaya diye gidip senin gibi kızların yanına oturmuyorum Oğlum sana ne oldu da geldiler mi kafaya
O: İsim var bos bos konusup uzatma evde iş güç yok kavga edecem diye can atiyon
Ben:Lan gerizekalı En son kızları tweeter da takip eden ebemmiydi Sensin boş boş duran senin orda çok işin var zaten bana gelip de böyle diyemezsin sen Ben erkekler gezip dolaştım mi Yazıklar olsun sana tuh
O: Ya bi uzatma hadi ne meraklisin kavga cikarma sana insan gibi haber ettim iste derdin ne yine Ben:İstemiyorum açmanı asıl senin derdine ne En son kızları takip ediyorsun tekrar takip etmek için mi açtın ne oldu birden
O: Sen acarken bana mi soruyon da ben sana soracak
O: Evet tekrar edecem kişi kendinden bilir işi
Ben: Ben ne acmisim da yine face olayını başlatan sendin Haberin olsun açtım DİE (ünide bi ders yüzünden hocamız face açmamızı istemişti açmıştık ben de tekrar kapatmasak ne olur demiştim sonra baya tartışıp Allah belanı versin diye suratıma kapatmış ayrılmıştık.Aradan baya zaman geçti facelerimiz kapalıydı kendi açıp yine bana böyle açtım diye haber etmişti) İyi ne b.k yersen ye
O: Sen önce bi insan ol insan bi düzgün konuşmayı öğren
Ben: Sen çok düzgün konuşuyon ya Erkekler le geziyor musum(erkeklerle geziyor dediği gidip bi kere okey oyanamam)
Ben: Sen otur kendine bak önce En son tweeter niye kapattığını unuttun mu: Madem ben insan değilim ne diye konuşuyon benle
O: Hee ya hadi bi defol git başımdan(Burda tepem attı zaten)
Ben: İyi sana twettwrda ki kızlarla mutluluklar asıl sen defol git Al yüzüğünü de oradaki kızlara tak hadi
O: Kavga edecek baska bisey bulamadin mi ya
Ben: O twitter o kapatmazsan eğer benimle konuşma
O:iyi güle güle o zaman konuşma
Ben: Resmen bana tekrar edecem kızlarla konuşacam diyon böyle bişey var mı ya bide defol git başımdan diyor olur ben giderim sonra sen o tweeterdakilerle konuşursun Asıl sana güle güle remsne kızlarla konuşmaya can atıyorsun parla konuşursun beni unut hadi by by
O: Ayrilmak için bahane ariyordun işte al sana bahane bi daha ne mesaj at ne ara benide (Okulu bitti işte bana ocak subat gibi sözlenecez diyordu iş bulamadı falan bende bu seferde sözunu tutmazsan ne anlarsa anla demişti önceden o yüzde bahane arıyordun diyor Bu mesaja aglamaktan kafayı yedim yarım saat sonra mesajına cevap yazdım)
Ben:Nasıl istiyorsan öyle düşün bu gözyaşlarımın hesabını nasıl vereceksin bilmiyorum ben seni Allaha havale ediyorum hangi kızla olursan ol artık madem ben bahane arıyormusum ya buda senin bahanen oldu işte başka kizlarlarla mutlu olursun neden bulursan bul artık şu yazdıklarından sonra ne mesaj atarım ne de sorarım sen istesen de bitti
.O: Allah allah sabahtam beri demedigini bırakmadın durduk yere ortada ne varda konuşup duruyon konusmam diyen sensin benmiyim herseyi deyip sıyrılmayı çok iyi biliyon ne yaparsan yap aman(En sonki bu mesajınada cevap yazmadım)

valla sevgilin haklı, durduk yere kavga çıkarmak diye buna derler, neyse bence 6 gündür mesaj atmıyorsa sevmiyordur
zaten evlilik çocuk oyuncağı değil eften püften şeylerden birbirinizle böyle konuşuyorsanız zaten nişandı evlilikti size çok ağır gelir, bi de aileler gircek işin içine aman aman
bence evlenmek için yeterli olgunlukta değilsiniz

Al mektubunu ver mektubumu :KK70:
Hakareti küfürü sen etmişsin erkek arkadaşın normal bi şekilde söylemiş sana kibarca..
ayrılmanız en doğrusu eğer seni aldatacağı vara her türlü aldatır. Ayrıca da baskıyla kimseye bişey yaptıramazsın, Facebook Twitter vs artık bırakın şu sanal şeyler için kavga etmeyi ya..
çoçukluk yemin ederim olgunlaşmanız Laz'ım

Al mektubunu ver mektubumu :KK70:
Hakareti küfürü sen etmişsin erkek arkadaşın normal bi şekilde söylemiş sana kibarca..
ayrılmanız en doğrusu eğer seni aldatacağı vara her türlü aldatır. Ayrıca da baskıyla kimseye bişey yaptıramazsın, Facebook Twitter vs artık bırakın şu sanal şeyler için kavga etmeyi ya..
çoçukluk yemin ederim olgunlaşmanız Laz'ım

Ben çok kötütüm kafayı yemek üzereyim ölecem ağlamaktan ben ondan mesaj bekliyorum oda benden mi bekliyordur gerçekten dayanamiyorum artık

Ben çok kötütüm kafayı yemek üzereyim ölecem ağlamaktan ben ondan mesaj bekliyorum oda benden mi bekliyordur gerçekten dayanamiyorum artık

Sizin okulunuz, işiniz, bir uğraşınız yok mu? Bütün hayatınız bu adam mı? Böyle böyle ona da sararsınız hiç hoş sonuçları olmaz dönse bile. Kendinize acilen bir meşgale bulun.

1000 parcalik bir puzzle alin ya da kitap okuyun ya da iste bir hobi bulun bu ara kendinize yoksa vakit gecmez daha cok sararsiniz kafaya.

X