60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Biliyorum hiç sevmem öyle şeyleri. Hep glikoz şurubu basiyorlar rezalet
evet bende o tarz şeyleri sevmiyorum ama insanda form diyince aa yicez kilo almıcaz algısı kazandırabiliyor. ama durum öyle değil :) kilo aldırdığı gibi açlık hissi de yaratıyor. bu sefer rejim yapmak işkence haline dönüşebiliyor

Gel tabi ki. Allah bağışlasın kızını. Daha çok yeni annesin. Abur cuburu kesersen hızla verirsin. Emziriyor musun?
Evet emziriyorum ve hala zorluk yasiyorum, çok aci cekiyorum ama emzirmeye yine de devam etmek istiyorum, o yuzden sıkı bir diyet değil de saglikli beslenmek için kendimi motive etmeye calisiyorum

Evet emziriyorum ve hala zorluk yasiyorum, çok aci cekiyorum ama emzirmeye yine de devam etmek istiyorum, o yuzden sıkı bir diyet değil de saglikli beslenmek için kendimi motive etmeye calisiyorum
az önce okudum farklı bir şey için araştırmıştım aslında ama tarçınlı süt içmenin faydası varmış kilo verme ile ilgili. ayrıca emziren annelerde kullanabilir diye yazıyordu. bir araştır istersen.

Allah yardımcın olsun. Ben bir buçuk ay çektim korkutmak gibi olmasın. Ama acı insanın umrunda olmuyor hiç. Aman doysun da diyoruz. Bol bol su iç göğüs uçlarına zeytinyağı sür biraz rahatlatıyor. Kayısı hoşafı falan da iyi oluyor. Abur cubur ve şekere düşme bunların süte hiç faydası yok. Sen emzirdiğin için sıkı diyet yapamazsın canın tatlı şeyler isterse bir meyvelerden ye yanına kuru yemişle. Hem faydali hem lezzetli. Önerim bir tabağa sayıyla koyman. Bir kaseye hepsini doldurunca insanın yiyesi geliyor az koyunca yetiniyorsun.

Merhaba, hayırlı kandiller. Ben 1,73 boyunda ve 68,5 kilodayım. hedefim 58-60. 1 ay kadar diyetisyene gittim 6 kg verdim. Ancak vaktim ve nakdim yetersiz kaldığından kendimce liste uygulamaya başladım son 2 haftadır:110: Aranıza katılabilir miyim acaba:oops:

Merhaba, hayırlı kandiller. Ben 1,73 boyunda ve 68,5 kilodayım. hedefim 58-60. 1 ay kadar diyetisyene gittim 6 kg verdim. Ancak vaktim ve nakdim yetersiz kaldığından kendimce liste uygulamaya başladım son 2 haftadır:110: Aranıza katılabilir miyim acaba:oops:
Tabikiiiii hosgeldinnnn canım burada hep beraber vereceğiz inşallah kilocuklari :spor:

Tabikiiiii hosgeldinnnn canım burada hep beraber vereceğiz inşallah kilocuklari :spor:
Teşekkür ederim hoşbuldum :) Benim en büyük derdim tatlıyla :S Bir türlü vazgeçemiyorum kendilerinden :KK43: program dahilinde sabah kahvaltısında 4 kaşık meyveli müsliyi yağsız sütle karıştırıp yedim. Öğlende de dil peynirli tost ve ayran. Akşama Allah kerim :kk77:

Teşekkür ederim hoşbuldum :) Benim en büyük derdim tatlıyla :S Bir türlü vazgeçemiyorum kendilerinden :KK43: program dahilinde sabah kahvaltısında 4 kaşık meyveli müsliyi yağsız sütle karıştırıp yedim. Öğlende de dil peynirli tost ve ayran. Akşama Allah kerim :kk77:
O muslide glikoz şurubu yoktur inşallah. Onun yerine az peynir bir haşlanmış yumurta vs daha iyi olmaz mı? Yanlış anlamayın geçen ben de yerim belki diye paketini inceledim şeker glikoz şurubu falan yazıyordu bana sağlıklı gelmedi ondan dedim.

evet bende o tarz şeyleri sevmiyorum ama insanda form diyince aa yicez kilo almıcaz algısı kazandırabiliyor. ama durum öyle değil :) kilo aldırdığı gibi açlık hissi de yaratıyor. bu sefer rejim yapmak işkence haline dönüşebiliyor
Tabi canım bu ara iyice takıntı yaptım içerik ve kalori miktarını içinde glikoz şurubu varsa bulaşmamak lazım. Grissini bir nebze daha iyi. Sabah hasla yumurtayı ye daha iyi bence.
Grissini de olmaz. Onda da şeker varmış şimdi baktım evde vardı içeriğini net okumamisim

aslen rizeliyiz ama hiç bağımız yok diyebilirim. istanbul sayılabilir hatta memleket olarak
istanbul gezmek için güzel bir sehir, şanslisin. yalniz rizeninn yemek kültürune cok ters adananinki.
sahsen ben adana yemeklerine adapte olmakta sorum yasamistim ilk evlendigim zamanlarda, esime yemek begendiremiyordum

O muslide glikoz şurubu yoktur inşallah. Onun yerine az peynir bir haşlanmış yumurta vs daha iyi olmaz mı? Yanlış anlamayın geçen ben de yerim belki diye paketini inceledim şeker glikoz şurubu falan yazıyordu bana sağlıklı gelmedi ondan dedim.

müsli.JPG
Bana sağlıklı gibi göründü:KK33: işyerinde daha pratik olur diye yulaf yiyordum değişik olsun diye bu haftaya müsliye geçtim.

X