7. Yarışma Duyurusu : ''En Güzel Göz Makyajı'' Foto Yarışması

ya ben arkadaşıma yapsam göz makyajını onu göndersem iila kendi gözümüzmü olcak

biliyorsun benim gözüm biraz fazla açık ben katılmayım en iyisi:roflol:::roflol:
Hahahahahahaha radar mübarek radarjeyyar

ya ben arkadaşıma yapsam göz makyajını onu göndersem iila kendi gözümüzmü olcak

Yok!!! Eş,dost,hısım,akraba,konu ve komşulara da yapabilirsin canım:))
Sonuçta hiç birinizin gözünü kaşını bilmiyoruz..

Arkadaşlar tekrar belirtiyorum!!!

1* Bana yüz fotosu göndermeyin:)İki gözünüzü boyayın,çekin fotosunu yollayın..

2* Fotoları adrese yollarken nickini(site içindeki rumuzunuz) belirtmeyen arkadaşlarımın çalışmalarını yarışmaya dahil etmeyeceğim..Bknz..şiir yarışması

3* Adrese gönderdikten sonra bu başlık altında bana gelip gelmediğini teyit ediniz lütfen..
Çünkü daha önce gönderdim deyip,sormayan arkadaşlarımın bazılarının çalışmaları elime geçmemişti..Yarışma günü şok geçirmeyelim bu yüzden:)

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz..

Berşulem, göz boyama konusunda çok iyi olmamakla beraber, yarışmaya katılma konusunda istekliyim. Bir ara boyamaya çalışır adresine yollarım. Ama reca edeceğim, ille de bir dudak boyama yarışması da yap.
Gözlerinden hasretle öperim arkadaşım...

Katilacaklara bol sans jeyyarbuna katilmiyorum cunku hala onceki yarismadan gelen birincilik madalyami alamadim:mymeka::dilcikar: ...Yetililere bir kez daha buradan duyrulur .

6 tane madalyan var, daa ne istersin be güzelim. Bak bize kuru kuru oturuyoruz...senağlama

puuuuhahahahaaaaaaaaaaaaaaa.........sırnaşık şey:roflol:

Bende katilmak istiyorum kismetse bakalim:)
Cok iddiali degilim ama elimden geleni yaparim bende:)

Evet foton adrese gelmiş,problem yok!! Şansın bool olsunyerimseniben

teşekkür ederim. Ya sorun şu ki benim size resim yolladığım adresim hacklendi yeni adresi buraya kaydettim tekrardan yollmam gerekirmi yoksa maille bi ilgisi yokmu başka?

Benim gözlerim çekik olduğu için makyaj çok yakışıyor ama ben beceremiyorum malesef...Katılanlara başarılar diliyorumyerimseniben ...Şule yakın olsaydık yaptırırdım sana puanların hepsinide toplardık :1closedeyes:

Direkt diskalifiye edildim, ben yapsam yapsam palyanço makyajı yaparım ancak Becerim olsaydı katılmayı isterdim çünkü eğlenceli oluyor ama ben katılmasam da yine de takipçisi olurum :) Süper olur, fikrinize sağlık..

Nen berşule nerden buldun bunu alemsin,:roflol: ama dur bide ben yapiim maksat katılmak, kazanmak möhüm deel demiia.s.

Bu kadar uyarının üstüne hala nickini belirtmeden yollayan arkadaşlar olursa alnından öpelim Berşule........jeyyar

Başarılar......:enbuyukkk:

Bu kadar uyarının üstüne hala nickini belirtmeden yollayan arkadaşlar olursa alnından öpelim Berşule........jeyyar

Başarılar......:enbuyukkk:

Öpecem ben onları merak etmejeyyar
Eğer bi nicksiz (yani site içi kullanılan rumuz:bbo:) bi foto gelsin bak ben ne yapıyorum sizi:mymeka:

Bu arada üç adet fotomuz oldu:))

aha tam bana gore hemen makyaj yapayım ben jeyyar

(47 48 49 50 )

Tüh beee, sınıfta kaldım desene, başka kategorimi yokmu allasen Berim şulem kafamçokkarıştı

Tüh beee, sınıfta kaldım desene, başka kategorimi yokmu allasen Berim şulem kafamçokkarıştı

Var var merak etme kuzu kapama...Bundan sonra en kılıbık koca yarışması yapacamjeyyar
Eşinizin kılıbık halini anlatan foto ile yarışmaya katılacaksınız

gözmü var bendede berşu makyajı olsun .:1no2:
en zayıf noktama parmak bastın yahu yasakkelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…