7.396 ya Bedi hatm-i

Sıradaki dua ferdaw ferdaw ın .Duam: "Allahım hayırlısı ile tez vakitte bana bir iş nasip eyle. İşimde kalıcı çalışmayı başarılı olmayı nasip eyle, gönlümden geçtiği gibi bir iş bulmamı sağla. Rızkımı helalinden ver, az ise çoğalt, çok ise bereketlendir. Senin yolundan ayırma bizi. Kazancımla ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi nasip eyle. Şu anda yaşadığım yerden ayrılmayı kendi düzenimi kurmayı nasip eyle."
M mely15 739
@adel8893 739
👉 @ferdaw 745
Sealand Sealand 739
@Kahlofrida 739

Allah kabul etsin inşallah
@FairyTale89 için okumayanlar
M mely15 ve A arkadasimes
Okudum Allah kabul etsin inşallah

ismim Fadime,
Duam: "Allahım hayırlısı ile tez vakitte bana gönlüme göre bir iş nasip eyle. İşimde başarılı olmayı nasip eyle. Rızkımı helalinden ver, az ise çoğalt, çok ise bereketlendir. Senin yolundan ayırma bizi. Kazancımla ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi nasip eyle.
Ailemde herkesin sağlık, sıhhat, huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamasını nasip eyle. kızlarımın hayırlı bir hayat yaşamasını, gönüllerine göre eşler nasip eyle. her daim şükreden kullarından olmamı nasip eyle. Dua arkadaşlarımın dualarını da kabul etsin inşallah.

Duası yapılan arkadaş ftemiz ftemiz
ismim Fadime,
Duam: "Allahım hayırlısı ile tez vakitte bana gönlüme göre bir iş nasip eyle. İşimde başarılı olmayı nasip eyle. Rızkımı helalinden ver, az ise çoğalt, çok ise bereketlendir. Senin yolundan ayırma bizi. Kazancımla ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi nasip eyle.
Ailemde herkesin sağlık, sıhhat, huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamasını nasip eyle. kızlarımın hayırlı bir hayat yaşamasını, gönüllerine göre eşler nasip eyle. her daim şükreden kullarından olmamı nasip eyle. Dua arkadaşlarımın dualarını da kabul etsin inşallah.
M mely15 739
-Adel- -Adel- 739
ferdaw ferdaw 739
F FairyTale89 739
👉 ftemiz ftemiz 745
Sealand Sealand 739
Kahlofrida Kahlofrida 739
A arkadasimes 739
Allah kabul etsin inşallah

ismim Fadime,
Okudum canım Allah kabul etsin 🙏

Canım orada senin için okumayanlar yazıyor🙂 ftemiz ftemiz için okumamışlarda görünüyorsun
Çok hızlı ilerliyoruz takıp edemedim yeni kişiye mi geçtik? Bir de telefondan bakıyordum dikkatli bakamadım, kusura bakma. O arkadaşa yarın okurum. Bugün akşam meşgulüm. Allaha emanet ol.

Çok hızlı ilerliyoruz takıp edemedim yeni kişiye mi geçtik? Bir de telefondan bakıyordum dikkatli bakamadım, kusura bakma. O arkadaşa yarın okurum. Bugün akşam meşgulüm. Allaha emanet ol.
Evet yeni kişiye geçtik tamamlanmak üzere o da 🙂 okuma sayısı az ve baktım iştirak çok paylaştım.

X