60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bende de myom var maalesef :KK43: hemen hemen aynı durumlardayız seninle. Ama elma sirkesi konusunda seni takdir ediyorum onun kesinlikle faydasını görürsün ben kokusunda bile fenalaşıyorum sirkenin bi iki kere deniyim dedim ama yok yani mahvoluyorum naparsam yapayım midem almıyor maalesef. ahh o kaçamaklar benim tatlı krizlerim en büyük derdim :KK43:

Ne kadar doğru söylüyorsun ne zaman diyete başlasam olmadık yemekler ya eve söylüyor yada benden istiyor bu konuda hiç fedakarlık yapmadı insan zaten kıyamaz yanında aç aç oturuyorum o da özendirerek bilerek inadına yapıyor yemek yiyor ama yapıcak bşşey yok katlanmak zorunda kalıyorum ama artık beni aşağılamasına izin vermicem kilo veremedikçe onun hakaretlerine cevap verememeye başladım katlanmak zorunda kaldım ama şimdi kilo verince öz güvenim yerine gelicek inş
insallah canim (adin neydi oyle hitap edeyim)? Aslinda ben de hissediyorum kiloluyken begenilmedigimi, ama esim acikca demedi simdiye kadar. o his kotü gercekten. umarim zayiflariz da ozsaygimiz artar biraz.

Bende de myom var maalesef :KK43: hemen hemen aynı durumlardayız seninle. Ama elma sirkesi konusunda seni takdir ediyorum onun kesinlikle faydasını görürsün ben kokusunda bile fenalaşıyorum sirkenin bi iki kere deniyim dedim ama yok yani mahvoluyorum naparsam yapayım midem almıyor maalesef. ahh o kaçamaklar benim tatlı krizlerim en büyük derdim :KK43:
simdiye kadar tatli krizim yoktu ama o da basladi son bir iki aydir. isin kotusu onune gecemiyorum. bu sabah revani yedim mesela. eskiden olsa aklima tatli gelmezdi. bildimbileli tuzlucuyum. hamurisleri ve patates yuzunden kiloluyum

:110:evet ya mobil koala ile karistirdim.afedersin. yeteri kadar besin gitmiyor ki beynimize:sus::sus:

merhabalar arkadaşım teşekkür ederim ne incesin :)

gittim doktora bugün ama keyfim kaçtı iki overi de pkos sarmış durumda, yine başa dönmüşüm kiloyu ondan alıyormuşum zayıflamam şart yani :KK43:

ben yine de bırakmayacağım dikkat etmeyi yoksa gözümü açıp da kendime geldiğimde +10 kiloları görüyorum.

pkos olup tatlı krizleriyle savaşabilen ve kilo verebilen var mı aramızda bize de yardımcı olsa ne güzel olur :KK200:

simdiye kadar tatli krizim yoktu ama o da basladi son bir iki aydir. isin kotusu onune gecemiyorum. bu sabah revani yedim mesela. eskiden olsa aklima tatli gelmezdi. bildimbileli tuzlucuyum. hamurisleri ve patates yuzunden kiloluyum
tarçınlı süt tarçınlı su falan kesiyor diyolar tatlı krizini ama bakalım denicem bende . dün akşam petito çikolatalarından aldım 4-5 tane ve bitirmeden rahat edemedim hani tamam regli dönemi diyim geçiyim ama yok 1 tane yersin yeter 4-5 nedir yahuu :KK43:

merhabalar arkadaşım teşekkür ederim ne incesin :)

gittim doktora bugün ama keyfim kaçtı iki overi de pkos sarmış durumda, yine başa dönmüşüm kiloyu ondan alıyormuşum zayıflamam şart yani :KK43:

ben yine de bırakmayacağım dikkat etmeyi yoksa gözümü açıp da kendime geldiğimde +10 kiloları görüyorum.

pkos olup tatlı krizleriyle savaşabilen ve kilo verebilen var mı aramızda bize de yardımcı olsa ne güzel olur :KK200:
170 boy 64 kilo ile nasıl oluyor ki bu kadar kist. adetin de gelmiyor dimi:KK43: ben 4 yıl önce 72 ile başladın ve 57ye kadar indim. 3.5 yıl herşey yolundaydı. yazz24 kullanıyordum.onu kullanmazsam regl olmuyordum. kilo verinde hepsi gitti. kendiliğinden regl olmaya başladım. ama bu yıl yine dozajı kaçırınca kilo aldim ve reglim kesildi. ama yine kararliyim.vericem ve yeniden ilaçsız regl olucam...

170 boy 64 kilo ile nasıl oluyor ki bu kadar kist. adetin de gelmiyor dimi:KK43: ben 4 yıl önce 72 ile başladın ve 57ye kadar indim. 3.5 yıl herşey yolundaydı. yazz24 kullanıyordum.onu kullanmazsam regl olmuyordum. kilo verinde hepsi gitti. kendiliğinden regl olmaya başladım. ama bu yıl yine dozajı kaçırınca kilo aldim ve reglim kesildi. ama yine kararliyim.vericem ve yeniden ilaçsız regl olucam...

hakikaten bana daldan düşeni getirin :)

pkos öncesi sabit kilom 53tü kendi normalime göre çok fazla aslında 64 bile. yoksa görüntü olarak takılıyorum ama o sadece doğumla ilgili, dengesiz vücut tipi olduğu için :/

onun dışında pkos hiç doymadığı için kaygılıyım, bir de farketmiyorsun ya alıp gidiyor başını.

ilk tanı konduğunda 9 ay içerisinde 53 kilodan 63e çıkmıştım sonra benim de iki ileri bir geri şeklinde ilerledi işin ilginç tarafı ben başka nedenlerle de birleştiği için infertilite tanısı almıştım. 4.5 yıl bebeğimiz olmadı sonra 2016 yılbaşında zayıflamaya karar verdim 71 kilodan 69 a indiğim ve asla işlenmiş şeker yemediğim ay hamile kaldım. hamilelikte 14.5 kilo aldım doğumdan sonra tekrar 69a düştüğümde söylediğim gibi dikkat ve yürüyüşle 64.5ta sabitledim. şimdi bir kaç aydır bir farklılık olduğunu anlayınca gittim işte doktora ama bu böyle kısır döngü gibi artık doğal yöntemler deneyeceğim onları araştırıyorum. gerçi zayıflamak ilk çözüm bunu biliyoruz.

kızlar benim eşim de zaman zaman beni üzüyor bu konuda bir de sadece kilo değil doğum sonrası eskisi gibi bakamıyorum kendime, eve. o konularda ben de üzülüp kafama takıyorum ama kafama taktığımda hiç bir şey yapamıyorum.

galiba en iyisi kendimiz ne istiyoruz ona odaklanmak, esas kendimiz ne düşünüyoruz? kendimizi nasıl görmek istiyoruz?

kızlar benim eşim de zaman zaman beni üzüyor bu konuda bir de sadece kilo değil doğum sonrası eskisi gibi bakamıyorum kendime, eve. o konularda ben de üzülüp kafama takıyorum ama kafama taktığımda hiç bir şey yapamıyorum.

galiba en iyisi kendimiz ne istiyoruz ona odaklanmak, esas kendimiz ne düşünüyoruz? kendimizi nasıl görmek istiyoruz?
Ben de kendimi kötü hissediyorum ama eşim bana çok yardımcı oluyor, kendime vakit ayırmam için fırsat veriyor. Kızımı uyutuyor , oynuyor sağolsun. Eşler bu dönemde çok anlayışlı olmalı bence.

Doğru en büyük hatayı onlar ne diyorsa onu yaparak yapıyoruz zaten

Bende de pko var maalesef bende artık çocuk istemiyoruz nasılsa diye doktora gittim diyojen 35 miydi neydi adı hatırlayamadım ama ilaca başladım artık düzenli regl olurum inş

Gündüz gayet iyi idare edip akşam neden coşuyorum ben acaba yaa :KK43: akşam yemeğini yiyorum sonra bana geliyorlar yahu yemek yemişim zaten karnım tok irade diye bişi yok bende yaa

Gündüz gayet iyi idare edip akşam neden coşuyorum ben acaba yaa :KK43: akşam yemeğini yiyorum sonra bana geliyorlar yahu yemek yemişim zaten karnım tok irade diye bişi yok bende yaa

reaktif hipogliseminiz ya da insülin direnciniz olabilir bir test yaptırmanızda fayda var. eğer ikisinden biri varsa minimum şeker kullanmak çok işe yarıyor. paketli gıdaları (aburcubur) kullanmamak ve beyaz un yerine tam buğday koymak fayda sağlıyor

X