7. Yarışma Duyurusu : ''En Güzel Göz Makyajı'' Foto Yarışması

gözmü var bendede berşu makyajı olsun .:1no2:
en zayıf noktama parmak bastın yahu yasakkelime

istediğin göz olsun hasibem bende nah dana kadar göz var boya boya bitmez sen bana makyaj yap biz ortk katılalım yarışmaya naniknanik

Ben aksam yaptim kafama estigi gibi resmimide kendim cektigimden iyi profilden yakalayamadim yaa..Ama yinede sansimi deneyim:)Gönderiyom simdi Bersule..Katilanlara basarilar...

Arkadaşlar 7. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız.
''En Güzel Göz Makyajı'' kategorisinde düzenlediğimiz yarışmamıza,göndereceğiniz fotolarda sadece gözlerinizin fotosu olmalı..Yani komple yüz fotonuzu istemiyorum:)

Oylama ve değerlendirme yaparken gözün kendi güzelliği yada çekiciliği değil,göz makyajının güzelliği,ayrıntıları,renk ve kullanılan materyalin çokluğu dikkate alınacaktır..

1* Kesinlikle kendi çekiminiz olan fotolarla katılacaksınız..
2* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)
3* Lütfen kurnazlık olaylarına isimlerimiz karışmasın,diskalifiyeye davetiye çıkarmayalım:)

Tema: En Güzel Göz Makyajı
Başvuru Başlangıcı:17/11/2007
Başvuru Bitiş:25/11/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

Şulem çok tatlısın..Enfes bir yarışma daha bulmuşsun zaten kk'nın hatunları çok güzel birde göz makyajı yakışır tüm katılan arkadaşlarıma..Seçim oldukça zor olacak gibi görünüyor ... Biz bu fıstıklarla nasıl baş edeceğiz bilmiyorum:)Hepsi zaten çok zarif ve çok tatlılar cesaretlerinden dolayıda tbrk ediyorum tüm güzelleri...

Hadeeee bakemmmm....

Dışarı çıkarken,işe giderken,hatta evde işden gelen eşinizi soluk benizlerle mi karşıyorsunuz yoksa:1ninca:

Jüri üyelerimiz Kazen ve Sema Çelebi..naniknanik

takma kirpik takmak serbest mi :roflol:
lens falan :kahve:

Göz makyajı yarışması bu gurbiş...jeyyar:mymeka:
En güzel göz yarışması değil jeyyaryani renkli lens falan bilemiyorum yaniii CADIARZU makyaj konusunda nasıl bir etkisi olur ..

Şahsen renkli gözün makyaj konusunda + bir etkisinin olduğunu kabul etmemekle birlikte, kirpik olayının çok fazla önemli olduğunu düşünüyorum..

Ne demiş şair; sen sus, gözlerin konuşsun. Bayılırım konuşan gözlere..Neyse konuyu dağıtmayım ben.

Sen de gurbaa kafana göre takıl bakalımjeyyar
a.s.

berşule ablacım çok sağol ben bu akşam şöyle bi makyaj yapayım da yollayayım bakalım:) ama becerebildiğim kadar usta değilimdir:)

Fotoları gönderdikten sonra bu başlıkta bana gelip gelmediğini teyit ediniz..Çünkü gönderdim deyip elime ulaşmadığı oluyor..Yarışma başladığında fotonuzu göremeyince şok geçirmemeniz için:))

berşulecim yarışma ne zmna kdr vakti var.ve bi kaç resim olurmu

1* Kesinlikle kendi çekiminiz olan fotolarla katılacaksınız..
2* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)
3* Lütfen kurnazlık olaylarına isimlerimiz karışmasın,diskalifiyeye davetiye çıkarmayalım:)

Tema: En Güzel Göz Makyajı
Başvuru Başlangıcı:17/11/2007
Başvuru Bitiş:25/11/2007(cumartesi akşama kadar)

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Tek bir foto istiyorum,sonuçta tek foto ile katılacaksınız yarışmaya:))

Şule'cim göz fotoğrafımı gönderdim. Gelip gelmediğine dair bir onay verirsen sevinirim.
Öptüm canım.
Şeniza.s.

Şule'cim göz fotoğrafımı gönderdim. Gelip gelmediğine dair bir onay verirsen sevinirim.
Öptüm canım.
Şeniza.s.

Gelmiş arkadaşım,tamamdır..
Şansı boool olsun:) Ayyyy hala kısa mesaj diyor dana ne yazayım yedi kat sülalesinin hatrını mı sorayım..

Gelmiş arkadaşım,tamamdır..
Şansı boool olsun:) Ayyyy hala kısa mesaj diyor dana ne yazayım yedi kat sülalesinin hatrını mı sorayım..

Çok sağol arkadaşım.
"Ayyyy hala kısa mesaj diyor dana ne yazayım yedi kat sülalesinin hatrını mı sorayım..":roflol::roflol: Alemsin valla...:roflol:

X