60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

o zaman gizem cinecin cinecin olabilir belki :KK51:
açlıktan kafam çalışmıyor artık:KK70:

Hahahaj evet canım benim o :KK70:

Deneyemedim, instada son dakika patlıcanlı başka tarif buldum, onu yapayım dedim ki hiç güzel olmadı, keşke spagettiyi deneyeydim :KK43:

Kızlar ben regl oldum, bugün 3. günüm, o yüzden yürüyüşlerimi yapsam da kendime biraz izin verdim:KK22:

Bakalım bu hafta neler olacak :KK25:

Selam hanımlar bugün tartilmadim açıkçası. Biraz hamurisi yemiş olabilirim. Ev yapımı mini pizza yapmıştım dün bir de bugün kahvaltıda birer tane yedim. Akşam da bir tane bisküvi yedim. Gün içi hiç şekerli şey yemiyorum. İki üç minik meyveyi saymazsak.( Çilek kiraz) ekmek de yemedim hamurisi yedim diye. Egzersiz de yapıyorum. Akşam taze fasulyeyi biraz fazla kaçırdım galiba. Basım ağrıyordu. Açlıktan diye düşündüm cayla falan duzeldim şimdi. Gündüz de oglanla bayağı bir kostuk oynadık. Kanepe de sildim bence kol egzersizi sayılır:KK48: gece de egzersiz yapacağım. Ramazan'da diyeti nasıl surdureceksiniz. Aynı rutin devam edecek mi?

Hahahaj evet canım benim o :KK70:

Deneyemedim, instada son dakika patlıcanlı başka tarif buldum, onu yapayım dedim ki hiç güzel olmadı, keşke spagettiyi deneyeydim :KK43:

Kızlar ben regl oldum, bugün 3. günüm, o yüzden yürüyüşlerimi yapsam da kendime biraz izin verdim:KK22:

Bakalım bu hafta neler olacak :KK25:
ben de merak ediyorum canim bu haftayi. çünkü zorlanıyorum. bu aksam için chiali pudding hazirladim. sabah safif bi kahvalti ile geçti. birazdan kahve içerim öğlen de çay tabağında patlicanli kıyma.
neler yiyecegimi yiyecegimi planlamak güzel de plana sadik kalmak mesele tabi :ıslık:
senin patlicanli tarif nasildi? söyle de yapmayalim :KK48:
ben bir tane gormustum instada. patlicanlari ince seritler halinde kesip yumurta surme fircasiyla yag suruyordu uzerine de galeta unu ve baharat kaplayip firinda pisirmisti. bana lezzetli olurmus gibi geldi ama denemek icin fazla üşengecim:olamaz:

Günaydın kızlar... bugün işe gitmedim tabi yumurtalı kahvaltı yaptım bugün tartıldım bir 200gr daha gitmiş sevinçliyim. Bugün ev işleri falan koşturmamalı bir gün beni bekliyor birde de ben ne yemek yapacak sorusu aklımda. En büyük problem bu zaten

Ben dün pek iyi değildim biraz kaçamak yaptım bu yüzden. Evde iki tartım var ikisine de güvenemiyorum. Ama sabitim su an. 62.6 da. Egzersiz de yapamadim dün. Parkta çocukla çok yoruldum ama bu sayılmaz. Bu akşam iki misliyle yapacağım artık. Yemegi de dışardan yiyeceğiz bugün. Kendimi nasıl tutacağım bilmem.

Bende evde olduğum günler diyete devam ediyorum. Sabah tavada yumurta yedim öğle yemeğimde yulaflı muzlu süt. Tabii yarım muzlu akşama Allah Kerim. Bizde dışarıda yicez sanırım giden 200 gr bugün geri eklenecek neyse ben çıkıp yürüyeyim biraz akşama hazırlayayım kendimi

Biz dışarı çıkamadık. Çocukla uyuyakalmışız. Başım da ağrıyordu. Evde bir şeyler yedik.
bugün benim üstümde de bi ağırlık var nedir anlamadım baş ağrısı falanda :işsiz: gerçi benim şuan yaşadığım belirtiler regl belirtisi ama daha 1 hafta oldu bitelii vallaa çıldırırım yine regl olursam :işsiz:

X