5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ya yarın bütün gün dışarda olucam da ne bilim sabahtan yapıp yanıma alırım dedim.. bak sen ööle diyince midem bulandı şimdi.. sadece salata beni kesmezki tok tutacak bişii lazım. mesela bugün patatizle hiç acıkmadım..

canım benim ya tadını severim diyorsan yap tabi ama ne bileyim bana uygun değil sonuçta herkesin damak tadı da aynı değil belki seversin ... ama yinede riske atma ya sevmezsen düşünsene tüm gün yiyeceksin o nedenle sevdiğin şeylerden yap bu naçizane benim fikrim tabi... kolay gelsin şekerim sana .... darısı bana:)))

selam arkadaşlar nasılsınız umarım kendinizi iyi hissediyorsunuzdur =) ben sanki bugün biraz aç kaldım gibi :KK43: ama dişimi sıkıp diyete devam edeceğim kolay kolay pes etmicem bu sefer =) bugün diyete başlayanlar için soruyorum kolaylıkla gecirebildinizmi gününüzü??

şekersiz çayda hiç içilmiyormuş :KK43:(

selam arkadaşlar nasılsınız umarım kendinizi iyi hissediyorsunuzdur =) ben sanki bugün biraz aç kaldım gibi :KK43: ama dişimi sıkıp diyete devam edeceğim kolay kolay pes etmicem bu sefer =) bugün diyete başlayanlar için soruyorum kolaylıkla gecirebildinizmi gününüzü??

şekersiz çayda hiç içilmiyormuş :KK43:(

bugün ne günün ki???

bugün ne günün ki???

canım ben bugün başladım günüm çok kolay geçti çünkü haşlanmış patatesi çok seviyorum ve üstüne hiç birşey dökmeden bile rahatça yedim yani..çayı da yıllardır şekersiz içerim zaten pazartesileri benim için çok güzel bi gün olacak bundan sonra bir de garip bi durum kendimi çok enerjik hissettim okulda evde...hihoyyyt
bakalım diğer günler nasıl geçecek acaba inş. bugünkü gibi geçer
:eek:

YA BUGÜN PATATES GÜNÜM VE GERÇEKTEN ÇOK ZOR GEÇTİ,NORMALDE CAnımın istemediği şeyleri yiyemicem ya ondan isteyesim geliyo sinirliyim de biraz galiba ya :) kızlar ben geçen yaza girmeden lahana kapsulüyle 5 kilo verdim hemde bu şekilde kendımı çok sıkmadan sebzelerle geçiştirdim hep 7den sonra da bişey yemiyodum tabi sabahları müsliyle başlayıp öğlen mutlaka sebze akşamda hafif şeyler öğle aralarındada bardak çorbalardan içiyodum,akşamları normal çay yerine yeşil çay kepekli biküvi yiyodum 5 kilo verdim bu diyet biraz zormuş ama yılmıcam en azından 2.5-3 kilo versem 1 haftada daha ne isterim ki:)

ben bu aarlar lahana suyundayim...9 gundur tik yokk,ama yilmayacagim,icecegimm,eksiklerimi alayim bende basliyacagim bu diyete...

patatesi,yumurtayi,yogurdu patlayana kadar yesemde bikmayanlardanim..sebze ve ette zorlanirim belki..5 kilo istemem..2 yede 3 de raziyimmmmmmm...
listenin disina cikmam ama lahana suyumu icerimm bi yandan..
herkese ii zayiflamalar...guclubacismile

arkadaşlar merhaba benimde 1 günüm bitti hayırlısıyle ben tuz kullanmadım tansiyonum düştü herhalde biraz başım ağrıdı o kadar yoksa acıkmadım darısı diğer günlere inş.

dürüst olmak gerekirse ben de tuzsuz yiyemedim,tuzu kullanıyorum.çayımı ve kahvemi şekersiz içerek kendimi aştım zaten.guclubacismile

arkadaşlar merhaba benimde 1 günüm bitti hayırlısıyle ben tuz kullanmadım tansiyonum düştü herhalde biraz başım ağrıdı o kadar yoksa acıkmadım darısı diğer günlere inş.

arkadaşım ben tuzda kullandım.saat 3 ten beri
feci başağrım var.tansiyonumu da ölçemedim.
başka arkadaşların da oldumu bilmiyorum.
umarım yarın ağrımız olmaz.

sude_naz20 70
Berrudemir 85
moonshine76 64 Başlama tarihi: 24 Mart
proton 64
sangs 55
saziye 78
yagmur 65.8
ohcanimadeysin 63
incilideniz 89
b_sekerleme 68
asi_peri 62
den_iss 55
Belitim 70
ozlmm91 55
niltt 57
serafita 61.8
nurasoy 70,
minevro 67
zorlusevda 56
dramer 70
yoyo 66
mjoyy (kilonu göremedim hayadm)
asl 78
proton 63.5
kubrabarboros_canbey 54
mkayra 76
nazalyam 60
cesurveguzel 80
yagmur9303 83
arkadaşlar kendimi eklemek
istedim ama yapamadım yardım......

Son düzenleme:
sude_naz20 70
Berrudemir 85
moonshine76 64.3 Başlama tarihi: 24 Mart
sangs 55
saziye 78
yagmur 65.8
ohcanimadeysin 63
incilideniz 90
b_sekerleme 68
asi_peri 62
den_iss 55
Belitim 70
ozlmm91 55
niltt 57
serafita 61.8
nurasoy 70,
minevro 67
zorlusevda 56
dramer 70
yoyo 66
mjoyy 62
asl35 78
proton 64.4
kubrabarboros_canbey 54
mkayra 76
nazalyam 60
cesurveguzel 80
hbryrm 79.2
zeliha86 86
emc 89
catlaxx 53(kız catlak ne varki neyin kilosunu vericeen sen bakıyııım)
yagmur9303 83
PasakliMinikTanrica 60.1
ilayda77 59.1
giz3mm 81.5
ozlem ilker 79
herseyguzelolacak 80.500

29 Mart 21:30 LıSTE YENıLENMıŞTıR HERKESCıKLERE BAŞARILAR CANLARRRR yerimseniben

b_sekerleme bnde yazmıstım ama görmedn sanırım tartım yanlısmıs ıkı üç yerde tartıldım bnm tartımdan farklı cıktı bnde gıttm eczaneye en doğrusunu öğrenmk ıcın tok karnına 52 kılo cıktım düzeltrsen sevnrm =),
bu arada ben bugn baslayamadm baya bı karısıklık oldu pek yemk yıyemedm bugn yarın baslıyorm patateslerlee =)

ay bu arada annemle beraber basladim ben bugün
sabah annem tartildiginda 72,7 di simdi tartildi 71,2 cikti :1shok:
ben tartilmadim ama :roflol:
cumartesi gününüü iple cekiyorum :lepi:

nası smd mesela et gününde haslama ya da ızgara tavuk yiip sor bi öğünde köfte birinde de balık yiemicek miyis adı et günü ya ben bütün etleri yerim arkadas

nasıl istersen arkadaşm kiloların senin derdn vermk istemiyorsan et de ye but da ye ne istersen ye yerimseniben

X