60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlaaaarrr beni bir yola getirin raya sokun ya :KK43:
Bu yazdığım durgunluk depresyon hali devam ediyor, burası bana çok iyi geliyor normalde inanın ona bile enerjim yok, bana enerji gönderin :KK43:

Geçen hafta güzel gittim biliyorsunuz, tartımı paylaştım, 50li rakamlara son 400 grdı ama sonra naptım? Cozuttum, tatlı yedim mantı yedim güllaç yedim valla ne bulursam yedim, ama canım istediğinden değil biliyor musunuz sanki inadına hani sanki kendi kendimi sabote etmek için, çatlıcak gibi şişmişim mesela daha hala yemeye çalışıyorum, psikolojik yani bence tamamen :KK43: yarın yine tartılıcam korksam da :KK43: bir yandan kendimi telkin etmeye çalışıyorum, kendine bu kadar kötü davranma çok şükür boyuna kilon o kadar kötü değil sakin ol, vermesen bile dünyanın sonu değil diye çünkü suçluluğa kapılınca daha çok panik yapıp saldırıyorum, bir taraftan da kendine hakim olamıyorsun diye çok kötü hissediyorum :KK43:
Bakalım yarın ne çıkcam -bu arada yürüyüşler de aksama yok-
Bana yardım edin kızlar size ihtiyacım var :KK43:

gün içinde fazlaca degisiyor kizlar benim modum. şu an icimden bosver diyeti filan diyor bir ses, allahtan okuldayim da yiyecek birsey yok. evde olsa bugün gitmişti bile :110:
bu sabah epey kararliydim oysa ki.. size de oluyor mu bu durum? bu sıra çok geliyorum bu hale:KK43:

Aynııı bennn :KK43: :KK43: :KK43:

Aslında azar azar yesen bunlardan kriz yasamazsin. Ben bir aydır bu isteyim 3-3.5 kilo verdim. Normal yediğimin yarısını yiyorum. Bol su içiyorum egzersize başladım. Abur cubur yiyorum ama çok az. Hiç yemezsem acısı daha kötü çıkacak biliyorum. Bisküvi mi var önüme bir tane koyuyorum cips mi açıldı iki tane yiyorum başka yemiyorum ve yetiyor canım tatlı vs istemiyor başka.
Bir de aksamustu ve gece yağsız tarçınlı süt iç. Açlığını bastırıyor ayrıca çok lezzetli. Ben oruç tuttuğum için içmiyorum bu aralar.

Canım sen daha önceden de yediklerini falan paylaşıyordun ya bence de sen çok şanslı bünyelilerdensin, diyet yapıyor gibi değildin anlattığına göre ona rağmen ayda 3-3.5 çok iyi, o kadar uğraşan bizler veremiyor :KK43:

Canım sen daha önceden de yediklerini falan paylaşıyordun ya bence de sen çok şanslı bünyelilerdensin, diyet yapıyor gibi değildin anlattığına göre ona rağmen ayda 3-3.5 çok iyi, o kadar uğraşan bizler veremiyor :KK43:
Hayatımda ilk kez yedigimden kisiyorum. Sanırım bünyem şok yaşadı. Hiç diyetvari bir şey denemedim. Bu yüzden vücut direkt yaktı sanırım. Ara öğün yok bende sabah akşam yediğim su an o kadar. Sık sık yemek bana yaramaz. Üç öğün yersem hemen kilo alırım. Zayifken de boyle yiyordum. Ogrenciydik para olmayınca abur cubur da almiyorduk. Okuldan yerdik yemeği. Akşamüstü 6 da yemek yemiş olurdum. Sonra cay yatana kadar bir şey yemezdim. Uzun süre 55 kg idim. Evlenince hızla kilo aldim. Eski düzene geçtim o etkiledi sanırım.

Sorma aynen alt karın var üst kol da. Benim omuzlarım geniş bir de. Ne yapsam yapayım kollarım öyle incelmez. Sanmıyorum. Hem basen hem omuz geniş ya hakikaten. Ne yapacağım ya:mad:

video bu canım L Lavinyamor herkeste aynı etkiyi yaparmı bilemiyorum ama bana kendimi iyi hissettiriyor bunu dinlemek motivasyonumu yükseltiyor rahatlatıyor. bu tarz telkin videoları vs 21 gün tekrarlanması gerekiyormuş 3 kez yani şöyle ki 21 gün dinle 7 gün ara ver tekrar 21 gün dinle 7 gün ara ver ve tekrar 21 gün dinle . ben hiç yapamadım tabi böle düzenli olarak :KK48: inşallaah yaparımm

Bunu hep birlikte yapalım suenom :)

Bu yazdığım durgunluk depresyon hali devam ediyor, burası bana çok iyi geliyor normalde inanın ona bile enerjim yok, bana enerji gönderin :KK43:

Geçen hafta güzel gittim biliyorsunuz, tartımı paylaştım, 50li rakamlara son 400 grdı ama sonra naptım? Cozuttum, tatlı yedim mantı yedim güllaç yedim valla ne bulursam yedim, ama canım istediğinden değil biliyor musunuz sanki inadına hani sanki kendi kendimi sabote etmek için, çatlıcak gibi şişmişim mesela daha hala yemeye çalışıyorum, psikolojik yani bence tamamen :KK43: yarın yine tartılıcam korksam da :KK43: bir yandan kendimi telkin etmeye çalışıyorum, kendine bu kadar kötü davranma çok şükür boyuna kilon o kadar kötü değil sakin ol, vermesen bile dünyanın sonu değil diye çünkü suçluluğa kapılınca daha çok panik yapıp saldırıyorum, bir taraftan da kendine hakim olamıyorsun diye çok kötü hissediyorum :KK43:

Ah yaa... Aynı şeyleri bende yaşadım hatta hala yaşıyorum. Ama kendimizi ayağa kaldırmazsak kimse bizi ayağa kaldıramaz.... O kadar uzun süre herşey güzel giderken sonlara yaklaşınca bir bıkkınlık, sıkkınlık oluyor. Ama mecburen yapacağız yoksa emekler boşa gidecek. Bunca emekten sonra hızla geri dönmek çok kolay! Bunu hepimiz defalarca yaşamışızdır. Aynı şeyleri yaparak hep aynı sonuca varırız maalesef. Silkelenip kendimize gelmemiz lazım arkadaşlar. Hep beraber ortak diyet uygulayalım gerekirse. Ne dersiniz? Hiç dukan ekspress yaptınız mı? 1 haftalık dukan ekspress programını hep birlikte kolayca uygulayabiliriz bence. Siz ne dersiniz?
Bu arada sabah tartıldım 62.5 çıktım.

Aaaa tesadüf mü diyeyim kalbimiz bir mi diyeyeyim bilemedim ama dün gece telkin videosuna başladım burda paylaşmıştım galiba faydası olacağına inanıyorum ben açıkçası . olay tabii ki istediğimi yiyeyim ama kilo vereyim değil ama motivasyonu arttırdığına daha iyi hissettirdiğine inanıyorum

video bu canım L Lavinyamor herkeste aynı etkiyi yaparmı bilemiyorum ama bana kendimi iyi hissettiriyor bunu dinlemek motivasyonumu yükseltiyor rahatlatıyor. bu tarz telkin videoları vs 21 gün tekrarlanması gerekiyormuş 3 kez yani şöyle ki 21 gün dinle 7 gün ara ver tekrar 21 gün dinle 7 gün ara ver ve tekrar 21 gün dinle . ben hiç yapamadım tabi böle düzenli olarak :KK48: inşallaah yaparımm

burcucum ben bosuna demiyorum ruh ikizimsin diye :KK19: gecenlerde bakiyordum ben de diyet icin motive edici sozler ararken bulmustum.
ay bu arada videoyu izledim sabah. epey gaza geldim yahu ben :KK70:Ne zamandir telefona indirip yapamadigim ev egzersizlerini uyguladim (hani şu daha iyi bir ben miydi adi, 4 haftalik olan). yani thank you my dear paylastigin için:KK37:

Canim yapma böyle bi silkelen
İmtihanımız iştahımızlaymış
Napalım, utansın kader..
En önemli şey kendimize verdiğimiz değer
Camdan süzülse bile yagmur damlaları
inatla cikip dışarı spor yapmalı
Neşeyle dolmalı, fit olmalı:KK52:

@cinecin sana akrostişli motivasyon şiiri yazdim gizemcim. bak çok uğrastım, emeklerimi bosa cikarma :KK45: bugün dikkat et gerisi gelir canimcim:super:

39692B7B-C4C1-4F97-9288-03A1DBE66D38.jpeg
Bunu hep birlikte yapalım suenom :)

Ah yaa... Aynı şeyleri bende yaşadım hatta hala yaşıyorum. Ama kendimizi ayağa kaldırmazsak kimse bizi ayağa kaldıramaz.... O kadar uzun süre herşey güzel giderken sonlara yaklaşınca bir bıkkınlık, sıkkınlık oluyor. Ama mecburen yapacağız yoksa emekler boşa gidecek. Bunca emekten sonra hızla geri dönmek çok kolay! Bunu hepimiz defalarca yaşamışızdır. Aynı şeyleri yaparak hep aynı sonuca varırız maalesef. Silkelenip kendimize gelmemiz lazım arkadaşlar. Hep beraber ortak diyet uygulayalım gerekirse. Ne dersiniz? Hiç dukan ekspress yaptınız mı? 1 haftalık dukan ekspress programını hep birlikte kolayca uygulayabiliriz bence. Siz ne dersiniz?
Bu arada sabah tartıldım 62.5 çıktım.

Canim yapma böyle bi silkelen
İmtihanımız iştahımızlaymış
Napalım, utansın kader..
En önemli şey kendimize verdiğimiz değer
Camdan süzülse bile yagmur damlaları
inatla cikip dışarı spor yapmalı
Neşeyle dolmalı, fit olmalı:KK52:

@cinecin sana akrostişli motivasyon şiiri yazdim gizemcim. bak çok uğrastım, emeklerimi bosa cikarma :KK45: bugün dikkat et gerisi gelir canimcim:super:

Kızlar çok teşekkür ederim size, çok tatlısınız :KK200:
Hele Derya’cım şiirine bayıldıııımmmmm :KK200:

Doğru söylüyorsunuz kızlar, bu arada sabah tartıldım korka korka ama kilo almamışımmmmm:halay: gerçekten kötü şeyler yedim hatta dün bile yedim ama yürüyüş sayesinde korudum sanırım, en azından bu içimi rahatlattı ya :KK45:

15 Mayıs’ta Uranüs yaklaşık 7 yıl boyunca hareketini sürdüreceği Boğa burcuna geçiyor. Alıştığımız, kendimizi rahat ve güvende hissettiğimiz, vazgeçmeyi aklımıza bile getirmediğimiz konularda ani değişimler yaşayabiliriz. Maddi konulara bakışımızın da değişmesiyle güvence olarak gördüğümüz şeyler bizim için artık değerini yitirebilir ve daha özgür bir bakış açısı geliştirerek yeni ve farklı değerlere yönelebiliriz. Ancak, konfor alanımızdan çıkmamıza neden olacak beklenmedik gelişmeler isyankar duygular yaratabilir ve değişime uyum sağlayana kadar gerilimlere de neden olabilir.

7 sene diyor. 7 sene böyle mi devam edicez:KK57:

15 Mayıs’ta Uranüs yaklaşık 7 yıl boyunca hareketini sürdüreceği Boğa burcuna geçiyor. Alıştığımız, kendimizi rahat ve güvende hissettiğimiz, vazgeçmeyi aklımıza bile getirmediğimiz konularda ani değişimler yaşayabiliriz. Maddi konulara bakışımızın da değişmesiyle güvence olarak gördüğümüz şeyler bizim için artık değerini yitirebilir ve daha özgür bir bakış açısı geliştirerek yeni ve farklı değerlere yönelebiliriz. Ancak, konfor alanımızdan çıkmamıza neden olacak beklenmedik gelişmeler isyankar duygular yaratabilir ve değişime uyum sağlayana kadar gerilimlere de neden olabilir.

http://merkuryen.com/2018/05/09/uranus-boga-burcunda-ve-burcunuza-etkileri/

bence iyi duruyor. uranus zaten her burcta 7 sene kalirmis. ilgimi cekti canim sen paylasinca, arastirdim :KK66:

kızlar merhaba bende katılmak istiyorum sadece 6 kg versem yeterli gibi neler yapıoruz okadar cok yorum varki okuyamadım nasıl başlayacagız ve benimle birlikte yapmak isteyen oluır mu gaza gelmem lazım:)

Hoş geldin aramıza :)
Burada hepimiz kendi hayat programlarımıza göre uyguladığımız sağlıklı yaşam / diyet / spor notlarımızı paylaşıyoruz, belirli bir yapılacaklar listemiz yok ama cumaları tartı günü (bu sadece cuma tartılabilirsin demek değil tabii), hitap için adını-yaşını-kilonu-boyunu yazarak başlayabilirsin bence.

Bir de benimle başlamak isteyen olur mu yazmışsın ya onu anlamadım ben, özel bir diyet programına dukana falan mı başlamayı diyorsun? Yoksa biz başladık zaten buradayız :KK52:

Toparladın mı biraz bakimm kendinii kuzummm ? olur öyle arada çok sıkma canını dert etme . ben canım çok bişiler yemek istediğinde kendimi suya veriyorum ya da bitki çayı . dikkatimi başka şeye çekmeye çalışıyorum bide ne bilim arkadaşımı arıyorum iki lak lak ediyorum :KK70:
burcucum ben bosuna demiyorum ruh ikizimsin diye :KK19: gecenlerde bakiyordum ben de diyet icin motive edici sozler ararken bulmustum.
ay bu arada videoyu izledim sabah. epey gaza geldim yahu ben :KK70:Ne zamandir telefona indirip yapamadigim ev egzersizlerini uyguladim (hani şu daha iyi bir ben miydi adi, 4 haftalik olan). yani thank you my dear paylastigin için:KK37:
canım benimm ne demek burda paylaşmak için varız dimiii amaaa :KK19: bana iyi gelen bişeyi kendime saklamak istemem hepimizin hedefi ortak ve paylaştığım bişeyden başkalarıda fayda sağlıyosa ne mutlu banaaa :KK71:

ama değişim diyo iyi mi diyoo kötü mü diyoo :KK17::KK57:

Valla iyi mi kötü mü bilmiyorum ama benim karnim acikiyor gibi ve sacma sapan yemekler düşünüyorum su an. Uyusam mi acaba ne yapsam :)
bu arada nerden duydum nerden okudum hatırlamıyorum ama susamış olmakta acıkmışsın hissi yaratabiliyormuş o yüzden acıktığınızı hissettiğinizde önce bi bardak su için bakın bakalım açlık hissi devam ediyormu. kaynağını bulsamda paylaşsam ama hiç hatırlamıyorum yaa :kızgın:

Toparladın mı biraz bakimm kendinii kuzummm ? olur öyle arada çok sıkma canını dert etme . ben canım çok bişiler yemek istediğinde kendimi suya veriyorum ya da bitki çayı . dikkatimi başka şeye çekmeye çalışıyorum bide ne bilim arkadaşımı arıyorum iki lak lak ediyorum :KK70:

canım benimm ne demek burda paylaşmak için varız dimiii amaaa :KK19: bana iyi gelen bişeyi kendime saklamak istemem hepimizin hedefi ortak ve paylaştığım bişeyden başkalarıda fayda sağlıyosa ne mutlu banaaa :KK71:

ama değişim diyo iyi mi diyoo kötü mü diyoo :KK17::KK57:

Canom bugün daha iyiydim bakalım yarın uyanıp tartıda fark görmeyince delirip yine saldırmam inşallah :olamaz:

Bugün Ivana Sert’i gördüm kızlar, baya iyiydi, benden sigara aldı hatta, 30 cm topuklu vardı öylesine bir cafede motivasyon oldu :KK70:

Canom bugün daha iyiydim bakalım yarın uyanıp tartıda fark görmeyince delirip yine saldırmam inşallah :olamaz:

Bugün Ivana Sert’i gördüm kızlar, baya iyiydi, benden sigara aldı hatta, 30 cm topuklu vardı öylesine bir cafede motivasyon oldu :KK70:
Yaa o hatun taş zaten bencede neyseeee :KK70: hergün tartılıyor musun canım yaa tartılıyorsan yapma o da insanın motivasyonunu düşüren bişey bence

Yaa o hatun taş zaten bencede neyseeee :KK70: hergün tartılıyor musun canım yaa tartılıyorsan yapma o da insanın motivasyonunu düşüren bişey bence

Yok canım her gün tartılmıyorum da bu birkaç gün kontrol amaçlı, yaptıklarım işe yarıyor mu vs, tartılıcam çünkü tartıdan korkumdan kendimi daha iyi dizginliyorum

Ilık suya nane yaprağı, maydanoz birer tutam attım. Yarım limon dilimledim, 1 adette çubuk tarçın 1.5 litre suya sabaha kadar bekletip içicem. Sizce bi faydası olur mu?

X