60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Inşallah ay heyecanlandım kızlar yapmak isteyen yarın herkes malzemelerini hazırlasin yağlı yoğurtta olur herkesin evinde yemek için pul biber salata için limon vardır yoğurtta vardır ha bide tarcın sadece zerdeçal zencefil toz halinde baharat bölümünden alınır marketlerde 5 lira falan tutar en fazla sumak katmak isteyen olursa sumakta katabilirsiniz hepsinden 1 çay kaşığı koyulcak pul biber 1 tatlı kaşığı olacak malzemeleri tekrar yazayım
Toz zencefil
Toz zerdeçal
Toz tarcın
Pul biber
Isteyen olursa sumak
Limon
Yoğurt
ev yoğurduuuu en sağlıklısııııı :halay:

Mrblarr bende katilmak isterm araniza 66 kiloyum 60-62 arasi olmak istiyorm ama kendimide fazla sıkmadan vermek istiyorm cnkü bogazima düskünümde biraz :)) siz neler yapiyorsunuz bakaym belki kendime birseyler cikaririm burdan
Hoşgeldin bende bugün katıldım kilo vermeye bu sayfadan sonra dahada çok hırs yaptım birlikten kuvvet doğar sonuçta :KK76:

ahhh ahhh hangimiz düşkün değilizkiii :KK70: hoşgeldinnn aramızaa
bende kilo verme serüvenine yeni katılanlardanım 3 hafta kadar olduu şimdilik kendime sağlıklı bi düzen oturttumm günde 2,5 lt su içmek gibi spor yapmak gibi sağlıklı beslenmeye çalışmak gibi tatlıyla vedalaşmak gibi :KK70:

Hosbuldumm :)
Süpermis sen düzeni oturmussun nasip bana insallah 3 gündür elimde cikolata kavanozu kasikla dolaniyorm iyice zivanadan ciktm :KK43: acilen dur demeliyim kendime
Hamilelikte düsünüyoruz cünkü :)
Spor olarak ne yapiyorsn bende leslie yapardm bi ara gene baslasam iyi olucak.

Hoşgeldin bende bugün katıldım kilo vermeye bu sayfadan sonra dahada çok hırs yaptım birlikten kuvvet doğar sonuçta :KK76:
Hosbuldm :)) aynen haklisik birlikte basarmak daha baska olucaktir bencede sen kac kilosun kac olmak istiyorsn

Hosbuldumm :)
Süpermis sen düzeni oturmussun nasip bana insallah 3 gündür elimde cikolata kavanozu kasikla dolaniyorm iyice zivanadan ciktm :KK43: acilen dur demeliyim kendime
Hamilelikte düsünüyoruz cünkü :)
Spor olarak ne yapiyorsn bende leslie yapardm bi ara gene baslasam iyi olucak.

Hosbuldm :)) aynen haklisik birlikte basarmak daha baska olucaktir bencede sen kac kilosun kac olmak istiyorsn
67.6 kiloyum hedef 55 inşallah olacak bu sefer bugün sueno34 sueno34 ile yoğurt kürüne başlayacağız katılmak istersen bilgin olsun faydasını görürsek ki ben yaptığım zamanlar faydasını görüyordum haftada 2 gün yapılacak faydasını görenlerle devam ederiz :super:

67.6 kiloyum hedef 55 inşallah olacak bu sefer bugün sueno34 sueno34 ile yoğurt kürüne başlayacağız katılmak istersen bilgin olsun faydasını görürsek ki ben yaptığım zamanlar faydasını görüyordum haftada 2 gün yapılacak faydasını görenlerle devam ederiz :super:

55 cok iddaliymis boyun kac :) insallah hedefe ulasirsin. Yogurt kürü tam olarak nasil zerdecalli olansa ben yapmistm midem kaldirmamisdi ama bitane sodali limonlu yogurt kürü vardi göbek eriten o bana iyi gelmisdi onu yapabilirm :)

Boy kaç? İlk hamileliğimde 57 ye kadar düşmüştüm abartı zayıf olmuştu bende. O yüzden 60 ideal diyorum kendim icin boyum 1.60 kısa ama olsun:))
Boyum 1.57 55 olsam yeter bana bende 57ye kadar düşmüştüm doğumdan sonra sonradan aldım 69 falandım şimdi 67.6 dayım bugün yoğurt kurunu yapacağım yarına bakalım nolcak tartı ne gösterecek :21:

55 cok iddaliymis boyun kac :) insallah hedefe ulasirsin. Yogurt kürü tam olarak nasil zerdecalli olansa ben yapmistm midem kaldirmamisdi ama bitane sodali limonlu yogurt kürü vardi göbek eriten o bana iyi gelmisdi onu yapabilirm :)
Ben tamamen karistirdim yanlış yeri okudum :KK48: bir kase yoğurda toz zencefil toz zerdeçal toz tarcın istersen sumak bide pul biber ve limon suyu karıştırıp yiyordum bugün tekrar başlayacağım akşam yemeginden 2 3 saat sonra yiyecegim yatana kadar 4 5 bardak su içeceğim sabah afedersiniz wc den sonra tartılacağım hem ödem atıyor sonrada yağ yakmaya yardımcı oluyor bu kur sayesinde ben 63e kadar düşmüştüm sonra tekrar aldım işte tek başıma yapınca sıkıldım sanırım :KK66:

X