60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben neden kendimi koala gibi hissediyorum ya:KK48:okuldan gelince bildiğin koltuğa yapışıyorum öylece kalıyorum. :sinirli::sinirli:

Canım seni anlıyorum ben çünkü zaman zaman bende aynı şeyi yaşıyorum parmağımı kıpırdatacak halim olmuyor eve gelir gelmez yayılıyorum kanepe yatana kadar öyleyim ama fark ettim ki sonu yok fark ettim ki ne kadar hareketsiz kalırsam o derece hareket İstemiyorum şimdiler de kendimi zorlaya zorlaya gidiyorum Ama eve gelince iyi ki diyorum

harikasın:rapci: valla özendim size. bende her sabah yürüme kararı alıp eve geldikten sonra vazgeciyorum

Canım yürüyüş için arkadaşın yok mu belki bu sende istek oluşturur ya da benim gibi yürümeye arkadaş yoksa tak kulaklığını aç sevdiğin müzikleri yürü
kal kendinle
Bir dene istersen :KK54:

Hoşgeldin aramıza :KK66:
Kendimi tanitayim isterseniz ben melis 20 yasindayim ankarada oturuyorum belki klişe ama hic zayif biri olmadim olamadim yani cok kiloluda degilim ama kendimi hic bir zman zayif gormedim inanin icimde kaldi gecen kis 69dan 59a dustum tabii hemn geri aldim:hasta:bu sefer gerçekten basarmak istiyoeum ve kendime diyet arkadaslari ariyorum vazgecmemek motive olmak için:spor:boy 1.62 kilom tamm olarak bilmiyorum tartinin pili bitmis yarin alicagim ama 3 gun once 67.9 dum umarim almamasimdir:KK43:birbirimize yoldas olabilirsek ne mutlu bana:KK15:

Kendimi tanitayim isterseniz ben melis 20 yasindayim ankarada oturuyorum belki klişe ama hic zayif biri olmadim olamadim yani cok kiloluda degilim ama kendimi hic bir zman zayif gormedim inanin icimde kaldi gecen kis 69dan 59a dustum tabii hemn geri aldim:hasta:bu sefer gerçekten basarmak istiyoeum ve kendime diyet arkadaslari ariyorum vazgecmemek motive olmak için:spor:boy 1.62 kilom tamm olarak bilmiyorum tartinin pili bitmis yarin alicagim ama 3 gun once 67.9 dum umarim almamasimdir:KK43:birbirimize yoldas olabilirsek ne mutlu bana:KK15:
hosgeldinn, ben de derya. boyumuz ve kilomuz yakinmis seninle

kizlar bu gece şu baharatli sütü denedim. son ara öğün yerine geciyormus. bir bardak sute tarcin zencefil zerdecal karabiber atip içtim ama şu an pek iyi hissetmiyorum. şişirdi sanki beni. deneyen olmuş muydu daha önce??

X