5 yıl sonra nerede kımle olmak istersın

sevdalxixm78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
166
0
46
arkadaşlar bu bıraz kopya topiçtır ama sahıbınden izin aldım...5 yıl sonra nasıl nerede kımle olmak isterdınız..ben seveceğim insanı bulup buralardan cok uzakta dunyanın öbür kşesınde mutlu bışekılde yşamal isterdimm

inş 5 yıl baklemeden en kısa surede olursun canım eskı sevgılınle...onu bende isterıdım ama artık imkansızz...o yuzden o kadar sevebıleceğim bırısıyle dedım bende:1no2:

hayalinizdeki ev nasıl olsun isterdiniz
etrafınızdaki kıskanç fesat insanlara karsı tepkiniz ne olur du nasıl yaklasırdınız
beğenirsen tabi

sevgilimle evlenmiş olmak isterdim..evimizde yatağımızda sımsıkı sarılıp uyuyor olmak isterdim

gelecekle ilgili hayaller kurarken dikkat etmek lazım. bir kadın sürekli ilerde çok zengin olucam etrafımda uşaklarım hizmetçilerim olucak. bir el hareketimle bile ne istedğimi anlayıp hizmetimi görecekler dermiş. aradan yıllar geçmiş. kadın zengin olmuş... felç olduğu içinde etrafında hizmetini gören birçok çalışanı olmuş.... (%100 düşünce gücü kitabında anlatılan bir gerçek-miş... bilemem artık)

gelecekle ilgili hayaller kurarken dikkat etmek lazım. bir kadın sürekli ilerde çok zengin olucam etrafımda uşaklarım hizmetçilerim olucak. bir el hareketimle bile ne istedğimi anlayıp hizmetimi görecekler dermiş. aradan yıllar geçmiş. kadın zengin olmuş... felç olduğu içinde etrafında hizmetini gören birçok çalışanı olmuş.... (%100 düşünce gücü kitabında anlatılan bir gerçek-miş... bilemem artık)

haklısın anım benımde hiçbızaman cok zengınlıkte gozum olmadı..allah kımseye muhtaç etmıycek kadar versın yeter..allah sağlık versin yeterki..herşeyın başı sağlık .sağlık olursa zaten para kazanılırr

sevdiğimle beraber mutlu huzurlu saglıklı bereketli bir yuvamda evimde olmak isterdim vee anne olmak isterdimmm bebeğimi kucagıma almayı kokusunu içime çekmeyi istiorumm:1rolleyes:

HAYATIMIN gerçek aşkıyla her ne kadar ayrı olsakta su anda yan yana olmak istiyorum imkansız değil imkansızlıkları biz yaratırız isterdim değil istiyorum olucamŞeniz

Aşkımla evlenmiş olmak :nazar:
Bir kızım birde oğluşumun olmasını:emir_bebek:
İşimde iyi bir konumda olmak:hooray:
Ve Adapazarında olmak isterimma.s

X