7. Yarışma Duyurusu : ''En Güzel Göz Makyajı'' Foto Yarışması

Şule tebrik ederim canım...a.s.
Değişik ve farklı bir yarışma olacak gibi, bende katılayım beri.
Hatta hiç vakit kaybetmeden, ben makyaj yapmaya gidiyorum.

Makyajı yaptım yapmasınada, kendi göz fotoğrafını çekemiyorum gözlerim şaşı çıkıyor valla:roflol: Şimdi benim fotoğrafımı çekecek birine ihtiyacım var, ve tabiki şimdi bulamam tekrar makyaj yapmam gerekecek. Evde beni böyle gören de ne kokoş kadın diyecek valla:roflol:
Yarışma baştan kolay gelmişti ama güzel makyaj yapmak bir dert, gözlerim şaşı çıkmadan çekmek bir dert.
Acaba başka birine makyaj yapıp onu mu çeksem.:uhm:
Ufak bir soru:
Çok yakından çekince hiç güzel durmuyor, insanın bütün hücreleri sayılıyor tatlicadiarzu
Fotoğrafı çektikten sonra biraz kırpsam (gözlere kadar) yarışma için geçerli olurmu arkadaşım, bu konuda bir yanıt verirsen sevinirim?

kızlar yarısmalara nasıl katıllabılırız
bende ıyyıyımdır bu konuda

Arkadaşlar 7. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız.
''En Güzel Göz Makyajı'' kategorisinde düzenlediğimiz yarışmamıza,göndereceğiniz fotolarda sadece gözlerinizin fotosu olmalı..Yani komple yüz fotonuzu istemiyorum:)

Oylama ve değerlendirme yaparken gözün kendi güzelliği yada çekiciliği değil,göz makyajının güzelliği,ayrıntıları,renk ve kullanılan materyalin çokluğu dikkate alınacaktır..

1* Kesinlikle kendi çekiminiz olan fotolarla katılacaksınız..
2* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)
3* Lütfen kurnazlık olaylarına isimlerimiz karışmasın,diskalifiyeye davetiye çıkarmayalım:)

Tema: En Güzel Göz Makyajı
Başvuru Başlangıcı:17/11/2007
Başvuru Bitiş:25/11/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

Kırp kırp,zaten sen kırpmazsan ben kırpacam..Güzelce kes biç yolla bana:))Şeniz

Katilacaklara bol sans jeyyarbuna katilmiyorum cunku hala onceki yarismadan gelen birincilik madalyami alamadim:mymeka::dilcikar: ...Yetililere bir kez daha buradan duyrulur .

Arkadaşlar tekrar belirtiyorum,fotoları adrese yollarken nick belirtmeyen arkadaşların çalışmalarını yarışmaya dahil etmeyeceğim..
Biliyorsunuz özel mesajlarda kapalı,kim kimdir diye bulamam..Bu yüzden çok zor bişey istemiyorum..
Fotolarınızın altına nick,rumuz,site içinde kullandığınız isimleri eklemeyi unutmayınız:))

gözümüz açıkmı olcak kapalımı..açıkta renk,gölgeleme pek belli olmaz ama..
bakalım,güzel bi yarışma olacağa benziyo..

Kıs heros sen beni yıpratmak için mi geldin dünyaya ha??:mymeka:

İstersen ne senin dediğin,ne benim dediğim olsun:))Gözün biri açık,biri kapalı olsun..İkisine de yap makyaj,hak geçmesin birbirine..jeyyar

Allah sana ne diyeyim,nasıl canın istiyorsa gönder arkadaşım,kabulümdür..sırnaşık şey

berşulem şimdi ben resmi çekerken sağamı baksam solamı baksam daha iyi çıkar diye tereddütteyim.yoksa hepden kapatsam gitsemiii.şaka şakaaa .ya şaka biyanada ben seni görmek istiyorum berşule.lütfen kendi resmini koyda bi görelim mah cemalini.çok tatlısınyaa.sana bayıldım bennn.

once bir gulmek istedim:Roflol:..ilk once okuyunca yarisma konusu cok komik geldi bana..degisik birsey belki ondan..kadin oldugumuz nasil bellia.s..katilacak olan tum arkadaslarimiza simdiden basarilar diliyorum..

ben katilmicam yarismaci arkadaslara basarilar dilerim görelim bakalim kk nin güzel gözlülerini

yahu tam bu seferki yarışmaya katılacaktım diyordum ki en zayyıf noktamdan vurdun beni be şulem:çok üzgünüm:bak şimdi oturup ağlıycam gece gecesenağlama....pörtlemiş olan gözüm sebebiyle göz makyajı bile yapamıyorum ben artık ne yazıkki..bu göze makyaj yapıp da resmini çekersem zaten herkes pörtlekliğinden dolayı anlar o gözlerin bana ait olduğunu:roflol:ay gülsem mi ağlasam mı bilemedim şimdi....neyse benim yarışma hayallerim bir sonraki bahara kaldı artık...ama çok güzel ve eğlenceli bir fikir..herkese bol şans diliyorum
sana da kolay gelsin şulecim...bebişi de öp yerime:1hug:

Ben makyajımı yapıp resmimi yollamıştım acaba elinise ulaştımı? ?

:roflol: verdiğin cevaba bakılırsa sende benden kalmazsın yane:)) Elbet gün gelir görürsün be arkadaşım cemalimi,bakalım belki bi foto da ben yapıştırırm bi kenara..
Sen de çok tatlısın..Şeniz

Sevgili hatunlar şimdilik iki adet makyajlı göz fatamuz var..İkisinde de gözler açık:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…