Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

merhaba kızlar
bende hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri sigara içmemeye çalışıyorum ben günde yarım paket içiyordum 10 yıldır geçen haftadan beri günde 1 tane içiyorum onu da yarım içiyorum 2 nefes çekip atıyorum bugün hiç içmeyeceğim ama bulantım olsaydı tiksinirdim belki ama henüz bulantım da yok
emelciğim sen benden daha iradelisin ben biliyorum sen kafana koyduğunu yapıyorsun mutlaka başaracaksın
hadi bana da içirme sende içme olurmu?

oldu balım ben içmiycem d sen de o 2 nefesi bile içme artık Allaha sana bir canlütfetti sakın ona yani emanetine ihanet etme
onda olacak en ufacık bir zarardan duyacağın üzüntüyü pişmanlığı düşün değmez de olur mu

Selam güzeller okuldayım net iğrenç çok yavaş şöyle bir göz attım

kallisim sultanım kızına nice güzel seneler diliyorum seninle beraber kardeşleriyle beraber huzurlu mutlu bir hayat yaşasın diliyorum .sanada çok geçmiş olsun...

emelim ahh emelimm sigara benimde başımın belası helede 1 haftadır kıvranıyorum resmen günde 3 sigara içiyorum ve evde içmiyorum 3 sigarayıda okulda içiyorum berbat bişi yaa evde tamamen yasakladık eşimde içmiyor ikimizde bırakma savaşı veriyoruz resmen ne zor bu bağımlılık yaa

kızlar merhaba bizim takımda kisme yok canım sıkıldıı

ne yapıyonuz bugün nasılsınız

evet aynen Allaha sığınıyorum
adamın bir kötülük yaptığı yok ama işte sanırım bazen bana geliyolar çok mu şey istiyorum iki iltifat iki teşekkür
herkez bazıları kadar şanslı olmuyo bu bir gerçek

evet oğluşum o benim bitanem
rabbim tüm isteyenlere bu duyguyu yaşatsın inşallah
herşeyden öte ya
herkez den öte
desteğin için saol emelcim

ve erkeklerin bizi anlamasını beklemeyin onlar farklı gözlükten bakıyolar dünyaya biz ayrı gözlükten ... emelimin dedigi gibi her şeyi bazan oluruna bırakmak lazım su akar yolunu bulur ....
abencim işte su akıyo yolunu buluyo ama bu bulduğu yol benim istediğim yol değil ki yaaaa

ay zenancım ne güldüm annene ya
vay vay
ama ana yüreği işte
o da bilir kötü olduğunu ama ya cocuguna zarar gelirse dıştan diye korkar işte

ayyyyyyyyy
neeeeeeeee
sigara mı içiyon sennnn
bilmiyodum çok çok üzüldüm
derhal at o pisliği elinden
nasıl yaparsın bebeğine bunu yaaa
bilki buna hakkın yok emzirmeyi bırakınca içersin yine
başarırsın canım eminim
yaparsın buunu
saklı gizli içme sakın seni kimse görmezse bile bebeğin görür
ben hamile olduğumu öğrendim
bir fırt çekeyim dedim yok anam inmedi o zıkkım boğazımdan aşağı
yapamam bunu yavruma dedim
ben ona gözüm gibi bakacam dedim
ve sigara içen yerde bile durmadım iş ortamı hariç
sakın ha sakın içme bi daha

canım mehalim
bırakmayı istiyosan beyinde yapmalı ve bir fırt bile çekmemelisin bırak 3 taneyix

bu seni bıraktırmaz daha çok içmeni sağlar
atacaksın gidecek
eğer beynin bırakmayı istiyosa

reyhan abla ne güzel bırakmışsın çok sevindim adına 5 yıl az zaman değil

işlerim azaldı ya aranızza sık geliyom bu aralar

kib
yarın güzel zayyıflamış olmanız dileğiyleee

bir itirafta bulundum gerisi geldi gördüğünüz gibi ben hiçbiriniz sigara kullanmıyorsunuz sanıyordum oysa

ne olsun nereus cadısı gelse de sıkıntım geçse diyordum
yemek yasak diyet var sigara yasak babanneme söz verdim başka şeyler de ya ayıp ya günah ya da çok pahalı anlıycaın hayatım dumura uğradı

ben geldim ama hemen çıkacağım akşam eşim gelecek ama ev berbat yemek yok ohh hh, ayaklarımın ütüne basamayacak kadar yürüdüm şu anda ağrısını anlatamam çok kötü sızlıyorlar...

akşam gelirim yine işimi bitireyim ama honeye yazmadan çıkmak istemedim..

ben inanamıyorum güzelim yaa bunu yapma ne olursun... madem sigarayı içiyorsun o zaman düşecek edecek diyede korkmadan istediğin hareketi yap atla zıpla koş, hareketle düşecekse eğer sigaraylada organları gelişmeyecek daha gelişmeye çalışan ciğerleri zehirle dolacak ben cidden bu yazdıklarına inanmak istemiyorum.... başkada bir şey söylemek istemiyorum.. 3 kez hamilelik yaşadım 3 sağlıklı doğum oldu ama hamile olduğum haberini aldığım gün o sigara denen şeye elimi sürmedim bebeklerimin emzirme dönemleri bitene kadar...........

ben geldim ama yazını yeni gördüm daha kisme beni istememiş diye üzülüyordumm

ne oldu gülüşüüümmm niye canın sıkkınn Şeniz

okuldan geldim karnımıda dpoyurdum ohh yarın tartılma günü beni stres sardı vallaha :))

tamam kızlar honeyi yediniz bitirdiniz ayol içmeyecek bir daha :)) bende hamileyken hiç içmemiştim emzirrikende okadar içmedim ne varsanki sonrada içmeseydim neden başladımkii:))

selam kızlar umarım herkes iyidir zenan birtek sen varsın gördüğüm kadarıyla umarım iyisindir.yarın önemli gün umarım kilolar gitmiştir herkeste.gitmesede canınız ve de canımız sağolsun dicem ama üzülen biz oluyoruz diye bütün bu mücedele.umarım gönlümüz hep hoş olur.

nereusum ad1 cim hoşgeldiniz şekerler...

ya benim ayaklar hala sancıyor ne kadar çok yürümüşüm öyle anlamadımki..

eşim aradı babasının ameliyatı yarına sarkmış birde çok rskli demişler böbreklerinden olacakmış ameliyatı, denizliden abisi filan gelmiş sende kal dedim kaldı e-e-e ister tabi insan anne babasının böyle günlerinde özellikle yanında olmayı..o işi düşünüyor 2 gün gitmemezlik durumu hiç olmadı şimdiye dek adam neredeyse emekli olacak hiç izin kullanmaz, parmakları kopuyordu 15 gün raporluydu 2. gün gitti yinede... ya bir şey olsa babaya ameliyat esnasında allah göstermesin sonra vicdan azabını dindirebilecekmiki.

mehalim aleyna bugün bir kaç günlük harçlığı ile senin bebelere hikaya kitapları aldı diyorki harçlık vermiyorsunuzki verseniz ben daha çok alırımsırnaşık şey kitaplığındaki seri halinde olan 30 civarı kitabıda paketlemiş bile haberimiz yok yerimseniben okumadıklarım var ama ben alırım yine diyor..a.s.

merhabalar tekrardan canlarim kadisim hosgeldin canim yarin icin guzel dileklerine tesekkurler canim honeyim yegenim nasil aman diyim o sana allhin emaneti guzel bak koru onu olurmu bitanem karnin buyudugunde resim koyacaksin ona gore
emelim gercekten gordunmu sen itiraf edince herkez soyledi canlarim bu takimda bundan sonra sigara yasak:lepi: neymis bir daha soyleyelim takimda sigara yaaasakyasakkelime evet tekrar uyarimizi yaptiktan sonra gelelim bana bende kilomu bildireyim yarin evdeyim ama yarina kadar eksilmeyecegini bildigim icin simdiden soyleyim benim kilom ayni arkadaslar diyetimde hic aksakllik eksiklik fazlalik yok tek bisiy var burda havalar kotu oldugundan ya az yuruyorum yada yurumuyorum eksiklik bu birde reglim gelmedi her zaman 1 2 gun gecikirdi ama bu sefer 16 gun gecikti hamile olamam mumkun diil :uhm: gr oynamamasi beni cook uzuyo sabrim azaldi pes etmek uzereyim
bunun disinda sizleri cok seviyorum cooook opuyorumŞeniz gulude cook ozledim simdilik hoscakalin gelirim yine

ben küstüm hepinize :dilcikar:
mezun oldum diploma aldım püsküütümden
kürsüye çıktım konuşma yaptım bir allahın kuluda aferin sana honeybaby dememiş o sayfaya
aşkolsun yani aşkolsunsenağlama
yazan (gebelik yüzünden fazlasıyla alınganlaşan kadıncağız)

nerde be gulum kilolar gitmiyo benim kilolarim beni cok seviyolar heralde ayrilamiyoruz yani ben istiyom ayrilmak onlar istemiyo bosa kurek salliyorum ben su 2 haftadir gosterdigim ozeni hic bir zaman gostermemistimde gramda olsa vermistim simdi yok canim hep ugra

ne guzel kallisimyaa kizlarinda senin gibi birer melek kutluyorum onu bu guzel hareketinden dolayi

aferin tebrik ediyorum seni:CüvCüv: kiz sen ne kadar nazlanir oldun boyle evde adama neler cektiriyon allah bilir daha 9 ay var yandi adam valla simdi sen olmayan seyleride istemeye baslarsin
nerde o sayfa bakayim ben sana bir iki cumle yazamda barisah

iyi akşamlar takımcım ben birzdan eve gidicem evde pc de yok bugün örgülerimi bitiriyim ben de bugünlük

hoşçakalın
kallisim çok geçmiş olsun
alişi de öp benim için mutlu bir kutlama partisi yapın bu gece inşallah eksikliğiniz var biliyorum ama gökçe tekrar kutlayamaz bu günü ona göre kutlayın yine de siz neşeli olun

Allah iyiliğini versin mehalim kadının tüpleri bağlı sen bir de ikiz verdin kucağına delikafadulden

zenancım ihmal etme istersen doktora git bari
honeycim gücenme ben de tam yazdım balım diye başladım ama bıraktım yazmayı işte öyle kaldı bende herşey yarım bu ara :1no2:

emelim alalhın işine karışılmaz:ecrin_bebek: bakarsın mucize olurrrdelikafadulden ay çok güldüm kendimee:))

kızlar ben kaçar misafir gelecek eşim geldi yemek yiyeceğiz bu arada grubumuza adı kadar tatlı olduğunu düşündüm birini davet ettim candy happy kullanıcı adı .ben yokken gelirse onaa iyi davranın emi kaçmasın:))kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…