7.396 ya Bedi hatm-i

Goldenpanthera Goldenpanthera canım sıradaki arkadaşa başladım duamı da ekliyorum.

Duam: "Allahım hayırlısı ile tez vakitte bana bir iş nasip eyle. İşimde kalıcı çalışmayı başarılı olmayı nasip eyle, gönlümden geçtiği gibi bir iş bulmamı sağla. Rızkımı helalinden ver, az ise çoğalt, çok ise bereketlendir. Senin yolundan ayırma bizi. Kazancımla ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi nasip eyle. Şu anda yaşadığım yerden ayrılmayı kendi düzenimi kurmayı nasip eyle."

Dua eden herkesten Allah razı olsun. Rabbim onların gönlünden geçenleri de versin. Zor durumdayım arkadaşlar, içten dualarınızı bekliyorum.

Goldenpanthera Goldenpanthera canım sıradaki arkadaşa başladım duamı da ekliyorum.

Duam: "Allahım hayırlısı ile tez vakitte bana bir iş nasip eyle. İşimde kalıcı çalışmayı başarılı olmayı nasip eyle, gönlümden geçtiği gibi bir iş bulmamı sağla. Rızkımı helalinden ver, az ise çoğalt, çok ise bereketlendir. Senin yolundan ayırma bizi. Kazancımla ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi nasip eyle. Şu anda yaşadığım yerden ayrılmayı kendi düzenimi kurmayı nasip eyle."

Dua eden herkesten Allah razı olsun. Rabbim onların gönlünden geçenleri de versin. Zor durumdayım arkadaşlar, içten dualarınızı bekliyorum.
Okudum Allah kabul etsin 🙏

Sıradaki dua ferdaw ferdaw ın .Duam: "Allahım hayırlısı ile tez vakitte bana bir iş nasip eyle. İşimde kalıcı çalışmayı başarılı olmayı nasip eyle, gönlümden geçtiği gibi bir iş bulmamı sağla. Rızkımı helalinden ver, az ise çoğalt, çok ise bereketlendir. Senin yolundan ayırma bizi. Kazancımla ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi nasip eyle. Şu anda yaşadığım yerden ayrılmayı kendi düzenimi kurmayı nasip eyle."
M mely15 739
@adel8893 739
👉 @ferdaw 745
Sealand Sealand 739
@Kahlofrida 739

Allah kabul etsin inşallah
@FairyTale89 için okumayanlar
M mely15 ve A arkadasimes

X