5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben geçen hafta yumurta gününde şöyle yapmıştım sabah ve öğle yumurta baharatlı sonra akşam iki bardak süt ve de az tuzsuz peynir ve hiç zorlanmamıştım zemuszemus

:umursamaz:napimmm yapamadım bozdum daha birinci günden.dayanamadım kedi gibi mutfakda gezindim durdum.eveeetttt kabul ediyorum kocaman popolu kocaman göbekli bir kızımmmmm.offf resmen sinirlerim gerildii patatesden..

ben diyete başlıyamadım 7aylık anne oldugumdan 62.5 kilo oldugumdan çok tepki aldım ailemden sütünümü kescen herkes sütü akmıyo die agıtlanırken die bahara kaldı diyetimmm

:umursamaz:napimmm yapamadım bozdum daha birinci günden.dayanamadım kedi gibi mutfakda gezindim durdum.eveeetttt kabul ediyorum kocaman popolu kocaman göbekli bir kızımmmmm.offf resmen sinirlerim gerildii patatesden..

canım kaç kilosun az bişey kaçamak yaptıysan bozma bence yarın devam et dayanırsak zafer bizim yaza az kaldı olumunekankayizsmile

ben verdiğimi nerdenye zaten almışım kızlar ya,böle giderse hep yerimde mi saycam yoksa?önceden deneyimi olanlara sesleniyorum.71,5tan 69a düşmüştüm.70,5 olmuşum yine

canım kaç kilosun az bişey kaçamak yaptıysan bozma bence yarın devam et dayanırsak zafer bizim yaza az kaldı olumunekankayizsmile

ya canım irade meselesi işte adı rejimya içimi kemirdi bişeyler resmenn.
boyum 1.68 kilom 66.
ben ince belli büyük popolu biriyim:1closedeyes: üst bedenim 36,38.alt bedenim ise 44 eteklerde 42 pantolonlarda.yakışıyor iyisin diyorlar ama ablam ve abilerim dalga geciyoalsanaalsanasmile işte herkezin azda olsa kilo sıkıntısı.
kimi kocası için kimi denize girecek onun için kimi dügün içinn kimide ben gibi dalga konusu içinkaydirigubbakcemile3 oyy oy nedir bu derdimiz bizim

boyum 1.68 kilom 66.
ben ince belli büyük popolu biriyim:1closedeyes: üst bedenim 36,38.alt bedenim ise 44 eteklerde 42 pantolonlarda.yakışıyor iyisin diyorlar ama ablam ve abilerim dalga geciyoalsanaalsanasmile işte herkezin azda olsa kilo sıkıntısı.
kimi kocası için kimi denize girecek onun için kimi dügün içinn kimide ben gibi dalga konusu içinkaydirigubbakcemile3 oyy oy nedir bu derdimiz bizim

canım bende 65 kiloyum ama 38 giyiyorum pantolona fln giriorum hemen sekil alıo vucudum bende bi garibim valla

ya tabi kesimden kesime degişiyor kıyafetlerde.size başarılar.ben kolay yoluda denedim hap içtim oda işe yaramadı.
az önce nişanlımla konuşuyordumda bagırdım ne oldu dedi.dedim daha ne olsun patates sinirleri gerdi.anlattım böyle böyle diye.ben seni böyle gördüm begendim aldım diyor birşey yapma kızdırma beni.zemuszemus ayy ben bir mutlu olduym bir mutlu oldumki sormayın gitsinnn

patatessssssssssssssssss eyvahedigeldismile

sinci sabah hasladigim patateslerden kalanini kücük dogradim, icine accik maydonoz kattim kizlar bisi olurmuu ???
karabiber ve kirmizi biber ekledim, öle yiyom vellehe eyvahedigeldismile

ahsam yimegim budur eyvahedigeldismile

mutfakta annem okadar güzel yemekler yaptiki eyvahedigeldismile

ama yemiyorum dayaniyorum ooof of mafoldumben herkes tikiniyorrr mafoldumben

bızımkılerde ıcerde aasam yemegı yıyolar ben melun melun bakıom sadece
5 patatesım oldu bu arada:)

canım bende 65 kiloyum ama 38 giyiyorum pantolona fln giriorum hemen sekil alıo vucudum bende bi garibim valla

canım sanırım sende benim gibi tüm vucuttan alıp tum vucuttan veriyorsun yani bi bölgede değil öyle olması her zaman daha düzgün duruyor.. senden birşey rica etsem çok mu sey isterim benim boyumda 171 istediğim kilo 65 38 giyiyormussun çok sevindim acaba su an nasıl göründüğüne dair bi resim paylaşabilir misin??? gerçekten çok merak ediyorum o kiloya indiğimde nasıl olacağım lütfen lütfen lüttfennnnnn seni görmek istiyorumm çok önemli benim motivasyonum için destek olabilir misin bana:KK43:

offfffff cinler tepeme çıktı bu sefer patatesle barıştım

makarnayla takıştım nedir benim bu derdim

dünden makarna kaldı nolcak diyo annem bana

dedim buzluğa at c.tesi yerizsempatiksalakcinni

of of yoğurduda döktü karşımda götürdü punff

nesse kararlıyım bozmıcam

bir patates günü daha geçiremem

fıydırır atarım bu haftayı bitirmeden bir daha bozup başlarsam

bu ne ya aaaaa inci tanemii dinliyorum

geçici bu ayrılık bir rüya farzet

sonunda zafer bizim olacak sabret

sabret sabret inci tanem bekle beni döneceğim mutlaka

ağlama ne olur vazgeçme bekle beni döneceğim mutlaka sabret

beni istemeye geleceklerini hayal ederek tüpe tüpe

bu ne ay of içim bayıldı

du bir patates daha kapam da gelem

3. orta boy patatesimi yicem

ay kızlar bişey dicem ben böyle ayırıyorum yazıları kızmıyonuz dimi

ben sevmiyorum bitişik yaznayı benim defterlerimde böledir hep

hmm patatesi bir saat kadar önce karabiberle karıştırmıştım

börek içine benzemiş tavsiye ederim

boyum 1.68 kilom 66.

canım çok benzettim seni kendime ya üstüm 38-40 alt tarafım 44 ve en çok ta aileme ve çevreme söyledikleri lafları yutturmak dalga geçenlere cevabını vermek sen vazgeçmişsin hayırlısı canım bünye meselesi sen de başka bi yöntem dene inş. istediğin kiloya inersin ben de 58e kaydirigubbakcemile5

bende bugün tatildeyim diye canım ço çekiyordu uzun zamandır kahvaltıda acıbadem kurabiye ile 1 bardak süt içtim akaşamda yedim valla:))) bakalım yarın görürüz farkı:))

ay kızlar bişey dicem ben böyle ayırıyorum yazıları kızmıyonuz dimi

ben sevmiyorum bitişik yaznayı benim defterlerimde böledir hep

hmm patatesi bir saat kadar önce karabiberle karıştırmıştım

börek içine benzemiş tavsiye ederim
bende karabiberli yiyorum guzel oluo
canım sanırım sende benim gibi tüm vucuttan alıp tum vucuttan veriyorsun yani bi bölgede değil öyle olması her zaman daha düzgün duruyor.. senden birşey rica etsem çok mu sey isterim benim boyumda 171 istediğim kilo 65 38 giyiyormussun çok sevindim acaba su an nasıl göründüğüne dair bi resim paylaşabilir misin??? gerçekten çok merak ediyorum o kiloya indiğimde nasıl olacağım lütfen lütfen lüttfennnnnn seni görmek istiyorumm çok önemli benim motivasyonum için destek olabilir misin bana:KK43:

canım inan kimse inanmıo 65 olduguma bak koyayım foto ben ilk defa 65 kilo oldum evlendim öyle oldum işte 60 ideal benim için dahada verirsen yüzüm kararıo tenim değişio fln morlu olan benim

Son düzenleme:
bende karabiberli yiyorum guzel oluo

canım inan kimse inanmıo 65 olduguma bak koyayım foto ben ilk defa 65 kilo oldum evlendim öyle oldum işte 60 ideal benim için dahada verirsen yüzüm kararıo tenim değişio fln morlu olan benim

19173_317316013392_771813392_3553052_2063394_n.jpg

canım ya ben 66kgyım 1.70 boy ve senin kadar ince görünmüyorum alt taraf çok geniş senağlama kemik yapımızdan herhalde ben 58e ineyim de bakalım o zaman daha çok anlaşılır eğer 58 olduğumda da genişse yapacak bişi yok
delikafadulden
bu arada cnm çok hoşsun a.s.

X