69 Kilodan hedefim olan 50 kiloya!

Sporun ideali haftada 3 gun olandir. Bende yapiyorum. Haftada 3 gun 2.5 saat suruyor.

Sporun ideali haftada 3 gun olandir. Bende yapiyorum. Haftada 3 gun 2.5 saat suruyor.

Yürüyüş yapıyorum en az bir buçuk saat ondan sonraki gün de workout yapıyorum bacak, karın kası kol vs için ama tartıda 66 görüyorum delirmeye çok az kaldı.

Yürüyüş yapıyorum en az bir buçuk saat ondan sonraki gün de workout yapıyorum bacak, karın kası kol vs için ama tartıda 66 görüyorum delirmeye çok az kaldı.
Metabolizma belli bir sure sonra yavasliyor duruyor gibi oluyor. Kardiyonuzu arttirmaniz gerek hizlandirmak icin. Surekli ayni spor yetmiyor.

Kişisel olaylardan dolayı bir hafta ara vermek zorunda kaldım, kilo almadım vermedim belim incelmiş 66dan 65'de inmiş ona sevindim spora şimdi yeniden başladım kalori arttırmaya çalışıyorum 800 kaloriden fazla alamıyorum bu gün de 500 kalori aldım sanırsam.

Metabolizma belli bir sure sonra yavasliyor duruyor gibi oluyor. Kardiyonuzu arttirmaniz gerek hizlandirmak icin. Surekli ayni spor yetmiyor.
Haklısın ama az kalori ile besleniyorum sağlıklı değil, sebze meyve yiyorum ama yeniden de....

Yaklaşık 2 haftadır tartıda 66-67-68 arası gidip geliyordum, bu sabah tartıda 65,6 gördüm sonunda. Bundan sonra benim işim daha kolay olacak sadece 6 kilo daha verirsem içinde bulunduğum bu depresif moddan çıkıp yavaş yavaş 55 e daha sonra 50'ye sporla ineceğim.

Eveet, bu sabah tartıya çıktığımda 65,4 kiloyu gördüm aynı hızla diyete devam.

Yaklaşık 2-3 haftadır, toplamda 6 gün diyete ara verdim ve iki kez 68 kiloya geri çıktım sanırsam fazla kalorili ve abur cubur tüketmekten oldu. Şu anda 64,5 kiloya indim.

Bu sabah tartıda 62,3 çıktım sonunda zayıflıyorum, son 2 kilo kaldı 50 li rakamlara.

Arkadaşlar diyet günlüğümde neredeyse yemek düzenimden hiç bahsetmemişim fakat, sürekli aynı şeyleri yapıyorum.

Haftanın 4-5 günü spor yapıyorum ve bu sporlar karın ve bacak kısmı ağırlıklı, genel olarak dans etme durumu bende fazla günde 3-4 saat dans edebiliyorum canım isterse eğer.

Yemek yeme durumu ise daha çok kendim pişiriyorum hazır gıda tüketmiyorum süt ve süt ürünleri, meyve ağırlıklı besleniyorum ve kalori alımım gerçekten düşük olmasına rağmen enerjik hissediyorum. (600-1000 kalori arası besleniyorum)

İki gündür, günde 1 litre yeşil çay içiyorum ve gerçekten faydası var.
Haftada 1-2 kez kayısı çayı veya doğadanın form karışık bitki çaylarından içiyorum.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini aksatmıyorum, öğlen yemeği yerine bazen meyve yiyorum ve bu beni tok tutuyor, günlük 3 litreye yakın su tüketiyorum ve sabahları kahve içiyorum.

Yediğim besinlerde genellikle tuz veya şeker atmıyorum onun yerine diğer baharatları kullanıyorum.
Beyaz ekmeği kesip çavdar ekmeğine geçtim fakat sadece sabahları kahvaltıda tüketiyorum o da 3-4 dilim en fazla.

Abur cubur tüketmeyi olabildiğince azaltmaya çalışıyorum fakat kaçamak günlerinde yiyorum. Şu ana kadar toplamda 4 gün kaçamak yaptım.

Vücudumu şaşırtmak için 2-3 günlük şok diyetler uyguladım. Bunlar 1 günlük pirinç lapası diyeti ve 2 günlük haşlanmış patates diyeti oldu. Bol bol meyve yemeyi ve su içmeyi de ihmal etmedim.

Verdiğim bu 9 kilo sürecinde ( iki kez 68-69 kiloya geri çıktım fakat zor bela verdim. ) vücudumda sarkma kesinlikle olmadı, bunu yaptığım spor ve içtiğim su miktarına borçluyum.

Uzun süredir yazmadığımı fark ettim, kilom şu anda sabit 63. Vücudumda ödemler olduğu için bir çıkıp bir iniyorum sabit değilim, birden kilo verince her halde bunlar oldu ama olsun ben hâlâ aksatmadan diyete devam ediyorum merak edenler varsa

Sonunda 62 kiloyu gorebildim, aclik diyetine falan mi girsem bilemedim 59 kiloya dussem moral olarak cok rahatlayacagim ama olmuyor. Son 5 kilo versem ondan sonra yavas yavas insem cok iyi olacak aslinda

Canım azmine hayran kaldım tebrik ederim seni benim de boy 156 kilom da 56 küsürlerdeydi 4-5 gündür diyetteyim ben de aralarda kaçamak da yapsam. Şuan 54lerdeyim inşallah bikaç güne 53lerde sabitlerim. Hedefim 47 falan umarım başarırız sana da maşallah :)

Maşallah çok güzel kilo vermişsiniz hayran kaldım azminize
Darısı benim başıma inşallah. İsveç diyetinden bahsetmişsiniz nelere dikkat ediliyor, nasıl uygulanıyor , neler uyguladınız kısaca bahsederseniz çok sevinirim

Ay çok teşekkür ederim İnşallah hedefe ulaşırsın, 50'ye indikten sonra amacım 45 benim de

Ay çok kötü bişey İsveç diyeti yapmanı önermem gerçekten kiloyu baya aldım ben. Yediklerime aşırı dikkat ettiğim halde İsveç diyetinden sonra kilo alıp vermelerim çok oldu dengesizleşti baya hiç tavsiye etmiyorum.
1-2 günlük şok diyetler var mesela (pirinç lapası diyeti) ödem attıran tarzlardan, onları yapmanı öneririm ayda iki kez falan. Fazlaya kaçarsan vücut kilo vermez kilo alır ayrıca kilo vermesi durunca baya iyi geliyor 1-2 günlük şok diyetler.
Onun dışında sabah öğlen akşam kahvaltısı yap, az ye, su iç, hareket et, meyve sebze yoğurt bol bol tüket zayıflıyorsun. Ekmek de yiyebilirsin ama arada, çavdar ekmeğini öneriyorum ben ekmeği kesmedim şahsen çavdar yiyorum ama mayasız tüketiyorum.

Uzun zamandır yazmıyordum da nasip bugüneymiş. Bugün tartıya çıktım akşam saatleri yaklaşık 1-2 saat önce, tartıda 59,7 gördüm umarım sabaha 60 falan çıkmam arada bünye öyle oluyor fazla çıkartıyor deliriyorum.
Yavaş yavaş 55'e ondan sonra 50 ve en son da 45 inmek istiyorum, bacaklarım baya inceldi inşallah daha da zayıflarım

Şimdi diyeceksiniz ki hani ne yaptın nasıl verdin vs.

• Arkadaşlar gerçekten diyet vs uygulamadım, normal az az yemek yedim günde 3 öğün.
  • Meyve ve sebze baya tükettim özellikle meyve. Ananas ve elma öneriyorum çok güzel de metabolizma çalıştırıp yağ yakıyorlar.
  • Günde 2-3lt arası bol bol su tükettim.
  • Egzersiz yaptım.
  • Abur cubur tükettim yalan söyleyemeyeceğim şimdi.
  • Çikolata yedim ama %70 bitter tükettim.
  • Akşam erken yatıp sabah erken kalkıp kahvaltımı eksik etmedim.
  • Peynir, yoğurt ve süt tüketmeyi ihmal etmedim.
  • Akşam yemeklerinden sonra genellikle soda veya yeşil çay tükettim.
  • Her gün sabahları ya sade kahve ya da yeşil çay tüketmeye özen gösterdim.
Ben böyle kilo verdim. İsveç diyetini de tavsiye etmiyorum 2 kez denemiş biri olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…