5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben şekersiz 2 bardak çay ve nescafe içtim sorun olmaz değil mi?
patateslerede pulbiber,karabiber ve kimyon ekledim azcıkta limon sorun olmaz değil mi?

bakalım yarın nasıl geçecek sebzeleri fırınlamayı düşünüyorum olacak inşallah....

merhaba arkadaslar ya bu diyet hoşuma gıttı dün gördüm fazla okuyamadım aama sormak ıstedgım sey o gün hangısı olursa olsun gerrcekten sınırsız mı? bazılarını okudum bugun 6 patates falan dıyor yanı benımkı 26 patates olursa ne olcak sorun oluyormu bırde sebze gününde sebzelere yogurt koyablrımyız bırde tuz nasıl olcak ya kızlar bı soleyınde bende baslıyıımm 67 kılo oldumm:bbo:

valla ben 9-10 tane patates haşladım biraz da baharat-tuz hariç- hepsini yedim.. sınırsız yani...

selam kzlar yediklerimi yzmak istiyorum
motivasyonumu artırıyo
5 küçük arı domatesi ve 2 salatalık yedim
itirafediyorumaz öncede eşim karnıyarık yaparken iki çatal daynamadım kıymasından yedim ama küçüktü iki gündür başk fire vermedim
ben yaşil çay içemiyorum ama 2.30 veya 3 litre su içiyorum
şimdi incili deniz ablaya soruyorum yanlış bişey yapmışmıyımmmm

valla ben annemle beraber 16 tane hasladim
ama 3 tane ancak yiyebildim
cnm baslicak misin baslicaksan senide ekleyim listeye??
bide ne zaman baslicaginida yaz opuyorumnanaktan

benim tartı benimle dalga geçiyo galiba,şimdi de fazla tartıyo.ben dayanamam dakkada bir tartılırım ama buraya yazmıcam ctsye kadar bi daha.ya bi de o kadar kilo farkını görünce herkese duyurdum bu dieti hemen başlayın diye,şimdi fazla tartıyo.Allahım utandırma beni bolur

ama gün içinde vücudun su toplar, şişkinlik olur vs vs.. bu kadar sık tartılma ki motivasyonun düşmesin canım...

ben de tartıya çıkmaya korknlardanım tartıya çıkıp ya az gitmişse die sıkıntı yapan biriyim hatta haftaya cumartesi tartılmayı bile düşünüyorum ara sıra ya zaten hep el gider mersine ben de hep tersine kaydirigubbakcemile3

kızlar bugün 3. günümdeyım et günüm bugün biraz şımarttım kendimi et tava yedim dışarda:) 2 parça küçük kare şeklinde lavaşla 2 gundür ölcem açlıktan ya.yrn meyve günü çok seviyorum meyveyı bayılarak yicem hazır çilekler flnda ucuzlamışken.yumurta gününde biraz zorlanıcam.Çılbır yicem diyen arkadaşlar adını çok duydum ama hiç yemedim güzelmi nası yapılıyo tarif edebilirlermi? Buarada haşlanmış yumurta yesek sarısı klalori bombardımanı sırf beyazıyla karın doymaz,yağa da kıramayız alternatif tek yöntem çılbır mı? He buarada meyveli soda içmeyın denmiş canlar ama benım içtiğim meyveli soda karpuz çilekli sadece 33 kalori bundan zarar gelmez 1 tanedden.Popo kısmımdan eridiğimi hissediyorumguclubacismile

kızlar ben yağsız biftek yedim..sıfır yağ ama..buna rağmen kalorisi 100 gr da 273 kalori diyor yaa dalga mı geçiyor..zaten bişey yiyemiyoruz nasıl doyurcaz karnımızı.

kızlar bende bugün çok yedim herhalde kıymayı kavurdum az sarımsak ve baharatla yedim çokda güzeldi doydum valla bir bardakta y yağlı süt içtim nasıl çokmu kaçmış sizce

arkadaslar bu diyette kaloriye takilmayin önemli olan tek tip beslenmek, normalden az kalori almaya kalkarsaniz tam tersi metabolizmanizi yavaslatirsiniz kilo veremeniz azalir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…