Makyaj Ürünleri 7. Göz Makyaj Yarismasi-Gotik Makyaji Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hangi Gotik Makyaj?

• 1. yarismaci

OY: 51 9,7%
  • 2. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 3. yarismaci

OY: 51 9,7%
  • 4. yarismaci

OY: 164 31,1%
  • 5. yarismaci

OY: 34 6,5%
  • 6. yarismaci

OY: 34 6,5%
  • 7. yarismaci

OY: 50 9,5%
  • 8. yarismaci

OY: 111 21,1%
  • 9. yarismaci

OY: 26 4,9%

• Ankete Katılan
    527
  • Anket Kapalı .
hepsı cok guzeller ben 4 yarısmacıya kullandım oyumu hepınıze basarılar cok emek vermıssınız ellerınıze saglık

ellerinize emeğinize sağlık...ama açıkçası pek beğenmedim gothikten çok vampir makyajı olmuş...
hanginiz şu makyajlardan birini yapıp sokağa çıkarsınız....balkan düğünü isimli dizide bir kızda gothic makyaj yapıyor ama gayet güzel görünüyor...nacizane fikrim böyle..

Nabalım işte bizde böyle. Zaten bu makyajlarla sokağa çıkmayı düşünmediğimiz için diğerlerine benzeyip benzememesi pekte önemli değil .

yaratıcı hatunlar hepiniz birbirinizden harikasınız yaa emeğinize sağlık canlarımmm opuyorumnanaktan

karar vermekte zorlandım biraz.
sonunda 1 numaraya oyumu verdim. :içelim:

eveet çiçekler ne makyajı yapıyoruz bakalım bir dahaki yarışmayaaa

ayın 18 inde fuarım bitiyor şekerler zaman olursa ben de katılacam güzel kategori olursa:))

bende oyumu 1 numaraya verdimopuyorumnanaktan
ama diğerlerini beğenmediğimden değil aksine çok zorlandım seçmekte hepinizi tebrik ederim hepsi çok güzeldiopuyorumnanaktan

aşkım sen söyle bence güzelimmm
sence ne olsun tema?

bilmem ki pisiciğimm hint makyajı aklımda kalmış onu yapacaktık sonra vazmıgeçtik bilmiyorum:)

aklıma da bişey gelmiyor sevgiliciğimm

arkdaşlar da sölesinler seçelim yine:hulya:

Arzucum valla şuan hiç aklıma hiç bir şey gelmiyor :)))
Düşünüyorum ama sizden kopya çekicem:)))

bilmem ki pisiciğimm hint makyajı aklımda kalmış onu yapacaktık sonra vazmıgeçtik bilmiyorum:)

aklıma da bişey gelmiyor sevgiliciğimm

arkdaşlar da sölesinler seçelim yine:hulya:
Aman yarabbim o avatardaki artisss kim acep delikafadulden

Ben hint makyajını bilmiyom canımcım ve başarılı olceimi sanmıyorum o yüzden bişi diyemem bu konudaa başka ne gibi makyaj konuları vardır kiii :sinifsinif:
emo desek??kıslar

he bak bu olabülü tabi bakalım arkedeşler ne dicek beebem şutarafagitti

bence bu seferki yarisma normal gunluk yaptigimiz makyaj olsun yada istedigin gibi makyaj yapabilim kendi zevkimize gore yani.. ve o makyaji herkes adim adim olarak yapsin yada anlatsin.. aklima bu geldi benim..

çizgi film kahramanı makyajı yapsanızaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…