5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ay bende mi patlican közlesem eyvahedigeldismile hic yapmadim daha önce ama .. eyvahedigeldismile

közle walla super oluyor,ama bugun denemedim...

hem sabah baska bisey yiyp ögle ve aksam baska bisey yenmiyecek canm yaa..sabah ne ile baslarsan onla devam etmek gerekiyor.konu sahibi öyle demisti...ben sabah tan itibaren sebzelerimi ve salatami yedim beraberce o yuzden tum gun yiyebildimkaydirigubbakcemile2

:tomato:bugun yemege ekledigim salca yuzunden cok uzgunum yaaa,keske olmasaydi,insallah cok etkilemez ,bir kasik salcaaaa:tomato:

yarin bende basliyorum diyete , patateslerimi hazirladim okula goturcem
yarin icin benide listeye alin kilom 62,5
bakalim ne kadar vercem normalde kolay kilo veren birisi degilim

canım başınız sağolsun çok üzüldün:KK43: allah eşine annesi babası sevenlerine çok sabır versin:KK43: bu arada you_know arkadasımm çok teşekkür ederim silebilirsin resmii inşallah sende 60 a inersin bu diyetle bende 65ee dahaa 17.5 kilo varrrr

közle walla super oluyor,ama bugun denemedim...

hem sabah baska bisey yiyp ögle ve aksam baska bisey yenmiyecek canm yaa..sabah ne ile baslarsan onla devam etmek gerekiyor.konu sahibi öyle demisti...ben sabah tan itibaren sebzelerimi ve salatami yedim beraberce o yuzden tum gun yiyebildimkaydirigubbakcemile2

hadi yaaa?? :1shok:
sabah ne ile basliosam aksam onami devam etcem butün gün :çok üzgünüm: offf onu bilmiodum iste canim yaaa gicik oldum bak simid :çok üzgünüm:

arkadaşlar birde yarın için tabi müsait olanlar sebze gününde patlıcan közlemesine az sarımsak ilave edin sarımsak hem susatıyor bol su içmenize birde beni tok tutuyor yani acıkma hissim kalkıyor tabi müsait olanlar yapsın

chatlaxx canım ya ben yumurta gününde diyet peynir alayım onu yiyeyim çörekotlu falan olmadı kekikli ve pul biberli valla yumurta varsa ben yokum:))) ben bu kez öyle deneyeceğim bakalım ne olacak bir kalıbı yerim valla fare gibi... sonuçta amaç tek tip değil mi eee bu da o da protein işte değil mi ya:)))

kizlar merhaba, aslinda diyete dun baslicaktim ama sonra fikrimi degistirdim ve bugun basladim.
ama felaket bir mide bulantisi oldu bende. mecburen bozmak zorunda kaldim. afedersiniz ama kusacaktim, sonra buzdolabindan agzima bir seyler atinca azaldi bulanti. suan kendimi beden olarak cok kotu hissediyorum, midem hala bulaniyo. suan burada aksam ustu yani tum gun bitmedi bile neden boyle oldum bilmiyorum. bunyem zayif sanirim...
uff cok moralim bozuldu ya kendimi o kadar da hazirlamistim bu diyet icin. 3-5 gun gecsin sonra tekrar denemeyi dusunuyorum, tabi bu mide bulnatisindan sonra tekrar haslanmis patates yiyebilirsem mafoldumben
yine de diyeti veren arkadasa tesekkur ederim, ben kaldiramadim bu diyeti sanirim. bes gun yapsam 2-3 kilo versem bana yetecekti ama olmadi...

lıste yenılenmıstır arkadaslar opuyorumnanaktan
arkadaslar baslangic kilolari normal, verilen kilolar ise kalin ve alti cizilerek yazilmistir:)

baslama tarihi : 27.03.10(cumartesi) - 1.hafta
berrudemir : 85 - 82.6
pasakliminiktanrica : 60.1 - 58.5

baslama tarihi : 29.03.10(pazartesi) - 1.hafta
sude_naz20 : 71.7 - 66.7 :hooray:
Moonshine76 : 64.3 - 62.5
proton : 64.4 - 62
sangs : 55
saziye : 78
yagmurluk : 65.8 - 63 - 64
ohcanimadeysin : 63
incilideniz : 90 - 86.3 - 88
b_sekerleme : 68
den_iss : 55
belitim : 70 - 68
niltt : 57 - 54.4
serafita : 61.8
minevra : 67.8 - 64.5
zorlusevdali : 56 -
dramer : 70
yoyo : 66
asl35 : 78 - 75.8
kubrabarboros_canbey : 54
mkayra : 76
nazalyam : 60 - 58
cesurveguzel : 80
hbryrm : 79 - 76.3
zeliha86 : 86
emc : 89
yagmur9303 : 83 - 81.5
ilayda77 : 59.1 - 56.9
giz3mm : 81.5 - 78
herseyguzelolacak : 80.5 - 77.5
hammer : 71.5
meyvenull : 67 - 64
repellent : 59.5 - 57
kaderr : 62

baslama tarihi : 30.03.10(sali) - 1.hafta
ozlmm91 : 52
sena52 : 103 - 98.8
nuraksoy : 72 - 69

baslama tarihi : 31.03.10(carsamba) - 1.hafta
ozlemilker : 80.5 - 76.5
baslama tarihi : 01.04.10(persembe)
kelebk : 50.3
baslama tarihi : 04.04.10(pazar)
baya : 76
cicibici - 68.4

baslama tarihi : 05.04.10(pazartesi)
chatlaxx : 51.2
nbusra : 58.4
ikraaa : 84
sinannuray : 73
nisan annesi : 68
musyas : 62.5
boncuklar : 67
anastasia : 89.8
solstice : 67.5
panter : 67
zalimi : 85
inci mercan : 68
zazez : 68
uyuyanguzel : 51
mavili_2010 : 59
mhn : 59.3
beyaz toprak : 60
ruuuu : 58
ssdemetss : 88
you_know : 65

baslangic tarihi : 06.04.10(sali)
krizalit.kristalin : 57.8

lıste yenılenmıstır arkadaslar opuyorumnanaktan

canımben bu gün tekrar başladım
eklersen seviniim

arkadaşlar yazdıklarınızın çoğunu okudum.yemek tarifleri güzel diyet için ama 5 günde yada daha uzun süre yapanlar için ne kadar kilo verdiğinizi yazarsanız daha bir heves ve şevkle başlayacağım bende inşllah.teşekkropuyorumnanaktan

bu kadar olur zamanlama mesajı aynı zaman da yazmışız bu diyet beni çağırıyor demek hemen yapmalıyımsositososito teşekkürler nuraksoy çok teşekküra.s.

ewt cok sukur 1.gun bıttı
ben bugun 7 patates yedım boyları bayagı kucuktu bolkekık we pul bıberlı
2 lt su ıctım
2 bardak yesılcay
1 bardakta kırkkılıt otu ıctım
yarına allah kerım artık herkese ıı geceler

bugun 3 patates yedim ama 1 i büyüktü 4 sayılır 3 şişe şu içtim limon çaylı şimdi 1 browni actım 1 kere ısırdım bıraktım küçücük:kedi:

slm kızlar bende diyeti bırakmaz zorunda kaldım.çok hızlı gittim sanırım.sabah kalkar kalkmaz spor yaptım.aralıklarla 50 mekik çektim değişik hareketlerde.sonra küçük iki patates yedim.tekrar spor yaptım.normalde çok su içen ben su içmedim.üstüne afedersınız ishal oldum.mahvoldum.titremeye basladım,buz gibi oldu ellerim filan.yıne bırakmadım.öğlen 1 küçük patates daha yedım.zorla yarım bardak su içtim 1 bardakda şekersiz çay.öğleden sonra çarşıya cıktık eşimle.o zaten rejim yapıyorum diye kızıyordu.hava sıcaktı da kızım kucağımda başım öyle bir döndükü eşim olmasa düşecektim.e hayliyle diyet de bozuldu.eşimden bırde fırça da çabası:)tabi haklıydı.kızım henüz 5,5 aylık ve ben onu emziriyorum.bu bana ıyı bır deneyım oldu.bır daha kızım büyümeden diyet yapmıycam spora devam.burdam emziren annelere örnek olayım.LÜTFEN EMZıREN ANNELER DıYET YAPMAYIN çok teşekkürler iyi geceler arkadaşlar

X