Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

canim demek beklemis sen gelene kadar oglusun..ben kadifekalede dogup bvüyüdüm emel gittinmi hic oralara

sana da Allah rahatlık versn reyhan ablam iyi uykular benim pcnin şarjına bitecek birazdan zaten sabah da iş var ben de yatarım artık
bir de balım selam versin de ona da iyi geceler diyim artık hatrı kalmasın o geldi ben kaçtım gibi olmasın

hiç gitmedim ablacım sen gel birlikte gezeriz oraları belediye agorayı düzenliyor eski binaları yıktılar tamamen biter sen gelene kadar güzelleşir herhalde o zaman dek

ben karabağlara gelin geldim şimdi yeşilyurttayım

yillardir cikmadim kaleye bu yil benimde niyetim var kismetse insallah. beyaz saray cay gazinosu vardi bundan 40 yil evvel ablam hala duruyor demisti cok merak ettim ya

ben çıkmadan bakayım dedim emelimle reyhan ablamda gelmiş oh oh gece kuşlarının sayısı arttıkaydirigubbakcemile3
emelciğim güzel vakit geçirmene sevindim kız öyle anlattınki benim bile burdan canım çekti oraları gezmeyi sevindim senin adına canım amaaaaaaaaa yeni gelen arkadaşa bu kadar ilgiyi kıskandım demesem çatlerım yani telefonumu vereyim msn mi vereyim senle ilgileneyim alla allaaa ben mezun oldum gidiyorum onca zaman bana demedin bunları küstüm işte yaaaa:dilcikar::roflol:
neyse ben kaçtım tavsiyelerinizi dikkate alacağım merak etmeyin sizler hep tecrübelisiniz ne olur aklınıza gelen herşeyi yazın bana emin olun çok değerli yazdıklarınız benim için

ışığı burda ama kendi kimbilir nerelerde artık hamişlere de takılır bu hatun bizi filan tanımazmış:ecrin_bebek:

kız küsme dur hemen kendi keyfim yerine geldi ya enerji dağıtıyorum etrafıma
anam sizin de kısmetine benim en zor zamanlarım geldi ben npayım

ayy kusura bakmayın valla beni beklediğinizi bilmiyordum canlarım teşekkür ederim sizede iyi geceler çok tatlısınız yaaaakaydirigubbakcemile3

emelim oyalanma sen sabah erken kalkiyorsun benim gibi saat 10da degil. yat dinlen güzelim yarin cok zorlanirsin yoksa. kiyamam ben

ah reyhan ablam sen bari deme bunu ne zaman karşılıksız bıraktım seni hı
bakın teker teker gelin üstüme bozulurum sonra tersim kötüdür hiç çekilmez agresifim ( ay urecep neler diyorsa ondan işte biranda gelmedi aklıma)

ablam benim ya kıyamaz da bana ben de sana kıyamam ablacım hadi artık herkes yatağa gitsin aynı anda yoksa sabahı buluruz biz
iyi uykular
yarın görüşürüz

bilmiyorum yani hala msn ni de telefonunu da vermedin mehalim olsun kallsim olsun zenan şaşkın hepsinin msn si var bende reyhan abla da vermedi zaten gerçi reyhan ablam benden yana çıkmış bu akşam onun için kahirlenmiyorum bu akşamlık ona ama sen? bi de günahımı alıyon artık buralara takılmaz diye ben sizi bırakırmıyım ayol burdayım 9 ay 10 gün burdan bağıracam sancım vaaaaaaaaaaaaaaarrrr diye
en kısa zamanda affettir kendini şekerim

eeeh gidin artık be
bakın son kez uyarıyorum ben giidp efeciğimin koynuna girip uyuycam sıcacık ona göre
Allah hepimizin huurunu bozmasın artırsın inşallah

tamam bu kadar medine dilenciliği de yeter ben kaçtım bakın cevap verdinizmi diye meraktan gdemiyorum daha fazla bişey yazmayın ha bozuşuruz sonra

Günaydın arkadaşlar annecim kızına benzetmişsin beni ne çok sevindim demek benim gibi başka cadılarda varmış:))
bugun keyfim yok sabah yürüyüşümü yapamdım heryerde kar var gece yağmaya başladı zaten dün gece keyifsiz yatmıştım neyse amann...

kızım kendine gel ne sabotajı bizi bizden başkası yönlendiremez yiyeceksek kimse tutamaaz yemeyeceksek de yedirtemez haberin olsun
bunu o kadar çok sevdimki alıntı yapmadan duramadım...yasakkelime

dün de uğrayamadım.yemek listelerini pek yazan olmamış.benim yazmaya yüzüm yok valla.2 gündür acayip yedim içtim misafirler vardı.
kaçamak yapan tüm arkadaşlara sesleniyorum allah aşkınıza yapmayın artık bir toparlayn kendinizi yaa.. dün moralim iyi değildi kocayla tartışıp yola yolladım sonra bir kahve alıp oturdum kızım ve arkadaşıyla sohbet ettim az sonra onlar çıktılar ve ben kendimi doğruca mutfakta buldum yiyebileceğim o kadar kötü yiyecek buldumki kendime bir çoğunu elime aldım sonra dedimki şimdi bunları yersem borazmıyım acaba devamı gelirmi.. amannn dedim sonra ye yaa ne olacak devamı gelse ne olacakki zaten herkes yapıyor bozuyor ölçüsünü bilmeden günlerce yiyor kızacak kimse yok eleştirmeye kimsenin yüzü yok....böyle düşündüm sonra ekmeğin ucundan kırıp içine bir çay kaşığı bal alıp oturup yedim, kendim için yapmadım.. ama siz beni sinir etmeye başladınız :mymeka:toparlanmayacaksanız yazmayın bari... bu hafta eksiye düşenin eline patates kızartması yanına köfte oda kızartma ve börek ekleyerek kocaman bir şişede cola vererek açıpa alıcam yeni kuralımda bu :roflol:
imza: kendi kendine delirmiş kurallar üreten egoist kallissırnaşık şey

aperim tıss sana .. daha gidemedinmi yahuu hayret bişi....çabuk git gel...kaydirigubbakcemile5

kızlar demek nereus buraya da dalmış, bizi de perişan etti, kallistem bizim pastaları da pokuslasana.
ay hemenn.....delikafadulden

emelim çok üzüldüm yaa sende gelmişsin.... benim akşam aliş kötüydü ateşlenir gibi oldu ses filan gitti bende onun yanında durdum bırakıp gelemedim, bir ara ayça varken ayak üzeri gelip bakıp kaçtım hemen ama erkendi yoktunuz siz... ay bu akşam gelin yaaaa söz gelecem

emelim bu kadar sevindirici bir haber yok yahu....

şimdi mehalimde gelip yazmıştır belkide kaçırdım bilemedim ama onuda öpeyim:teselli:

günaydın ben sabah kuşu gece kuşu hayalet olaraktan geziniyorum yine geldim yani

gece 2yi çoktaaan geçmişti yattığımda sabah da işe geldim tabiki ama yorgun değilim keyifliyim çok şükür

günaydın ben sabah kuşu gece kuşu hayalet olaraktan geziniyorum yine geldim yani

gece 2yi çoktaaan geçmişti yattığımda sabah da işe geldim tabiki ama yorgun değilim keyifliyim çok şükür

günaydın emelim keyfinin yerinde olması ne hoş bahar vurdu galina sana delikafadulden

kadisimde gelmiş hoşgelmiş yine onuda hepsinizide öprek kaçayımkaydirigubbakcemile2 sporuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…