Bebek Beslenmesi 7 aylık bebeğine balık yağı veren var mı???

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
merhaba benim kızım 7 aylık olldu en son 1 hafta önce doktora götürdüm 7 kilo 900 gr dı.doktor iyi buldu gelişimini. artık balık yağı verebilirsin dedi zeka gelişimi için çok faydalıymış.2 gndür kullanıyorum acaba başka kullanan var mı.kullanmalımıyım..

canım bizim doktorumuz "gerek yok şahsen ben kendi kızıma içirmedim" dedi o yüzden ben de içirmiyorum.
bu arada doktorumuzun eşide uzman doktor,çok gerekli olsaydı onlarda içirirlerdi diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hiç kullanmadım balık yağı.
Haftada iki gün balık yediririyorum kızıma.
Kullanan çok arkadaşım var ama.

balık yağı gerçekten çok faydalı ama benim doktorum benim oğluma multiwitamin bile gerek duymadı.ben de onun için kullanmıyorum.bundan 3 sene önce eczane çalışanıydım we çok da satardık ama sonbahar we kış aylarında kullanılıyo balık yağı.(özellikle kış)bahara az kaldığı için bu son kış aylarında içir istersen.ama hawalar ısındı mı bırak canım.faydası war zararı yok ama gelişimi iyiyse çok fazla da içirme derim ben.onun yerine balık yedir.balık sezonu da bitti biticek.al bi balık yedir bebişine daha da faydalı.

X